Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
17 minut temu, kamil598 napisał:

V2 ma znaczek czerwony new formula i podobno już nie było tego mleka

Dokładnie to pamietam z zeszłego roku. A tutaj na szybach samo mleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo 🙂

@kedar nie wyobrażam sobie mieć tutaj większych balonów bo by po prostu nie pasowały, miałem nowe opony 185 i po zmianie rantów na szersze sprzedałem je i kupiłem 165 😏

Wieczorem jeszcze drugi samochód dostał ten sam zestaw oprócz mothers na ranty z wiadomych powodów 😆

Na masce odbija się sufit, to nie chmurki z fusso 🤫

 

IMG_20201125_182338.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja. Trochę dziś powalczyłem. Stan felg tragiczny - okrutnie zaniedbane, podrapane od zewnątrz, od środka już miejscami poodchodził lakier, nie miały lekkiego życia z jakimś Francuzem. Dlatego czyszczenie na dobrą sprawę bardziej dla funu + sprawdzenia własnych możliwości - nie nastawiałem się na super efekt. Jutro jeszcze je czymś wysmaruję, wyważenie i można zmieniać. Na drugi komplet felg przy okazji wpadną Hankooki, Micheliny na śmietnik.93f4c6bafd712f5f057262607282b420.jpg58d6f0e85adfb15bab304ccaa34db346.jpg18f18b127ee84ddd9058a15ce354524c.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 14:35, MMCzysci napisał:

Mleko fakt, ale za odmrazanie bierze się ochoczo, trzeba mu to przyznać.

Glaco DeIcer i tak jest tysiąc razy lepszy pod każdym względem. Polecam nabyć, jeżeli znowu trafi się dobra oferta, jak kiedyś po 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, Masa05 napisał:

Zima zimą, ale tak sama stalówa bez żadnego kołpaka ? Oczywiście jestem przeciwnikiem tandety z allegro, ale oem kołpaki zawsze jakoś tam wyglądają. 

Nigdy wiecej żadnych kołpaków, przez ten badziew w rdzę już mi poszły dwa komplety stalówek.

Na stalówkach DLUX i jazda.

Też mi się nie podoba ale trudno, byle do wiosny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
47 minut temu, Qukie napisał:

Ja wiem, że przez kilka miesięcy przeleżą, ale serio dressing na 40% bieżnika? 

eeee nieee 😄 hahahaha tylko sprawdzałem połysk 😛 Dressing jest na całości 😉Skal Vi Danse Smile GIF by tv2norge

 

EDIT 19:55 Skumałem pytanie po chwili dopiero 🙂 Tak ZAWSZE nakładam na front i back i pierwszą linię bieżnika The Breakfast Club Reaction GIF

Proszę tylko nie mówcie, że auto wpadnie w poślizg bo dressing na bieżniku i koło jest śliskie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil598 hah faktycznie cię nosiło żeby coś zrobic😁 powiedz jeszcze że nałożyłes powłokę. W sumie żarty żartami, ale sam w kuchni nawoskowalem meble i lodówkę (tak wiem choroba postępuje) aaaa i na moje PS4 wpadł dressing 😂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już tak działamy z dala od samochodów to powiem wam, że Prostaff CC Water Gold pięknie siedzi na oknach dachowych 😄 Zobaczymy jak będzie z brudem bo Rain-X był spoko tylko przez pierwsze dni.

 

Btw - Tak jak @Domel również nakładam dressingu na taką samą część opony i nic w tym dziwnego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.