Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę poprawiło trochę się wkurzyłem. Podłoga jest skończona. Wygląda to elegancko ale staranność wykonania w szczegółach to muszę sobie z wykonawcą porozmawiać poważnie.

Wanna do mycia kół ale żonie oczywiście powiedziałem że może tam sobie grabki z ogrodu umyć. No i jak już mnie na tego psa bo namówią to będę miał gdzie kąpać

20211208_175019.jpg

20211208_175104.jpg

20211208_175108.jpg

20211208_175121.jpg

20211208_175138.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dumam o żywicy.. ile wyszło za metr2 ? 

Słyszałem, żę żywica spoko ale pęka tam gdzie np odpływ i trzeba poprawiać.

Dumam co wybrać bo mnie to czeka w nowym domu na wiosne, płytek nie chce, dumam czy poprostu wylewki nie pomalować specjalną farbą i tyle.

Bo mam spad od końca garażu 2 cm ale nie jest kopertowy i może woda stać, a żywicą nie zrobisz spadku większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2021 dobiega końca a ja nie kupiłem ŻADNEGO produktu detailingowego 😄 Jak widać z nałogu da się wyjść. Po nowym roku tylko wosk i dressing do wnętrza bo to faktycznie mi się skończyło już.

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u "dziadków" od rana zimne grzejniki, akcja z serwisantem (niedziela) i koniec końcem okazało się, że wczoraj "wnusio" (lat 5 ) bawił się "sterownikiem" bo myślał że to tablet... komentarz syna: jak im było zimno to mogli ubrać kurtki 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max mistrzem!!! W pełni zasłużone (50pkt stracone przez wypadki ze strony mercedesa)


Ale sędziowie rozwiązali to beznadziejnie. Moim zdaniem jedynym wyjściem była czerwona flaga na 53 okrążeniu. Obydwoje mieliby nowe opony i poszłaby walka na równi. Jakby nie przepuścili tych aut, byłoby to niesprawiedliwe dla Maxa. Przepuścili co było niesprawiedliwe dla Lewisa. Sytuacja bez wyjścia. Z resztą całe tegoroczne sędziowanie było mega niesprawiedliwe i bez konsekwencji.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paki112 napisał:

Max mistrzem!!! W pełni zasłużone (50pkt stracone przez wypadki ze strony mercedesa)


Ale sędziowie rozwiązali to beznadziejnie. Moim zdaniem jedynym wyjściem była czerwona flaga na 53 okrążeniu. Obydwoje mieliby nowe opony i poszłaby walka na równi. Jakby nie przepuścili tych aut, byłoby to niesprawiedliwe dla Maxa. Przepuścili co było niesprawiedliwe dla Lewisa. Sytuacja bez wyjścia. Z resztą całe tegoroczne sędziowanie było mega niesprawiedliwe i bez konsekwencji.

Nic by to nie dało. Hamilton był dzisiaj od Maxa dużo szybszy i było to widać przez praktycznie cały wyścig. Nawet po zmianie opon podczas VSC nic mu nie dało. Tylko na początku odrobił około 10 sekund, a później Hamilton był już nieuchwytny. Generalnie cieszę się, że Max zdobył tytuł mistrza bo zasłużył na to w tym roku, zwłaszcza widząc jak sędziowie przez ponad połowe sezonu sprzyjali Mercedesowi (nawet w tym wyścigu na początku), ale... o ile widowisko, dramaturgia na końcu było świetne to szkoda mi Hamiltona. Akurat w tym konkretnym wyścigu uważam, że zasłużył na wygraną.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet moja żona oglądała. Dziwna końcówka. Wspierałem pretendenta. Nie to że mam coś do Hamiltona. Po prostu szacun dla max ze słabszym redbulem pogonił ultra doinwestowane mercedesy. Merce są szybsze na prostych i cały sezon max musiał odrabiać na zakrętach kosztem opon. 

Sędzia kalosz ale oddać trzeba że sędziowie mieli co robić przy tak ultra agresywnych kierowcach.

Show świetne. No i Perez. Co za typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem cały sezon od deski do deski. Wszystkie fp, q i wyścigi razem z studio po wyscigu podcastami po i innymi kanałami o f1. Co za sezon ✌️🤭

Ostatni wyścig dane mi było oglądać w Ikei na słuchawkach 😁 podczas gdy żona z synem buszowali po sklepie. Finał obejrzałem w restauracji, jak ja się darłem jak wygrał Max 🥰. Mój ulubiony kierowca. Po takiej niesprawiedliwości, po tym jak sędziowie i FIA lacznie z mb robili wszystko żeby max przegrał nic to nie dało 😁,  sprawiedliwości stało się za dość i na całe szczęście Max objechał tego hipokryte.

F1 ❤️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crasher Oj sezon mega 😁😍. Chodź po 10 okrążeniach wyglądało na procesję. Ale finał podobny jak w 2008 😍. Mam nadzieję że kiedy wejdą nowe reguły Redbull. Będzie równie mocny jak w tym sezonie i będzie równie ciekawy sezon. A nie jak w 2014 weszły nowe silniki i Mercedes był w innym świecie tylko zwodząc Ferrari że są lepsi do połowy sezonu a potem Papa😒.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu próbowałem dostać bramę garażową do mojej nory na rynku wtórnym. Te niestety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki- długi czas oczekiwania na nowe robi swoje. Ceny też z dupy za kilkunastolatki.
Aż tu nagle widzę model powystawowy, izolowany, taki jak trzeba za jakieś drobne! Szybki telefon, miła rozmowa i szok! "Tak, zgadza się. Nowy. Z ekspozycji. Za grosze. Dlaczego? Bo robimy remont i trzeba się tego pozbyć."

Silnik, pilot, szyny, uszczelki, śrubunek za... mniej niż 10% wartości. Jeszcze paragon i gwarancja XD

6c5d8ed455759171713d22cef02fd7d5.jpg

  • Lubię to 5
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.