Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniam co trzy serie i nadszedł czas. Niestety trzyletni S7 już się nadaje do zmiany - bateria słabo trzyma, ekran się rozwarstwia w lewym dolnym narożniku (no dobra, spadł na kant na płytki, ale serwis autoryzowany stwierdził, że by to zrobili, jakby była jeszcze gwarancja 😄), bywają kłopoty z gniazdem ładowania (nie każdy kabel w ogóle widzi, nieraz przerywa). Poza tym telefon jest bardzo solidny, bo nie zliczę jego upadków, w ogóle nawet w odbiorze wydaje się solidnie wykonany i nie jest jakiś zniszczony, oprócz tego rozwarstwionego ekranu. Dlatego ja sobie te Samsungi chwalę i zmienię na S9 lub S10 (w tej pośredniej wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał126 napisał:

Ja zmieniam co trzy serie i nadszedł czas. Niestety trzyletni S7 już się nadaje do zmiany - bateria słabo trzyma, ekran się rozwarstwia w lewym dolnym narożniku (no dobra, spadł na kant na płytki, ale serwis autoryzowany stwierdził, że by to zrobili, jakby była jeszcze gwarancja 😄), bywają kłopoty z gniazdem ładowania (nie każdy kabel w ogóle widzi, nieraz przerywa). Poza tym telefon jest bardzo solidny, bo nie zliczę jego upadków, w ogóle nawet w odbiorze wydaje się solidnie wykonany i nie jest jakiś zniszczony, oprócz tego rozwarstwionego ekranu. Dlatego ja sobie te Samsungi chwalę i zmienię na S9 lub S10 (w tej pośredniej wersji).

Ja miałem S3, potem S5 i aktualnie S8.  Jakoś się polubiłem z serią Galaxy S, nigdy mi nie sprawiła żadnych problemów. Zresztą nie tylko mi, ojciec miał akurat S5, a potem S7. Kilka dni temu wziął S10 zwykły (nie E, nie +). 

Sam zastanawiałem się nad S10, ale chwilę pobawiłem się jego S10 i stwierdzam, że przejście z s8 nie wniesie zbyt dużo. Z S7 na S10 faktycznie odczujesz różnice, inny ekran, nowszy Android, nowa nakładka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "detailingowe" wiada z castoramy które służyły mi przez X lat skończyły swój żywot jako wiadra do mieszania gładzi :lol:

20190401-140717.jpg

Jest w końcu motywacja kupić coś ładniejszego do mycia 🙂

@Good Stuff uwaga nadchodzę :-D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W sumie poprawiło mi humor "Januszowe" przerobienie statywu oświetleniowego do lamp studyjnych na stojak do Multimatcha 😛

Na razie musi byc puki nie dokupię statywu od Scangripa

55833071-368176870451913-382983561788207

55928006-273119036912840-811295600680527

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Tomas22 powiem tyle 😛 zawsze używałem Metahalogenu HQI i porównanie do tego multimatcha 2 to podlotu nie ma. Fajna regulacja świecenie dwie barwy swiatła, juz wiem ze będę mega zadowolony z tego zestawu. Żaluje ze sie wcześniej nie zdecydowaniem na ten zakup. Jedyny minus tego ze moze sie na jednej nie skończyć 😄😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pajko Komu jak komu, ale Tobie , to się należy.

Zeby nie było off. To mi dziś poprawiło humor wiadomość, że dostałem nową pracę we Wrocławiu (przeprowadzam się)
oraz to, że obecna firma wyraziła zgodę (porozumienie stron) z okresem 1 miesiąca 😄 od maja będę latał po bezdotykach jak @Domel 😄 

Moja dziupla, w domu, tylko na weekendy, jak będę przyjeżdżał do rodziców 😞 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5993]Pajko[/mention] Komu jak komu, ale Tobie , to się należy.
Zeby nie było off. To mi dziś poprawiło humor wiadomość, że dostałem nową pracę we Wrocławiu (przeprowadzam się)
oraz to, że obecna firma wyraziła zgodę (porozumienie stron) z okresem 1 miesiąca  od maja będę latał po bezdotykach jak [mention=2113]Domel[/mention]  
Mója dziupla, w domu, tylko na weekendy, jak będę przyjeżdżał do rodziców  

Pod Wrocławiem dziergam swoją dziuplę wiec jak wydziergam to będzie okazja się poznać. Witamy w najcieplejszym mieście w kraju :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention]  looo jaki mi teraz humor poprawiłes, że ty i ze będziesz mieć dziuple super. Musimy się zgadać na pw

No pewnie.
Żeby nie było offtop to mi poprawiło dzisiaj humor listy z sądu wydział ksiąg wieczystych o przeniesieniu własności działki. Za 2-3 miesiace składam papiery z pozwoleniem na budowę (jeszcze troche rzeczy w projekcie do ogarnięcia)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Birkhof napisał:


No pewnie.
Żeby nie było offtop to mi poprawiło dzisiaj humor listy z sądu wydział ksiąg wieczystych o przeniesieniu własności działki. Za 2-3 miesiace składam papiery z pozwoleniem na budowę (jeszcze troche rzeczy w projekcie do ogarnięcia) emoji123.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Studiujesz już książkę Pana Jerzego ? Zamówiłem i czeka mnie nauka "budowania" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiujesz już książkę Pana Jerzego ? Zamówiłem i czeka mnie nauka "budowania"

Hehe, tak przebiłem sie przez jakies 30% Ten facet to dla mnie taki Detailingowy inżynier
Mam tez kilka innych książek jak cos.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.