Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, xadamx napisał(a):

Jeśli to dla Ciebie będzie pocieszeniem - nie tylko tobie się o nich zapomniało 🤣

I nie tylko wam się zapomniało xD Rundka po mieście z żółtymi Magneto na czarnym aucie i jakoś nikt się w głowę nie pukał xd

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx @FilipO domyślam się, że nie jestem jedynym, który się starzeje 😉 i cieszy mnie, że te magnesy dały radę.

Kiedyś specjalnie wyjechałem z nimi i obserwowałem zachowanie przy prędkościach około 70km/h. Nie spodziewałem się jednak, że wytrzymają dwa razy tyle 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tygodnia zrobiło się chyba 6 tygodni ale kończymy! zostało to zawibrować i posprzątać.

Czemu? zostawię to z nadzieją, że ktoś to wygugla.

Wykonawca kupił materiał Meba z firmy Polbruk. 20% odpadu - pęknięte przy rozpaletowaniu lub w trakcie układania. Kolejne 30% zmieniło się w gruz po pierwszym tygodniu. Firma Polbruk ustosunkowała się do roszczenia gwarancyjnego negatywnie. Podesłała chyba 11 palet materiału "gratis" przy czym ponownie zbliżonej jakości.

Finalnie cała droga na gruz i położona na materiale innego producenta. Zero odpadu. 100% materiału na drodze.

Od przyszłego tygodnia jeżdżę na czystych kołach ! 😄 

20230706_164322.jpg

  • Lubię to 11
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tuptuś wspominał wykonawca ale szczerze nie pamiętam. Ten to już jeździł sam, oglądał na palecie czy to jest przyzwoite. I mu się nie dziwię bo musiał demontować całą drogę i układać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, ad.am napisał(a):

Opony w tym aucie 😎

To twoja Toyota? Jakie masz opinie o tych oponach Bridgestoan? Mam wrażenie, że te opony bardzo cieżko przyjmują dressingi. Na twoim zdjęciu tez to wygląda łąciato a dziś aplikowałem na te same nowy dressing i też to łaciato wychodziło. Jakie masz odcucia o aplikacji dresingów na tych konkretnych Bridgestonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel

Moim problemem na łaciate opony jest meguiars w aerozolu. Wchodzi w każdą najdrobniejsza szczelinę I opona jest rowno pokryta. Zresztą kto raz zaaplikuje ten się przekona 🙂

Wczoraj albo przed wczoraj, opuszczałem budowę około godziny drugiej i taki fajny księżyc złapalem 

 

20230705_012034.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, Tomas-sg napisał(a):

łaciate opony

Tak ale akurat mi chodzi o dokłądnie ten model Bridgestonów. Widzę podobieństwo. Dziś nakładany.

obraz.png.2adae2ba1c743dbad28d3ccf5f354560.png

 

I sprawdzamy czy to wina tych opon czy dresingu. Na focie wyżej:

obraz.png.aa8ef043aff48d6ac4b99b093e63b889.png

Ten efekt wizualny koli mnie w oczy na tym modelu Bridgestonów. Badamy temat dalej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domel napisał(a):

To twoja Toyota?

Nie moja, u mnie nie do pomyślenia byłoby, żeby opona świeciła się bardziej od felgi 😉

2 godziny temu, Domel napisał(a):

wygląda łąciato

Masz rację, tak to wyglądało, dlatego m.in (oprócz połysku) zwróciły moją uwagę. Miałem Bridgestone Turanza, ale zawsze, żeby zbić połysk, docierałem dressing, więc nie było efektu plam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Streat napisał(a):

tutaj kazdy przyjechał z innego konca kraju 😄 także jak sie chce to odległość nie gra roli 😄 

Potwierdzam😃

 

23 godziny temu, antek1987 napisał(a):

Nie wykluczone, tradycja musi być powstrzymana 😀😀 za rok znowu coś u mnie??... 

jezdem🤪

 

23 godziny temu, antek1987 napisał(a):

Czeka kolejne auto 😜

Tutaj tylko jedno auto wchodzi w grę.......RR😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.