Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak robi odcinki typowo mechaniczne jak pokazuje naprawę jakiejś usterki to jest spoko, ale jak zaczyna robić testy, opowiadać o rzeczach o których nie ma pojęcia to jest dupa. Po prostu wychodzi brak wiedzy w tych dziedzinach, a ja wychodzę z założenia że jak się o czymś nie ma pojęcia to nie powinno się o tym mówić i występować w roli pseudo eksperta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Oglądałem i sądzę, że brakuje w tym filmie przygotowania wiedzowego.
Kanał jest opiniotwórczy, bo 100 tys wyświetleń to nie mało i moim zdaniem nie może sobie pozwolić na brak wiedzy.

Wrzucenie wszystkich powłok do worka "nano", jest nie na miejscu. Dostępność produktów na rynku jest tak duża, że można przetestować 20 różnych producentów i wtedy wydać werdykt.
Jakaś tam powłoka z allegro, została ambasadorem wszystkich powłok....

Do takich filmów można się przygotować lepiej, podejrzewam, że wszyscy producenci wysłaliby swoje produkty bez zająknięcia, a widzowie chętnie zobaczyliby przypalanie powłok palnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w takich tematach właśnie chłopak odwala straszną chałę, to jest właśnie typowe januszowanie. Nie wiem ilu z was zauważyło że "smaruję dobrym woskiem", po czym sięga po butelkę Koch P 2.02, czyli antihologram z dodatkiem odrobiny carnauby i smaruje nim maskę jak zwykłym woskiem. :D 

O wyborze powłoki z tyłka allegro nie wspominając, równie dobrze mógłby robić test na powłoce no-name od chińczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada jutubów, nie oglądaj kanałów o tematyce na której się znasz :D Kilka filmików z tego kanału widziałem ot dobry kanał dla totalnych laików aby rozpocząć przygodę z mechaniką nic ponadto więc w temacie kosmetyki na tym kanale tym bardziej nie podziewał bym się czegoś innego ;)

 

Co do dyskusji, z poprzedniej strony aby robić to co się lubi w pracy. Z autopsji powiem, ze nawet to co lubimy z czasem staje się rutyną i zwykła praca do której idziemy po pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nano Ceramic Protect napisał:

Oglądałem i sądzę, że brakuje w tym filmie przygotowania wiedzowego.
Kanał jest opiniotwórczy, bo 100 tys wyświetleń to nie mało i moim zdaniem nie może sobie pozwolić na brak wiedzy

No i jednak wyszło że brakuje mu tej wiedzy, a dobitnym przykładem są tez dwa wcześniejsze filmy o olejach silnikowych, w pierwszym popłynął totalnie powielając wszystkie typowe mity. 

W opisie tego KC jest niby wzmianka, że może być zaliczany do produktów typu AIO, więc to by na upartego jeszcze przeszło, ale jakby w teście użył produktów polecanych tu na forum np: Fusso i Glaco do dopiero by może zrozumiał na czym polega różnica. Fakt faktem nie powinien robić tych testów albo się do nich lepiej przygotowywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając kilka ostatnich postów, a nie widząc do czego się konkretnie odnoszą, miałem 100% pewności, że źródłem jest jakiś film Michała :D Jechałem do góry i wiedziałem, że musi tam być jakiś test. 

Lubię gościa ale cholera no, mogło być tak świetnie gdyby zapraszał na swój kanał specjalistów którzy wiedzieli by co robią bo zjedli na tym zęby.  Wtedy pełen szacun. Konkretna wiedza słusznie sprzedawana na całą internetową polskę.  Niestety bardzo jedzie Wikipedią i brakiem obycia.  Każdy popełnia błędy i się uczy ale czy nie lepiej wtedy nazwać odcinek "uczymy się"  " próbujemy" itp. zamiast " jak zrobić super na 10 lat" 

Ja wiem, że chłop chce dobrze ale było już tak wiele braków i tak wiele razy było czuć wikipedią ...

Spoiler

 

Osobiście kanał śledzę od początków i pierwsze co mnie strasznie poraziło to w jednym odcinku wiele razy podkreślone, że turbina kręci się około "20 000 na minutę"

Zdarzyć się może raz tak powiedzieć ale jak ktoś tak mówi cały odcinek to wychodzi tylko jedno - mechanik nawet nie wie jak działa turbina

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mercenaryk Woooooow! Szczere gratulacje dla was!!!!  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

Co mi poprawiło humor ?   Trafiłem na album muzyczny

 

https://dancewiththedead.bandcamp.com/album/out-of-body

 

 

Boże!!! Nie mogę przestać słuchać. Uwielbiam taką muzykę, wykręcają mnie takie rytmy, odrazu kupiłem cały album, nawet w tej chwili bym to wrzucił na pendrive, do auta i w trasę ale muszę siedzieć w domu. Nie mogę się doczekać żeby to puścić w aucie nocą i jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, StreamHD napisał:

@mercenaryk Woooooow! Szczere gratulacje dla was!!!!  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

Co mi poprawiło humor ?   Trafiłem na album muzyczny

 

https://dancewiththedead.bandcamp.com/album/out-of-body

 

 

Boże!!! Nie mogę przestać słuchać. Uwielbiam taką muzykę, wykręcają mnie takie rytmy, odrazu kupiłem cały album, nawet w tej chwili bym to wrzucił na pendrive, do auta i w trasę ale muszę siedzieć w domu. Nie mogę się doczekać żeby to puścić w aucie nocą i jeździć. 

@mercenaryk - Przyłączam się do gratulacji. My czekamy na pierwszy dzień wiosny - też córka ;)

@StreamHD - świetna muza w klimacie z lat 80-tych. Polecam to:

Do tego świetne wideo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.