Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pływak napisał:

Jeśli mówisz o tej z foty niżej to tak moja

Staryyyy Ona jest taka piękniutka, naprawdę czapki z głów 🙂 Z resztą towarzysz po lewej również udany kocur 😛 Fotki to pikuś, jak wbijaliście na początku to mówięęę o ch** 🤭 

No fakt... niezbyt pięknie to wyglądało a omijanie butelek przypominał slalom gigant... Ale to już inny temat. 

Pamiętać należy, że burak ze wsi wyjdzie, ale wieś z buraka nigdy 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pływak napisał:

nie dziwie się, ze ochrona i policja się czepia.

U mnie w sąsiednim mieście na 50 samochodów kiedyś były 4 dostawczaki i 5 policyjnych radiowozów, a tydzień wcześniej zebrali 40 dowodów, także po 3 razach dali sobie wszyscy spokój i jak ustawią samochody to już się nie ruszają do 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fredi88 napisał:

Humor poprawiła mi przejażdżka do Mariazell. Nacieszenie oka wiosną 😉

A wiosna na tym zdjęciu ze trzy tygodnie spóźniona względem południa Polski 😉 Choć pamiętam, jak byłem na majówkę w Budapeszcie w 2016 r., że tam wówczas zieleń była wyraźnie mocniej rozwinięta niż u nas.

Korci mnie na myśl o wyjeździe motocyklem w Alpy i myślałem o majówce, ale jednak zrezygnowałem i dobrze - początek wakacji będzie zdecydowanie bezpieczniejszy pod względem warunków. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mojego dobrego ziomka, mojego imiennika z drugiego końca Polski. Miło mnie zaskoczył bo prezent przyniósł listonosz. Trafił w gust bo jestem mega minimalistą nie lubię udziwnień.

A zegarek był na kolejną 18 stkę z małym hakiem. 😀😛😉

Aplikator mój prywatny - co by się nie porysał, bo będzie trzeba robić 1 stepa.

81fe99a1090de.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj listonosz zostawił awizo na moją rodzicielke. Mama zapytała czy odbiorę z poczty, bo Ona nie da rady. List z inspekcji drogowej. Podejrzenia padły na mnie lub na brata, bo te 2 auta są zarejestrowane na Mamę. Kamień z serca, brat przekroczył o 32km/h😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.