Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to zostawić, ale chyba odpowiedni dział...

 

W końcu znalazłem zabezpieczenie do wnętrza, które jest matowe, przyciemnia i nawet APC 1:5 ma problem ze zebraniem tego szuwaksu...
do tego jeszcze szybki zawodnik do zbierania kurzu, który nic nie wnosi, ale zostawia po sobie zabezpieczenie💪
Szczegóły niebawem, na kanale 😉

 

 

  • Lubię to 4
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 19:39, rygryss napisał:

Nie wiedziałem gdzie to zostawić, ale chyba odpowiedni dział...

 

W końcu znalazłem zabezpieczenie do wnętrza, które jest matowe, przyciemnia i nawet APC 1:5 ma problem ze zebraniem tego szuwaksu...
do tego jeszcze szybki zawodnik do zbierania kurzu, który nic nie wnosi, ale zostawia po sobie zabezpieczenie💪
Szczegóły niebawem, na kanale 😉

 

 

Ma w składzie sio2 ? Jak tak to wiem co to za siuwaks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, V1RU$ napisał:

A to pass, myślałem o Angle Waxie dresingu do wnętrza.

Jeśli chodzi Ci o AW Enigma Interno, to - przynajmniej u mnie - jest on raczej neutralny, jeśli chodzi o przyciemnianie (a na pewno nie znajduje się w czołówce dressingów przyciemniających).,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@xadamx słowo klucz "od" a za te 499 to masz auto segmentu A albo nawet i nie. Zwykle to jest tak ze jak przyjedzie sie kompaktem nawet to juz cena x2 

 

Nigdy chyba nie zrozumiem Ammo, auto myje fibrami a wneki oraz komore silnika jakaś rekawicą któa ma milion lat i wykonana jest ze starego mopa 😛 

Swoja drogą nizły burdel ktos miał w aucie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. A Ty bidoku tyle inwestujesz w sprzęt i chemię 
Hmmm ktoś tu mnie chyba zna
Wolę nie liczyć $$$ ile od pierwszego posta na forum tego poszło, ogólnie mam wrażenie że więcej się wydaje na hobby niż gdyby to była działalność. Szczerze to nawet o nich nie słyszałem, otwierają się studia jedno obok drugiego ale nie wnikam. Narazie się tym bawię...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Streat i tu sie mylisz z tym ze sa 3 pasty a jak nie wychodzi one step to robia dwa etapy. Chyba ze mówimy o jakis początkujących co otworzyli tylko po to zeby rok sie utrzymać a kase z urzędu zgarnąć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BiałyGTi napisał:

@Streat i tu sie mylisz z tym ze sa 3 pasty a jak nie wychodzi one step to robia dwa etapy. Chyba ze mówimy o jakis początkujących co otworzyli tylko po to zeby rok sie utrzymać a kase z urzędu zgarnąć 

Dokładnie, One step , to one step 🙂 studio nie będzie "dokładać" ze swojej kieszeni do 2 etapów jak klient zapłacił za 1 etap 🙂

W studiach nie potrzebują 20x 5l różnych QD i szamponów 🙂 dla nich ważny jest sprzęt (maszyny), pady i pasty 🙂 i tego jest najwięcej na półkach aby dobrać odpowiednią kombinację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, D@ViD napisał:

Dokładnie, One step , to one step 🙂 studio nie będzie "dokładać" ze swojej kieszeni do 2 etapów jak klient zapłacił za 1 etap 🙂

Popieram w 100% 😉

Dodatkowo musicie pamiętać, że najczęściej dobre studia śmigają z kilkuletnim stażem. Przy optymalnych warunkach studio gdzie pracują 2 osoby są w stanie zrobić 5 powłok w tygodniu + pełne przygotowanie auta do tego.

Albo umyć, i użyć qd na 30 autach w tygodniu 🙂 Co znacząco wpływa na zużycie chemii. Przez co takie studio cieszące się popularnością i dobrym słowem nie może pozwolić sobie na sprawdzenie każdej nowości itd. tylko pracują często gęsto na droższych ale sprawdzonych i pewnych produktach posiadając zaledwie kilka "zapasowych" akcesoriów bądź butelek z chemią gdyby trafił się trudniejszy pacjent.

MI POPRAWIA HUMOR DZISIEJSZY DZIEŃ ! DZIEŃ WYPŁATY 😄 (niedługo nowy post w "co Cię dziś wkurzyło" o treści "wielkość wypłaty" 😄😄 ) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.