Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

przy okazji sprzątania szafek w garażu/warsztacie (jego okres świetności to cudowne lata PRL) znalazłem trochę "dupereli" do 126p 🙂 leciwe ale fabryczne - nieużywane (Wujek był zapaleńcem mechaniki samochodowej). pogrzebałem trochę po ogłoszeniach na różnych portalach i zapowiada się fajnie 🙂 na początek oryginalna głowica do 126p 600 ccm poszła za więcej niż pojemność silnika zanim ogłoszenie wystawiłem 😉 najlepsze jest to, że wyjąłem ją ze skrzynki ze złomem który jutro miałem wywieźć 😉 swoją drogą 126p 600 to był mój pierwszy samochód... naprawdę dawno temu 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... trudno to komentować. chyba brak komentarza będzie najlepszym. btw: ta kiecka i buty to na bank od "djora albo armanjego ew. luisa witona" 😉 damn; wrzucają to z nr tablic rej. i "wizerunkiem". producenci akcesoriów do osuszania lakieru powinni wprowadzić nową kategorię: ścierka 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LukasM @CarlosBlack W pierwszej chwili myślałem ze recznikiem WorkStuff to robi. Jeszcze w 17 minucie mowi o, tym ze już do myjni oddaje bo jejnie szkoda lakieru,:(. Eh biedna ta Toyota I jej mieciutki lakier,:(. Ale no jak reklamuje ten recznik to nie dziwne ze, taka reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się... ważne, że Pani i planety zdrowie będzie w lepszym stanie... ze lakier niekoniecznie - to już drobnostka

 

Az przypomniało mi się, jak za dzieciaka "wypucowałem" tacie samochód ręcznikami papierowymi... suchymi

 

Nie wiem, czy przełamię się do doogladania do końca po tym, jak zobaczyłem, że tą szmatą obleciała też felgi... Bez obrazy dla płci pięknej na forum, ale ta Pani wygląda mi na typową użytkowniczkę auta typu "dont care". A do zrobienia czegoś takiego autu równie dobrze nada się ściera do wycierania naczyń, po co jeszcze przepłacać

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.