Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@ad.am postaram się:)

Mnie rozbawiło tylko że jeden piszę że poprawiło mu humor że ma wolne przez pół miesiąca a drugi się cieszy że pracuje na dwa etaty i jeszcze pisze że lubi swoją pracę:D

@Tomas22 wielki szacunek za poświęcony czas i włożoną w pracę w swoją edukację. Gratuluję że tak daleko zaszedłeś i zazdroszczę robienia w życiu tego co lubisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryczek  nie jest to wymarzona praca oczywiście ale nie narzekam bo robiłem w życiu gorsze rzeczy :) jak mówi stare polskie przysłowie "żadna praca nie hanbi ale każda męczy " :D

To co robię bardziej zawdzięczam znajomościom niż edukacji no i oczywiście swojej ciężkiej pracy. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielek. polska tradycja :D Na początku drętwo, a po zażyciu syropu latają marynary i pończochy. I nawet Wujek Józek jest mistrzem parkietu :good: Akurat dzisiaj w Intermarche rzuciły mi się w oczy wystawione kartony, gdzie 0,5 było przecenione na 21 coś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, danielek. napisał:

Producent deklaruje 400l bagaznik ja mówię że wejdzie 192x0.5 :D

Też w zeszłym tygodniu kupiłem już na przyszły rok, tyle że ja musiałem kłaść siedzenia żeby weszło :D swoją drogą dobra decyzja, bo już z kilku źródeł słyszałem, że wódka prawdopodobnie podrożeje nawet o kilka złotych co przy ~200 butelkach robi różnicę w cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie poprawiła dziś humor paczka od @Detailer's Magic w której miał przyjść zastępczy atomizer  a tu coś za duża ta przesyłka;)Otwieram zaciekawiony a tam;D 

20171207_165234.jpg

Już mega pod jarany;D odpakowuje przesyłkę .Oczkom mym ukazuje się :

20171207_165400.jpg

Otwieram a tam najnowsze Dzieło @Detailer's Magic tu z innymi produktami marki;D 

20171207_174534.jpg

20171207_230129.jpg

Akurat miałem kłaść świąteczną edycje Shiny Satin  interior detailera , to sobie porównam z Interior Wow, Funky Witch;D Zapach kozacki;D  Mega mi się prezent podobał , akurat na mikołajki dostałem wasz Odmrażacz;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.