Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@damiano2007  Gratulacje! 🙂 mi się urodził synek 23.07, także życzę wytrwałości bo to szczęście, szczególnie na początku, nie jest darmowe 😄 

 

@Lotek900 standard, wszyscy mamie życzą zdrowia 😛

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, damiano2007 napisał:

 Julia -> 2590 gram szczęścia! 😍😍

 

Gratulacje!! Najpiękniejszy dzień w życiu!! 🙂  Dużo zdrówka dla małej i wytrwałości dla rodziców ! 🙂 

Mam nadzieję, że zdążyłeś położyć powłokę na Leona bo teraz czasu na dbanie o niego będzie jak na lekarstwo 😄 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!! Najpiękniejszy dzień w życiu!!   Dużo zdrówka dla małej i wytrwałości dla rodziców !  

Mam nadzieję, że zdążyłeś położyć powłokę na Leona bo teraz czasu na dbanie o niego będzie jak na lekarstwo  

Potwierdzam :D 2 miesiące, 2 mycia :D giphy.gif


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano2007 - gratulacje !!! Życzę Tobie i małżonce, aby Julka chowała się zdrowo 🙂 Teraz zaczną się zarywane noce i dodatkowe obowiązki w dzień 😄 A za kilkanaście lat usłyszysz: "mając syna - pilnujesz syna; mając córkę - pilnujesz całego osiedla" 😉

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf91 napisał:

Gratulacje!! Najpiękniejszy dzień w życiu!! 🙂  Dużo zdrówka dla małej i wytrwałości dla rodziców ! 🙂 

Mam nadzieję, że zdążyłeś położyć powłokę na Leona bo teraz czasu na dbanie o niego będzie jak na lekarstwo 😄

Dzięki! 

Na Leonie od roku siedzie carpro lite jak złe. Nie widać, żeby już tyle miała. To samo na błotniku testowe servfaces trzyma się tip top. 

Ps: jutro robię sobie do południa dzień z ditejlingiem żeby zapamiętać jak to było 😜 haha 🙂

 

dzięki chłopaki za miłe słowa! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano2007 Gratulacje! Dużo zdrowia dla maleństwa i rodziców.

Ja mam wrażenie, że coraz ze mną gorzej... Choroba postępuje...
A co tu się odjaniepawlało zobaczycie już niedługo w "Moim Pieszczochu" c683857e0a14d643d67cc0b50a3799e3.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, damiano2007 napisał:

Co dzisiaj sprawiło, że jesteśmy najszczęśliwszy?!?! - Julia -> 2590 gram szczęścia! 😍😍

 

Gratulacje.

 

PS: A pole długość to dla chłopców tak ? 😄😄😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy robicie, że te dzieciaki tak Wam się rodzą? 

No wiec jak dwoje ludzi się bardzo kocha to się przytulają w bardzo specjalny sposób…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zenek_M napisał:

Urodził mi się drugi syn 🙂
Z tej okazji zamówiłem prezent.
Młody dostanie od starego na 18 taki rarytas 🙂 

Słyszałem różne wymówki przed druga połówką, żeby tylko zakupić jakiś kosmetyk/wosk, ale takich to jeszcze nie ;D

Graty 😉 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno wkurzyć, ale śmieszy: co trzeba mieć w głowie, żeby przytrzeć komuś auto dokładnie pod okiem kamery monitoringu i spieprzyć? 😄 Straty marginalne (zdarty kawałek struktury na nielakierowanej części zderzaka), ale dla zasady zgłosiłem to policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.