Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

znając problemy z cepikiem to na początku nie będzie to działać. Ale jest to dobra decyzja tylko jak zweryfikują to czy auto nie jest kradzione lub co w przypadku awarii systemu (co na początku na pewno wystąpi)?

@Pływak tak dowód i oc a prawko nie jest problemem dla nikogo chyba bo jest "normalnej wielkości" a nie jak stare książeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nadal dokument który trzeba mieć przy sobie i się o niego martwić. Fajnie by było wreszcie wsiadać do samochodu bez żadnego papieru i nie nosić tego zawsze ze sobą.

Może się doczekamy, ważne, że dowód i oc odpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie rusza reforma od samego dołu czyt. Systemy informatyczne policji to wszystko bedzie sto lat za murzynami. 

Zeby nie zaśmiecać, humor dziś poprawil mi fakt , że minął mi dopiero pierwszy tydzien urlopu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wojciechch napisał:

Napisałem wczoraj kilka słów gorzkiej prawdy pod tym pseudo testem/opinią http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=405656  , dziś rano wszystkie komentarze usunięte, nie wiem co się działo tam później bo w nocy spałem, ale poziom DW to jakieś nieporozumienie. W dodatkowym komentarzu pod opinią na pytanie o trwałość testujący stwierdził - "po prostu czujesz że produkt będzie trwały"... :D. Nie wyobrażam sobie takiego testu na KA i reakcji na niego użytkowników. Poprawił mi więc humor ból tylnej część u moderacji DW

Musiał wystąpić jakiś przejściowy problem,  bo wszystkie komentarze (w tym i Twój) są w ww temacie. A może moderzy z DW studiują KA i się zawstydzili...? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojciechch - nikt nie poparł Twojego stanowiska. Autor recenzji wyjaśnił tylko, że samochód, na którego oponie zastosował dressing, nie należy do niego i dlatego nie jest w stanie określić trwałości produktu. A poza tym w dressingu ma dla niego znaczenie tylko wygląd i metoda/łatwość stosowania. Inny forumowicz napisał, że używa tego dressingu od wielu miesięcy i trwałość w dailycarze to ok. tygodnia "z haczykiem" czasu przy "suchej" pogodzie; przy aurze deszczowej nie jest w stanie określić trwałości, gdyż czyści auto co tydzień - jednak dressing w mokrych warunkach nie trwa długo na oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 Dzięki!

Heh, właśnie po 9 latach nieprzerwanego stosowania Meguiars Endurance zamierzam zmienić dressing do opon, mam w butelce jeszcze na 1 aplikację, zakupiony Mamba Shine ale przeglądam i inne alternatywy, "mates" z DW nie pomagają w podjęciu decyzji. Nie będzie to raczej AutoGlym w związku ze sposobem przedstawienia produktu.

@alexander.p Istna Białoruś :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, Karbo napisał:

Mi humor poprawilo info o wyjeździe na jutrzejsze spotkanie w mr. Cleaner. Ktoś prócz mnie się tam wybiera? :D

nie dam rady. Maj sezon kumuinjny - każdy weekend mam zawalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Domel napisał:

nie dam rady. Maj sezon kumuinjny - każdy weekend mam zawalony.

Domel to w takim razie musisz co tydzień auto myć bo nie wypada brudnym pod kościół zajechać 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manolito77 taaa haha i po każdej mszy do gazetki kościelnej próbka chemii samochodowej gratis :D Jak widziałem ostatnio ile @Domel robi zakupów, to śmiem twierdzić że mógłby kiosk z kosmetykami zakładać :D

Swoją drogą szkoda, możnaby się poznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No maj to mi w ogole nie pasuje. A szkoda. Bedzie jeszcze okazja.

2 godziny temu, maciek-drummer napisał:

Domel to w takim razie musisz co tydzień auto myć bo nie wypada brudnym pod kościół zajechać 😆

włąsnie wróciłem z myjki ;) ale tylko oprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2018 o 21:39, wojciechch napisał:

Heh, właśnie po 9 latach nieprzerwanego stosowania Meguiars Endurance zamierzam zmienić dressing do opon, mam w butelce jeszcze na 1 aplikację, zakupiony Mamba Shine ale przeglądam i inne alternatywy, "mates" z DW nie pomagają w podjęciu decyzji. Nie będzie to raczej AutoGlym w związku ze sposobem przedstawienia produktu.

Spróbuj Sonaxa, trwałość podobna, szajn trochę mniejszy i zanika bez utraty produktu z opon (potem dłuuugo jest satyna), cena bardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.