Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Informacje od ASO że ubezpieczalnia zaakceptowała kosztorys naprawy. Ubezpieczalnia wyceniła na 6300 ASO na 14300. Naprawa bezgotówkowa na oryginalnych częściach. Pod koniec przyszłego tygodnia auto powinno być do odbioru.
@Michał126 dzięki za pomoc na priv.


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, V1RU$ napisał:

Co za czasy. Żaby zamiast siedzieć w oczku siedzą mi na tujach.

U mnie jedna wyszła z oczka ale miała pecha.. 

Uprzedzam pytanie - on się nią tylko bawił,  żadnemu zwierzęciu krzywda się nie stała a ropucha trafiła tam skad wylazła 🙂

20200806_162519.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzis poprawil humor filmik wazzupa jak przemalowuje e39 emulsja do scian xD dopiero odkrywam ten kanal i widze ze facet ma potencjal  do rozsmieszania
 
 
Nie powiem, że nie można się przy niektórych jego filmach zaśmiac, ale niektóre są tak naciągane, że ręce opadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomas-sg napisał:

Rośnie w siłę prawdziwy klub autokosmetyki 😁

Miejsce dostępne dla każdego, dosłownie dla każdego 😉 duże plany co do miejsca mam nadzieję większość uda się dograć 😉

 

Przenieś ten klub do Kielc 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine jak cenisz sobie ciszę i spokój poszukaj noclegu w miejscowości Narty lub Ośrodek wypoczynkowy Waszeta 😉

Spływy kajakowe i inne bajery w pobliżu. 😉

@Streat bierzesz @Karbo I w sumie @smerf91 też z waszych okolic i będziemy działać. Mam nadzieję uda się skończyć wszystko jak najprędzej 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, a w piątek był dzień na regenerację kilku rzeczy Felgi po drobnej przygodzie wysłane na pełną renowację z malowaniem na chrome shadow. W międzyczasie wymontowany wał napędowy i również pojechał na regenerację z wzmacnianiem. No i na koniec zaciski. Też pełen pakiet z malowaniem. Nie mogę się doczekać, aż pochwalę się nimi w stosownym temacie.
Dziś też był udany dzień. Skoczyłem na dzień otwarty TuningKingz i Pro Car Detailing. Miałem okazję pomiziac sobię nową powłoką od CleanTecha, wpadło parę kosmetyków z dobrym rabatem i na koniec najlepsze. Zrobili mi taką cenę na dokładki Maxton Design do samochodu, że wziąłem pełny pakiet. Niestety 5 tygodni czekania, więc pewnie założę dopiero na przyszły sezon, ale i tak było warto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bare Shine napisał:

@Tomas-sg Od niedzieli do piatku tam jestesmy, wbijesz na kawe? 😄

Ja już spowrotem w Fin na kwarantannie 😁 

Koniecznie wbijaj na skansen w Olsztynku, pola Grunwaldu, swaderki spływ kajakowy. Samo jezioro swietajny jest kozackie. Idealne miejsce żeby odpocząć od cywilizacji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 11:03, Tomas-sg napisał:

@Streat bierzesz @Karbo I w sumie @smerf91 też z waszych okolic i będziemy działać. Mam nadzieję uda się skończyć wszystko jak najprędzej

Dwa razy pisać nie musisz 😛 @Streat  @smerf91 który pije podczas jazdy do Daniela a który do domu ? 😄😄 

Ja chce chlać w dwie strony haha 😄 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.