Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Po sobotniej trasie auto było białe od soli, więc dziś mycie. Przy okazji użyłem moich nowości z zamówienia od @MrCleaner: FX PROTECT premium wash mitt, ADBL puffy towel xl i Deturner Ceramic Detailer.
Na dodatek Deturnera położyłem (na lewym boku) do testu z ADBL Ceramic QD (na prawym boku) i ADBL QD1 (przez środek auta). Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Niestety telefon wciął mi zdjęcia z całego tygodnia, w tym te przed myciem, więc wrzucę tylko efekt (wnętrza nadkoli nie umyte, bo nie mogę znaleźć  szczotki 😅)

volvo.jpg

volvo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cudownie tu wrócić  z postem co dziś zrobiłem w aucie 😍 .A wiec dziś umyłem Stilona na dwa kubełki padło dziś na szampon od @Funky Witch , szyby umyte recpetura z płynem  Cartec . Oponki ciasteczka od @ADBL . A i wymieniłem dywaniki 😉 

Taki był czyścioszek 😛 

IMG-20210214-114348.jpg

IMG-20210216-110414.jpg

A teraz tak 😉 Na lakierze kolejny mix SSW z szamponem Wolfganga .

IMG-20210216-141515.jpg

IMG-20210216-141522.jpg

IMG-20210216-141533-1.jpg

Stare Dywany 🤨

IMG-20210213-165408.jpg

IMG-20210213-165711.jpg

Nowe dywaniki 😉 

IMG-20210213-162325.jpg

IMG-20210213-165449.jpg

IMG-20210213-165343.jpg

Sorki za ten długawy post ,  ale dawno tu nie było i ogarnęła mnie ekscytacja . Aaa i bardzo dziękuje za  udostepnienie miejscówek kolegom @Gozdziu23 oraz koledze @kicaj😉

 

  • Lubię to 8
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qlimaxss napisał:

Fajnie jest śmigać czystym autem gdzie jest kilka na minusie a inni takimi zasolonym

Wiem coś o tym 😀 co prawda fotek nie mam ale wczoraj rano zaparkowałem pod drzewkiem bo było odśnieżone. Wychodzę z pracy i oczom nie wierzę. Nie sądziłem że w zimie będę miał auto całe w kupach. Na dodatek nawet w lecie nigdy takiego czegoś nie wiedziałem. Normalnie kupa na kupie całe auto, dach maska szyba, okropny widok. Musiałem umyć dzisiaj rano na bezdotyku bo wczoraj nie było czasu. Ciężko się myło przy - 10 ale jakoś się udało 🙂 no i mam umiarkowanie czyste auto 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Streat napisał:

@Qlimaxss nie ma to jak umyc auto w taka pogode ❤️ aż sie człowiek cieszy patrzac na czyste auto 😄 

Oj, tak ale jechałem w odpowiednim odstępie aby nie pobrudzić 🤣😁@kamil598  A daj spokój z tymi kupami. Z tydzień miałem z 4 na dachu dobrze że do malowania to nie było szkoda 😁🤣@xadamx Ciutke popadało śniegiem. Ale wolę mieć chociaż wymyty dobrze z soli niż dalej śmigać ta solanką 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, kamil598 said:

Wiem coś o tym 😀 co prawda fotek nie mam ale wczoraj rano zaparkowałem pod drzewkiem bo było odśnieżone. Wychodzę z pracy i oczom nie wierzę. Nie sądziłem że w zimie będę miał auto całe w kupach. Na dodatek nawet w lecie nigdy takiego czegoś nie wiedziałem. Normalnie kupa na kupie całe auto, dach maska szyba, okropny widok. Musiałem umyć dzisiaj rano na bezdotyku bo wczoraj nie było czasu. Ciężko się myło przy - 10 ale jakoś się udało 🙂 no i mam umiarkowanie czyste auto 🤗

Daj spokój. Nie będe tu wstawiać zdjęcia bo wstyd, ale moje auta są pod ciągłym desantem ptaków... 🙄 Jak będzie ciut cieplej w okolicy 0 to jade na bezdotyk... Kupiłem wczoraj powłokę FX Protect vision. Może to trochę pomoże jak położe po korekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qlimaxss napisał:

Na lakierze kolejny mix SSW z szamponem Wolfganga

Siadło widzę b. fajnie, ale powiedz coś więcej 😉 Jak twoje wrażenia?

Wolfgang jako QD sam w sobie jest według mnie mistrzem pod względem śliskości, za to kropelek zero. SSW całkowite przeciwieństwo (+ ciągnie brud jak opętany). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamil598 napisał:

@Qlimaxss cztery to ja miałem na jednej lampie 😂 serio dużo tego było 😃

Woo , Panie współczuję, trzymam kciuki aby szybko udało się to usunąć 😉

 

8 godzin temu, xadamx napisał:

😉 Znam też ten ból "czystego auta przez kilka godzin".

Aby do wiosny.

Dokładnie 😁, już się nie mogę doczekać tyle fajnych smarowidełek😁

 

8 godzin temu, czester napisał:

Daj spokój. Nie będe tu wstawiać zdjęcia bo wstyd, ale moje auta są pod ciągłym desantem ptaków... 🙄 Jak będzie ciut cieplej w okolicy 0 to jade na bezdotyk... Kupiłem wczoraj powłokę FX Protect vision. Może to trochę pomoże jak położe po korekcie.

Mnie to aż strzykało jak widziałem mój samochód 😢😑. Ale najgorzej było jak ktoś jechał fajnym czystym przy minus 10 i człowiek myślał Ja też tak chcę 😉🥰

 

8 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Siadło widzę b. fajnie, ale powiedz coś więcej 😉 Jak twoje wrażenia?

Wolfgang jako QD sam w sobie jest według mnie mistrzem pod względem śliskości, za to kropelek zero. SSW całkowite przeciwieństwo (+ ciągnie brud jak opętany). 

Powiem ci że pracowało się spoko, mimo dużej wilgotności w pomieszczeniu w którym myłem. No i było tam góra 3-4 stopnie na hali. Krople są troszkę gorsze ale to pisze w obserwacji jakie mają krople rozpuszczonego śniegu. Zrzut fajny , bo auto mimo trudnych warunków od mycia pada praktycznie cały czas śnieg . Sporo jeździłem w czasie opadów . Auto dalej wygląda dobrze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem zimowe daily, jakoś się teraz prezentuje. Żeby dopasować się do standardów forum chyba pomyślę nad ściągnięciem kołpaków, szkoda mi stalóweczek, bo są dosyć drogie (u mnie płacą 60gr za kilogram). Niestety całą wypłatę wydałem na wymarzone limitowane edycje kosmetyków polskich marek i nie starczy mi na zbliżającą się eksploatację, olej i klocki muszą poczekać, są rzeczy ważne i ważniejsze. Myślałem też nad polakierowaniem budy na srebrno, chyba będzie bardziej praktycznie, mniej się brudzi i nie widać tylu rys.  Co myślicie?

IMG_20210211_144732.jpg

IMG_20210211_144724.jpg

  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.