Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, dam18 napisał:

Zrobione oświetlenie szafy, każde drzwi świeca po otwarciu. W końcu nie będę musiał nad ranem latać z telefonem żeby znaleźć ciuch do pracy (córeczka 4 miesiące).

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Pochwal się co zamontowałeś, jakieś zdjęcia:) Mam ten sam problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie co spotkało mojego Puga? Nie? To przypomnę:

Koledzy @Chat i @bienek odświeżyli mi pamięć o PDR. Poklikałem i znalazłem w okolicy kilka propozycji. Kilka maili, telefonów, oględziny i...

Dzisiaj rano Bełkot wjechał na warsztat, a wieczorkiem... TA DA!!!!!!!:D

Ns1upBUxfXN7ymaFKVe89weFrkuH7ZzUNjhRr23Q

PG61IxntqhaJ0_BYjcRjAFPQwlRMkheSV2Lom4FR

hlrwJuwg0MNWsWT5lPKA8QskKt39Y4YdSQlaenCi

Fotka sprzed rozpoczęcia prac:

6xh7hyefnUO3ME7RYcfs7dYqW_BY78kUQ_Bk6p4l

Normalnie jestem mega happy. Zadowolenie z efektu 100/10 :) Zwłaszcza jak sobie przypomnę co lakiernicy chcieli z tym zrobić mojemu Bełkocikowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, CoolBreeze napisał:

TA DA!!!!!!!:D

Jakoe koszta taka zabawa bo tez mam 2 wgniotki co mnie kuja w oczy . Nie ma takiego hardkoru co u ciebie ale delikatne sa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BiałyGTi napisał:

Jakoe koszta taka zabawa bo tez mam 2 wgniotki co mnie kuja w oczy . Nie ma takiego hardkoru co u ciebie ale delikatne sa 

Wiesz, dżentelmeni nie rozmawiają o kasie;) Koszty pokrył sprawca "hardkoru", więc nie płakałem wyciągając kolejne stówki z portfela :)

Umówiona cena za usługę była elastyczna - od x pln do y pln, w zależności czy udałoby się zrobić na 100%. Zostałem skasowany dokładnie tyle samo ile policzyli mi lakiernicy za malowanie ćwiartki samochodu - ("Panie, inaczej tego nie da się zrobić")

Generalnie wpływ na cenę mają różne zmienne. Wgniotka (czy w ogóle da się z nią coś zrobić), ilość szkód do zrobienia, czas i chyba najważniejsza zmienna to kto będzie to robił.

Gdyby to było z mojego portfela, to pewnie szukałbym tańszego rozwiązania.

Btw, obok mojego Puga stała fura po gradobiciu. Została połowa dachu do zrobienia. Żałuję, że nie zrobiłem fotki 50/50. Gradobicie nie do rozpoznania gdyby nie oznaczenia naprawionych i czekających na naprawę miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, CoolBreeze napisał:

Wiesz, dżentelmeni nie rozmawiają o kasie

ok rozumiem :P pewnie tez zalezy od zakładu wiec chyba wiosna sie przejadę i poszukam tego typu rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w rejonie Orange ostatnio lekko modernizowało instalacje telefoczniczno-internetową no i internet skoczył z 39 mega na 45 mega. Nic wielkiego ale zawsze coś tam szybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się trafiła na baaaardzo szybkie odświeżenie taka perełka, ponoć jeden z 14 na 1000 wypuszczonych na cały świat :D, nawet na fotelach (kolorystycznie straszna wiocha) fajne napisy wyszyte, najbardziej odchudzona japońska wersja wg właściciela. Wersja RA

1511553231-800-x-600px-1s.jpg

 

1511553231-800-x-600px-2s.jpg

 

1511553231-800-x-600px-3s.jpg

 

1511553231-800-x-600px-42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie uległem detailingowemu szałowi BlackFriday i w końcu zamówiłem gumowe dywaniki do Puga na zimę :) Chociaż... ekipy @DeepGloss i @Bestseller.pl mają BlackPromocje przez weekend... Oj, ciężko będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję policzyć ile poszło :D. Muszą poprzychodzić wszytkie paczki to może wtedy😏😀.  A planuje jeszcze kupić dwa szampony i odmrażacz Adbla trzeba będzie porównać do @Detailer's Magic😀Ale wiem ze było tego sporo ale nie tak hardkoworowo jak @Tomas22😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.