Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tomas-sg napisał:

Myślałem że Dressing do plastików z logiem MX jest wyjątkowy, powstał dzięki współpracy MX'a z SG, jakie było moje zdziwienie gdy znalazłem ten Dressing z logiem innych sklepów 😂

Nic specjalnego 🙂 nic dziwnego. Ten sam dressing i zapach od SG

https://www.pielegnacjaaut.pl/shiny-garage-interior-plastic-protectant-matt-500-ml-matowy-dressing-do-tworzyw-sztucznych

 

Ale swoją drogą spoko dressing bo kolega Maciek mi użyczł wersje MX 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Rozumiem tylko nie pamiętam myślałem że ten produkt został stworzony dla MX ze specjalnymi uwagami MX a tu zonk i inny sklep też ma "swoją" wersję zapachowa 😉

Nie mówię że Mx'owy jest zły, tylko troszkę się rozczarowałem dając się wkręcić w marketingowe gierki 😁 nie pierwszy raz ale zawsze wiedziałem że się wkręcam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smerf91 napisał:

Paweł się wypowiadał, że współtworzyli ten produkt więc myślę, a raczej mam nadzieję, że nie jest to 1:1 ten sam produkt. Może ktoś ma oba i jest w stanie porównać 50/50? 

Wlasnie też pamiętam że Paweł wspominał że maczal w tym palce. I teraz tak po prostu zgłupiałem. Wybór zapachu to też swojego rodzaju "maczanie palców" 😉

Czekają mnie male zakupy w detailing store więc może wrzucę do koszyka i ichniejszy Dressing 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg to wyglądało tak:

Siedziba SG

-zróbmy jakieś nietypowe promo naszego nowego produktu!

-może ktoś znany?

-no ok, tylko kto?

-Nowicki? Utrzemy nosa tym z ADBL zatrudniając ich nadworny baner reklamowy

-Gitówka mordo, masz 50 zł premii jak się uda.

 

-Halo? Nowicki?

-No ta a kto mówi.

-Tu CEO shiny garage

-Kto?

-KUR**, Krzychu z SG

-AAAAAAAAAAAAA, no co tam?

-Słuchaj mamy dressing nowy do plastików, chcesz zareklamować? jakoś się dogadamy.

-Matowy?

-Matowy!

-może być, czekaj wy robicie takie dziwne, kolorowe etykiety, byście zrobili dla mnie takie cudo i będę to sprzedawał u siebie na straganie.

-MOROD genialne, młody odwołuje to co powiedziałem o premii

-Co?

-Nic, nic, nie do ciebie. Słuchaj powiem, że stworzyliśmy to konsultując z tobą. Lepiej się sprzeda, mówię ci!

-no może być, chciałbym taki dressing o zapachu kawy.

-Kawy? Jakiej kawy? AAAAAA, dobra jest czekolada nie wybrzydzaj. Przyślemy ci projekt etykiety i próbkę. Potem gotowy produkt to nagrasz film na jutuby i bedzie git. Nara

tak-bylo-nie-zmyslam-sarna-daje-wywiad-m

  • Lubię to 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dareme89 napisał:

Glasur położony gdzieś okolice połowy grudnia. Auto zrobiło prawie 5k kilometrów. Non stop śnieg i sól. 2 tyg stało na dworze. Po co komu zimowe woski?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na dachu wytrzymać 2 miesiące to akurat nie wyczyn. 
Niestety, ale naturale szybko giną na bokach auta w takiej aurze. Zwłaszcza podczas prędkości autostradowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowilem zalozyc facebooka i stworzyc profil. Po 15 latach alienacji spolecznej w swiecie cyfrowym... Analizowałem uprzednio jak to wyglada u lokalnych magików.
http://btidetailing.pl/
Nie ma co sie rozpisywać, pracujac w ASO kilkukrotnie oddawałem im auto. Ceny warszawskie aczkolwiek tu w gre wchodza układanki w ubezpieczalniami.  Nie wypowiem sie na temat jakości ich usług, ale z perspektywy kilku ostatnich lat, zrobieniu conajmniej 70 korekt zgodnie z dzisiejszym known how to patrzac na zdjęcia jakie maja w portfolio przypomniała mi sie moja pierwsza polerka eurotec.
Czy tylko ja tak to demonizuje czy również mielibyście obawy?
Wiadomo, że jak ktoś potrafi to i polerką przemysłową do parkietów da rade 🙂 
Ale żeby było weselej z niemal 14tyś zdjec ma moim tel ciezko mi wybrac jakiekolwiek, które by sie nadawało do wykorzystania u mnie...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładanie pasty na lakier to nie jest jakieś big noł noł- widywałem to już wieloktotnie na zagranicznych kanałach przy ogarnianiu jakichś większych powierzchni. No ale pierwsze foto to faktycznie no comment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.