Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@david2888 dwie aukcje z powloka aqua.
Wiedzialem ze jest promocja na stronie producenta - 50% ale przypomnialem sobie ze chyba na aukcjach tez leci ta powloka i zdecydowalem sie jednak licytowac

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama zwróciła spodnie kupione przez internet o wartości 69 zł. 

Na konto wróciło 69 TYSIĘCY  😁

 

Oczywiście kasa wraca z powrotem do sklepu 😉 wiem że nie trzeba ale to kompletnie nie w naszym rodzinnym stylu 😉

  • Super 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas22 napisał:

@Eidos71 w sumie może być. Było tylko wspomniane o tym u Pani z banku. Ale warunkami się pobawimy. Bo babeczkę chcą z pracy wywalić 😉

Czy ja dobrze rozumiem ? "Babeczka" popełniła błąd, chcą ją za to z pracy wyrzucić a Ty chcesz "pobawić się warunkami" na jakich zwrócisz pieniądze które Ci się nie należą ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jagmar dziwnie to zabrzmiało ale będzie prośbą by tej kobiety nie wyrzucali z pracy. Kasa wróci na 100% tylko zajmie to trochę czasu bo moi rodzice to z zasady zajęci ludzie i nie mieli zaplanowanych wizyt w banku 😉

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i (uważam) rzeczowa duskusja/wymiana zdań, dotycząca zawodowo wykonywanego detailingu... https://www.autogeekonline.net/forum/auto-detailing-101-a/125152-ceramic-coatings-misinformation-masses.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kursien napisał:

Dzięki Bogu że jesteś, mam do kogo równać jeśli chodzi o ilość kosmetyków 💪

Ja jak moja żona kiedyś marudziła po co mi tyle tej chemii to pokazałem jej wcześniejszy filmik @Domel  z piwnicy i mam spokój hahaha 😄 
 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ghost napisał:

@Gardor pisałeś odnośnie wnętrza w innym wątku, że nic Cię już nie zdziwi...

 

To patrz ten film 🙂

 

https://m.facebook.com/autokult/videos/2490908897851574/

 

O Matko 😲   Ten sprzątający, to chyba miał głowę tylko do czesania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja pomocy Irańczykowi, któremu w Koziegłowach popsuła się zabytkowa ciężarówka, dzięki której zarabiał na życie:

https://www.tvn24.pl/kierowca-z-iranu-zrzutka-na-nowa-ciezarowke-dla-iranczyka-ktory-utknal-w-kozieglowach,992706,s.html

W niecałą dobę osiągnięto cel i Irańczyk dostanie nowe (używane) auto, prawdopodobnie Scanię, bo takiej szukał koordynator akcji 🙂

Polecam na Facebooku: Help International - Polski Kontyngent Pomocy Irańskiemu Kierowcy (trzeba wkleić w szukajce, nie umiem przez aplikację w telefonie skopiować odnośnika).

💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma w zwyczaju nosić buty na wysokim obcasie. Wiecie, obcasy, takie tnące progi. Zupełnie nie panuje nad swoimi nogami. Nogi zyja wlasnym zyciem. Wsiadajac do auta zahacza wszystko co możliwe w promieniu metra. Po kolejnym zwróceniu uwagi, żeby uważała, bo auto zniszczone od tych obcasöw  - oświadczyła, że już nigdy nie wsiądzie  do mojego auta, bo ją to stresuje.  🙂🙂🙂 To nie jest normalne. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glassgaurd Dla Ciebie nie jest normalne, że małżonka chodzi na tak wysokich obcasach, a dla żony nie jest normalne, że tak dbasz o samochód, w ten sposób koło się zamyka 😛 Czyli, jak to się mówi : "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.