Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@analyzator to nie cena złomu, spokojnie ktoś to kupi jak będzie na sprzedaż 👍🏻 moim zdaniem nie rób nic. Farba z walka czy sprej wyjdzie jeszcze gorzej niż jest 🙄 to metalik? Miałem z tydzień temu CC u siebie na pranie to akryl leżał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zapachowy Game changer w tym przypadku zawieszka @Work Stuff & @Detailing House wyszarpana na II Pomorskich Targach

zapach bergamotka z tabaco ! Petarda

Moje ulubione składniki , nuty głowy czy serca to właśnie bergamotka, drewno, drzewo sandałowe, świeże. A tu poloczenie z tabaco, jak tego było mało,to żonka wjeżdża ze słoiczkiem z patyczkami bergamotka paczuli 

IMG_0662.jpeg

IMG_0661.jpeg

IMG_0660.png

IMG_0659.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dzisiaj nowym focusem st kombi. Jeszcze bardziej poprawiło mi humor, że mój wydaje się szybszy i ostrzejszy. Tego się nie spodziewałem 0_0 niemniej super auto. Komfortowe zaskakująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 Miałem tak samo jak ty. Auto zostawione na parkingu przy lotnisku przez 8 dni. Wypad na majówkę i potem powrót i cały samochód w pyle z drzew i żywicy. Zaraz po zjeździe z parkingu tylko opłukałem woda na bezdotyku, a po tygodniu z braku czasu, dziś umyłem rumaka. BHTL z oprysku plus Ultracoat Master Wash i praktycznie 80 % zeszło. Potem jeszcze Ultracoat Bubble Shock zaaplikowany z PA i samochód umyty po amerykańsku ( Piana na aucie plus mycie na 2 wiadra). Wszystko poszło pięknie. Na samochodzie mam Gyeon Syncro EVO plus PPF na całym frocie. Po ostatnim serwisie był jeszcze położony Gyeon CD. Uwielbiam ten siuwaks za prostotę, look i szkło. Ta kanapeczka działa fenomenalnie także u mnie. Ogólnie Gyeon to dla mnie nr. 1. Cokolwiek od nich mam czy miałem to zawsze jest top. Chyba nie mieli słabego produktu? Obok BH moim zdaniem najlepsza firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą zimę czekałem żeby ubrać nowe buty dla fordzika 😍 Na oponkę wleciał standardowo k2 sigma pro. 
Mimo że felga nie robi furory szczególnie na takim balonie to mimo wszystko mi się podoba i jeszcze bardziej się oglądam za swoim autem 😂

IMG_9925.jpeg.3351b14fdaca82094703beec05d10413.jpeg
IMG_9922.jpeg.3f78fb3c1208c212db4c582c70ee96b4.jpeg

  • Lubię to 16
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2024 o 21:24, analyzator napisał(a):

albo na jakieś rajdy gówniarzy

Chyba nie wiesz, że to już jaktajmer, i dobre egzemplarze się cenią + "gówniarze" upalają nowe auta swoich starych, a nie poczciwego cieniasa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 tylko wygląda jak fajny egzemplarz. Wszędzie ma cos nie tak. Zderzaki, każdy panel lekka wgniotka. Rdzy nie ma niemal to plus. A i wnętrze ma dobre. Pod koc to nie ten niestety. Skończy na wrak race pewnie jak będzie miał szczęście bo nawet pizze już lepszymi wożą 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.