Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką chorobę, że jak gdzieś jadę pokazać auto (tzn. zwykle do serwisu albo na przegląd, ewentualnie na jakieś ważne spotkanie, ale to dotyczy raczej służbowego), to musi ładnie wyglądać. A wczoraj miałem przegląd, więc ładnie umyłem (chociaż myłem niecałe dwa tygodnie temu przed naprawą, a przez ostatni lockdown przejechałem niebotyczne 100 km 😛), posmarowałem BSD zdychającego Colli Insulatora i dopiero mogłem jechać.

Komentarz diagnosty (znajomego): - k..., jaki wypolerowany!

:mrgreen:

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi poprawił humor "come back" - znowu polubiłem się z rotacją...Od ponad 2 lat wszystko robiłem własciwie tylko DA (plus mini rotacje), a dzisiaj wróciłem do "normalnej" rotacji - z przyjemnością...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile detailning mnie bawił wcześniej to na To Zacne Forum równo rok temu się zalogowałem, więc dziś "rocznica" 🙂 ssanie wiedzy poszło jak ssanie paliwa w 126p 600ccm po podciągnięciu 1 "dźwigni" 😉 pora pociągnąć za "rozrusznik" i na praktykę przełożyć 😄 zwłaszcza więcej praktyki 😉 dziękuję Wam wszystkim za dużą dawkę wiedzy, postaram się tego nie spierd.. 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 Przypomniałeś mi jak kumpel kupił furkę w czasach szkoły i pojechaliśmy  się przejechać i kumpel do mnie zajedziemy na stacje bo mam rezerwę. I tankowała obsługa , Facet podbija i pyta za ile . A Kumpel grzebie w kieszeni i mówi za 7,80 😁🤣😒😯. Jeszcze ziomek do niego . Tylko Panie nie przelej🤣😁 To był dopiero wstyd🤣😒. Sam już miałem auto ale za tyle nigdy nie tankowałem nawet skuter🤣😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, coś w tym jest... źle się dzieje w BMW jak chodzi o design. Moim zdaniem doszli do szczytu do formy i zaczęli kombinować na siłę. Fajnie wyglądało G30, F01, a teraz widać trend, który postępuje u innych marek - auto wygląda, jakby chciało Cię zjeść. Czasem to pasuje, a czasem - no cóż... d218f966c62364b279bdc473ddf70fae.jpg&key=00fa0b5c18631f5060ce0b95b2b6fb0de2ba973511edff0743e53c0bc9e044cf

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko nowym BMW, chociaż zgadzam się, że np. eksperymenty Bangla faktycznie wychodziły niekiedy kontrowersyjnie. Ale teraz... no nie wiem.

W ogóle, czasem naprawdę idzie posmutniec, jak zerknie się do gam niektórych marek - komu przeszkadzały tradycyjne hatchbacki, minivany? Teraz SUV, Coupe, crossover, shooting break i tak w kółko...

I żeby sprostować - jeżeli ktoś tworzy auto od początku jako przedstawiciela jednej konkretnej klasy, to okej, w kazdej z nich są fajne auta. Ale jakie to dla mnie komiczne, jak ktoś robi na siłę heczbeko-krosołwero-niewiadomoco albo suwo-kupe-szuting-brekowy wynalazek...

Oczywiście są wyjątki - pierwszy CLS, A7, Arteon, CC, 6er GC... ale to wyjątki...

Oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić, każdy ma swój gust. Zwłaszcza, że sam mam na podwórku 3 pokraki, jedna lepsza od drugiej

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.