Jump to content

LukasM

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About LukasM

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Golf VII
 • Lokalizacja
  Łodź
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Bitek jeśli aktualne, to 320mm ma litrowy Adbl SSW.
 2. @Qlimaxss namawiasz je na bezdotykowe terefere?
 3. Cześć. Tak, #DejPróbke było grane, dzięki @Qlimaxss Dzisiaj udało się znaleźć okienko pogodowo-czasowe i przygotowałem dwa roztwory: 45[ml] TFR na 1000[ml] wody oraz 20[ml] TFR na 180[ml] wody - do felg. Takie uzyskałem temperatury: Pierwszy roztwór: Drugi: Dzisiaj było 7[stC], pierwszy raz leciałem opryskiwaczem wokół kompaktowego kombi (z miesięcznym brudem, bez LSP) i... brakło mi z tego litra. Do poprawy następnym razem. Ale lećmy dalej, pryskam felgi drugim roztworem, ok. 4minut leżenia na samochodzie i spłukanie. Poniżej proste przed/po: Przejazd po długości "szprychy": Boczki: A tu coś ciekawego - niedomyte: To tylko i wyłącznie moja wina - brud z felg schodził sam, wystarczyło starannie prowadzić lancę w miarę blisko szprych (mam na myśli obszary "niewidoczne"). Ogólnie jestem zadowolony z produktu, trafiły mi się dwa małe obszary, gdzie najwyraźniej ominąłem je bezpośrednim strumieniem wody. Zostało mi 35[ml] zobaczymy, czy da radę w następnej próbie (niestety, tylko jedno stężenie będzie, więcej roztworu i dysza z innym wydatkiem, teraz była żółta MMAT 80[st]-02) Tak więc dla mnie - niedetailingowego Kowalskiego (a może detailingowego Janusza?) - @ADBL -super. Pozdrawiam, Łukasz
 4. Cześć @ADBL. W filmie Pawła Nowickiego @mx_nowicki #90 "Czyszczenie podsufitki samochodowej" jest wspomniane (ok.2min), żeby produkt podgrzać, np. w wiaderku z ciepłą wodą. No właśnie - jak ciepłą? Pytam, ponieważ zauważyłem lekkie odkształcenie na oryginalnej PET 0,5 [dm^3] po zanurzaniu jej w gorącej/ciepłej wodzie (chwilę, dwie chwile po gotowaniu, nie mierzyłem temperatury). Wątpliwości nasunęły mi się po późniejszym eksperymencie z butelkami PET w zmywarce (program Eco 3,5 [h], u mnie max. 55 [stC]) - doznały mocnego odkształcenia (butelka po Froschu do kuchni oraz po Listerine)... A może trzeba przelać do HDPE? Dzięki z góry.
 5. @Tomas22 butla WS 0.7 z Canyonem ma 298mm. Z Gualą spieniającym: 265mm.
 6. @Tomas22 a w sklepie @DETAILiNK patrzyles?
 7. Cześć. nie wiem, czy dobrze odrobiłem zadanie domowe, ale chciałbym się podzielić tym, co mi wyszło. Mianowicie, wyczyszczone zostały 4 opony, rocznik 2014, które nigdy nie miały dressingu na sobie (to niemal pewne -> samochód poleasingowy). Nałożyłem dressing na w sumie 8 stron (4x inside+outside). Zważyłem butelkę przed: Zważyłem butelkę po: Wychodzi, że zużyłem ok. 33 [g], czyli 4,125 [g] na stronę... Jeszcze sprawdźmy gęstość: Czyli 20 [ml] waży 16 [g]. Zatem na stronę zużyłem ~5 [ml]. Na 4 opony założone na samochodzie wychodzi ~20 [ml]. czyli z 250 [ml] butelki wyjdzie +/- 12 razy... Tak umiem na dzisiaj... Dajcie znać, ile Wam się udaje wyciągnąć "użyć" na jednostkę dressingu (0,25; 0,5; 1[dm^3]). Iść dalej w płyn, czy spróbować mleczka (Funky, albo inni), bądź musu (ADBL)? Dzięki. Pozdrawiam, Łukasz
 8. @Strus miałem właśnie zapytać, czy podtrzymujesz swoją opinię (#4) na (#2) ?
 9. @Bielutomek Szkoda... Kiedyś w domu "pracowałem" pompką nożną, na końcu miałem igłę do piłek. Stąd moje pytanko o te kompresorki. Jak żyć? Podłączać się do koła zapasowego?
 10. Cześć, czy rzeczone kompresorki mogą posłużyć do przedmuchiwania a'la prawdziwy kompresor? Pod blokiem byłoby w sam raz (nie mam możliwości pociągnięcia 230V)... Dzięki.
 11. Do mnie właśnie przyszła. Co prawda, 16 dni od zakończenia aukcji, ale ok - dzisiaj mam imieniny
 12. Cześć, poproszę o dodanie do grupy rabatowej lukasz.mazur100@gmail.com Dziękuję.
 13. @V1RU$ mój fiolet wygląda podobnie. Pozostałe w sumie bez wad.
 14. - Tato... - Co? - Czy ja jestem jakiś dziwny? - Synku, ty nie jesteś dziwny. Ty jesteś... oryginalny. (Toffik, kabaret Ani mru mru)

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.