Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Paryż fajny ale ze zdjęć ! 

W 2017 byliśmy z żona i synem w samym centrum mieliśmy hotel 100 m od Notre Dame .

Piekna okolica i urokliwe budynki itp .

Do czasu aż na moich oczach wojsko strzelało do gościa który zaatakował policjanta młotkiem na moich oczach . 

Nic fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko mam Ciotke Chrzesna która mieszka na stałe ok 40 km od wieży Eiffla więc luzik, spanie jest :D Ogółem to robiłem okolice Lyonu więc wiem jak jest we Francji, jedyne co przeszkadza to duża ilość Arabów Turków itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako że jestem germanofilem (głównie ze względu na silny lokalny patriotyzm i szacunek do tych, którzy ukształtowali Górny Śląsk w znanej nam formie), jeżdżę po szeroko pojętej germanii i potrzebę poznania np. Paryża zaspokajają u mnie wizyty w Wiedniu i nawet w Berlinie. W tym roku chcę pooglądać Hamburg, czyli największe miasto bez umweltzony. :P Oczywiście do Paryża na pewno w końcu zawitam, ale póki co, to co się generalnie odbywa, raczej studzi mój zapał. W dużej mierze mam na myśli imigrantów, ale nie tylko - ogólny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy kojarzą C5 którą ostatnio ogarniałem... Dziś przyszedł do mnie kolega i mówi, że jak będę zamawiał coś do auta, żebym wziął mu coś do opon, kokpitu, lakieru i kilka aplikatorów + MF. Widocznie efekt musiał mu się podobać :) Poprawiają humor takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor dzisiaj poprawił ŚNIEG, w końcu spadł dzisiaj. A nie tyle co on sam ale szczęście i radość mojego Syna ze mogliśmy dzisiaj razem na sankach posmigac, bałwana ulepić. Nawet umycie auta czy jakiś wosk mi nie poprawia tak dnia. 

b903e0f2776a.jpg

A że auto będzie udupione to sory, taki mamy klimat. Zima się skończy to będzie czyste dłużej niż 2dni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tego.

 

Kilka dni temu leciałem przez wioskę jakieś 65 km/h.  Jadę sobie tyle bo droga czysta i ładna a tu jeb w oddali strzelił mnie fotoradar.

Dziwne, że taki duży zasięg ale ok, trzeba było jechać przepisowo. Szybko zwolniłem i jadę już 45 km/h a tu znowu jeb błysk. Mówię zepsuty radar czy mój prędkościomierz kłamie no ale jade. Trudno.

Jestem już całkiem blisko i szukam gdzie to stoi a tu znowu błysk. Teraz pomyślałem, że kto mi pranka robi albo zwyczajnie jajca sobie robią dzieciaki.    Co się okazało to gościu spawał bramę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_1966.jpg.0b735f9695979e22296b5b2c74751883.jpg

 

Jedyny plus zimy to taki że w Chevy'm mam napęd na tył i ... wyrozumiałych sąsiadów ( chyba że lubią dźwięk 4,3 V6 na customowych wydechach ) :)

Ale pobawiłem się już więc teraz czas na wiosnę w lutym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.