Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@AudiBlask tak, a coś w tym złego? @powalla Na szczęście u mnie takie dni rzadko kiedy się zdarzają także mogę trochę powybrzydzać 😝

Wolę unikać aktywności fizycznych podczas smogu - wątpliwe są dla mnie korzyści wynikające z uprawiania sportu od negatywnych skutków wdychania smogu podczas jego uprawiania. Zawodowcem nie jestem, także nie mam parcia na bieganie w smogu... no ale co kto lubi, nikt nikomu nie zabroni 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj miałem tak w zeszłym roku, w listopadzie przyszło kilka paczek ze stycznia i lutego:) Obstawiam, że leżakowały gdzieś w Polsce. Miałem kiedyś przypadek, że zadzwoniła kobieta z poczty do mnie, że jest paczka do mnie i wychodzi na to, że pół roku już leży. Zadzwoniła zresztą pewnie tylko dlatego, że to kuzynka mojego kolegi z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Notcon tylko, że już otrzymałem refund 😜

No ale żeby być uczciwym napisałem do chińczyka i podał mi linka do jakiejś aukcji, gdzie coś tam kupiłem i wyszła równowartość zwróconej kwoty 🤓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Notcon tylko, że już otrzymałem refund 
No ale żeby być uczciwym napisałem do chińczyka i podał mi linka do jakiejś aukcji, gdzie coś tam kupiłem i wyszła równowartość zwróconej kwoty 
Ale przecież kupując na Ali nasz w zakup wpisaną gwarancję dostawy w 90 dni od wysyłki. Jeżeli paczki przyszły po wielu miesiącach, to nie widzę tu nic niemoralnego w nie zgłaszaniu tego faktu. Sprzedający nie wywiązał się z umowy i tyle. Mają takie sytuacje wliczone w budżet.

Pewnie też bym tak robił ale już niejednokrotnie nasi Azjaci próbowali mnie oszukać. Każda próba polubownego załatwienia sporu kończy się tylko irytacją na ich próby przedłużania i wymuszania. Ostatnio kilka razy wysłali mi fake tracking i kazali dopłacać za wysyłkę, bo coś im się niekalkulowało. Przy próbie sporu zawsze przeciągają do samego końca zamiast przyznać, że dali dupy i zatwierdzić zwrot. Nieprzeciągający friend trafił mi się tylko jeden na dość dużą liczbę sporów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2021 o 16:20, vlodek2532 napisał:

@Tomas-sg spalletti też jest bez klubu a Inter buli 6 mln € rocznie xD poza tym.nikt poważny nie podejmie się gry na Euro. Coś czuję powrót Nawałki albo cudaków pokroju probierza czy czesia711

A jednak Tuchel trenerem Chelsea 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jestem święcie przekonany, że zaparkowałem samochód w sobotę na miejscu ze zdjęcia, a dzisiaj go już tam nie ma... stoi tylko bałwan podobnego kształtu, pewnie jakiś złoczyńca ukradł i ulepił na szybko, żebym nie zauważył. Ma pecha, zauważyłem, niech go tylko dorwę!
Piękne widoczki, tyle śniegu dawno nie było, zima w końcu jest zimą Tylko kto to teraz odśnieży... ? XD
b2e48790bc2df57b438ed53583bbba4f.jpg
224b47894bda6574326279a57952ec09.jpg330b6ee388e71d0d0dd0155d4e0c9cae.jpg23278dad30187adbe55298f579f8d141.jpg8e68674a592e17b573818e8542e8b7b2.jpg


  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze ostatni raz spawalem 20 lat temu udalo mi sie zmontowac uchwyt pod pedzle i kompresor, ktory wraz z wytłumieniem/zabudową wazy lacznie 120kg i bedzie wisiał jakies 2m nad ziemią... troche miejsca zyskam rozdziele na 2 węże. Jeden na zwijanym bebnie a drugi bez pod stanowisko interiorowe. Pomaluje sciane, podpinam ledy pare organizacyjnych kwesti i juz chyba moge cos wrzucać na pierwszy ogien.

DE18A27A-2F55-4C6D-A75D-A76A0BBD84A3.jpeg

5F1C0409-7D37-4715-A70A-CCDE5F1F8BC5.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.