Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, mrsjackdan napisał:

Polecam oglądać od 10 minuty 😄 

Who da f*#k is he?
I panna która w 1:20 która prowadzi i ogląda komórkę 😉 A potem skąd wypadki 😄

edit: obejrzałem to i coś we mnie w środku umarło. Na koniec małe pocieszenie, że kolega "już nie nagrywa tak dużo detailingowych odcinków". 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nie rozumiem tego, że skoro kupował pad z flexi to chyba sprzedawca mu powiedział jak się tego używa, a jeśli nie to przecież w internecie jest sporo informacji, przynajmniej jest dużo więcej niż 2 lata temu kiedy ja zacząłem zgłębiać ten temat. A tak btw, czy on czasami nie poleruje lakieru pastą autosol do metalu ? Bo na jakiejś przebitce widziałem autosol a potem widziałem jak nakładał pastę na pada to też opakowanie jakieś podobne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gesiu_15 napisał:

Świetny mecz i byle tak dalej 👍👋

Powiem Wam szczerze, że miałem wrażenie, że Serbowie w poprzednim meczu trochę nas zlekceważyli i się podłożyli, bo zagrali trochę drugim składem, i bez napinki. Ale teraz widzę, że nawet jak tak zrobili to teraz tego bardzo żałują. Nie było łatwo, ale 3:0 dla naszych robi robotę, i daliśmy radę. Po cichu obstawiałem taki sam wynik, ale na korzyść Serbii, jak zagrają na 100%. Muszę jednak odszczekać, i czekam z wypiekami na jutrzejszy mecz z Italią. Forza Polonia !!! 👍👋 🤾‍♂️💪 Generalnie jest P E T A R D A ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2018 o 17:08, Domel napisał:

następny od "siemano mordeczki"

Ja jestem tylko ciekaw, czy on jest serio taki głupi, czy to tylko taki środek wyrazu artystycznego 🙂 Czekam na odcinek pt. OPĘDZLOWALI MI CHATE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poczytałem trochę o płynach do szyb i bardzo dobre opinie miał Detailer's Magic Glass magic więc poszło zamówienie. Dzisiaj pierwsze użycie i atomizer pluje i cieknie po rękach, niech go szlak.... Tak się wkurzyłem, że tylko przednią szybę umyłem od środka. Dobrze,że miałem stary płyn do szyb w torbie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zibi-M napisał:

Ostatnio poczytałem trochę o płynach do szyb i bardzo dobre opinie miał Detailer's Magic Glass magic więc poszło zamówienie. Dzisiaj pierwsze użycie i atomizer pluje i cieknie po rękach, niech go szlak.... Tak się wkurzyłem, że tylko przednią szybę umyłem od środka. Dobrze,że miałem stary płyn do szyb w torbie....

I to ci humor poprawiło? :-D

A na poważnie, mam wszystkie ich kosmetki i nigdy nie trafiłem wadliwego atomizera, więc masz szczęście 😉 puść totka dzisiaj 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-M ja juz nie pamietam jak to dokladnie bylo ale ja mialem problem z atomizerem z QD od DM. Dziwnie obracal sie na butelce ze wycelowanie bylo skomplikowane 😄 umazalem sobie wtedy przednia szybe bo nie trafilem na maske 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wysłała mnie dzisiaj na zakupy... Na koniec podjechałem na pobliski ryneczek po warzywa i owoce. Wracam do auta, a obok moje samochodu stoi facet i ostro przygląda się z drugiej strony. Myślałem że przypie...

Otwieram auto a facet zagaduje czym smaruje auto, że tak się świeci i mieni. Mowie w skrocie... dlatego że auto po korekcie i leży na nim wosk. On chce wiedzieć: "jaki to jest ten wosk z brokatem".

Myślę sobie: WTF jakim brokatem ?

Ale gość zagaduje.... "Bo pan tu zobaczy jak się ładnie mieni". Patrzę z drugiej strony a tam po prostu pada słoneczko i ladnie widać ziarno.

Facet ma ponoc Insignie z tym samym lakierem.

Pogadałem z nim chwilę i mówi, że dba o samochód. Ostatnio kupił jakiś droższy wosk w Tesco za 30 zł i położyl gruba warstwę, żeby dłużej wytrzymala. Mówil że auto było białe jak wosk zaschnął i nie mogę tego zetrzeć.

Zrobił mi dzień. Podziękowanie dla niego. Oczywiście nie wyśmiewam.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.