Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

[mention=3124]Birkhof[/mention]
Przysięgam że zawsze jadę na auto Mode. Ale to widocznie telefon sam tak wyciąga.
Coś tam mam, ale mało bardzo

Nie wiem z jakiego korzystasz telefonu ale np. Iphone ma tendencje to wyjaskrawieniem zieleni.
Ale refleksy pierwsza klasa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, a wczoraj bardzo się cieszyłem ze już jestem pod domem 😄 prawie 600 km w jeden dzień to dość sporo nawet jak na mnie. Teraz tylko czekać aż się zrobi chłodniej i czas na myjnie 😄

5C9018B3-5FB7-4591-822C-4F0F3C2752CC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedłem dziś ulicą w ścisłym centrum Bytomia i dwukrotnie minąłem patologię pijącą w wejściu do kamienicy, przy tym głośno się zachowującą (w sposób właściwy dla patologii). Ludzie obchodzili ich ulicą, bo rozwalili się na całym chodniku. Wk... zirytowałem się i zadzwoniłem po straż miejską. Widok radiowozu na sygnale i strażników wprowadzających ich do radiowozu, pewnie żeby zawieźć na izbę - bezcenny. :mrgreen: A taki zastałem, gdy wracałem.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pływak napisał:

Mniej niż 72h od kolizji do decyzji o wypłacie odszkodowania z OC sprawcy 😄

Mi to się marzy że kiedyś zniknie opcja wypłaty gotówki dla poszkodowanego.  Powinna być opcja oddania do naprawy i tyle. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W dużym TU przy skorzystaniu z sieci naprawczej nie trwałoby to dłużej. Najdłużej w moim życiu to trwało przy bezgotówce robionej przez gównianą Hestię, a potem chcieli auto zastępcze wziąć, bo im się czas nie zgadzał. W PZU zawsze jest bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za TU,
2. Przy bezgotówce naprawa byłaby wykonana na nowych częściach, które nie zawsze są gotowe do montażu (wszystkie elementy poszycia), więc z przyczyn technologicznych czas byłby dłuższy - to chyba oczywiste,
3. Przy bezgotówce nie marudzą o samochód zastępczy, bo sami kontaktują się z warsztatem ze swojej sieci i przedłużają najem o potrzebny czas.

Ale nie mój cyrk, nie moje małpy. 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie twój 🙂

 

Ubezpieczalnie załatwiła wszystko szybko i sprawnie gdzie obawiałem sie, ze przy samym odręcznie napisanym oświadczeniu będą się migać. W dodatku wszystko załatwione w 2 i pół dnia ale w internetach i tak zawsze ktoś cos miał lepiej/szybciej a o ile pamietam przy swoich szkodach to pisali w temacie co mnie dziś wkurzylo 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.