Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, pushkarev90 napisał:

małych zmian ciąg dalszy :D zmienione soczewki od a4 b8 fl i mocniejsze przetworniki :) teraz to to świeciiiiii, jeszcze tylko przepolerować klosz

Ciekawe jak z oślepianiem kierowców w nocy? I czy taka kombinacja przejdzie przegląd.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, adek1983 napisał:

Ciekawe jak z oślepianiem kierowców w nocy? I czy taka kombinacja przejdzie przegląd.

przechodzi spokojnie, niby dlaczego miałaby nie przejść? nie przyciemniałem folią klosza, wtedy owszem, mógłby nie przejść. Wysokość była ustawiana na stacji diagnostycznej, więc nie bój się, nie oślepiają, dzięki za troskę ;)  W porównaniu do soczewki standardowej z a6 świeci znacznie dalej i równy snop światła:) jazda teraz znacznie bezpieczniejsza w nocy. Ciekaw jestem jak w deszczu, bo jeszcze nie jechałem w ulewie na zmienionych. 

 

34 minuty temu, Michał126 napisał:

Czemu ma nie przejść? Przecież soczewki są homologowane. Lepsze to niż HIDy czy hit tego forum - chińskie LEDy.

tak, hidy i jeszcze źle ustawione :D że każdy Ci mruga długimi z naprzeciwka, znam osobiście takie przypadki :?super kombinacja: hidy i pasek led do jazdy dziennej, które świecą tak, że lepiej byłby widoczny gdyby zapalniczke odpalił :/ no ale żarniki zaoszczędzone :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał126 napisał:

Czemu ma nie przejść? Przecież soczewki są homologowane. Lepsze to niż HIDy czy hit tego forum - chińskie LEDy.

A temu może nie przejść, że do lamp z Audi A6 C5 wstawiono soczewki z A4 B8. Więc homologacja na lampy A6 C5 wzięła w łeb. Producent daje homologację na lampy i ich elementy składowe pod warunkiem, że są używane zgodnie z przeznaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ktoś w niego wjedzie, będzie cwany i powie, że go te modyfikowane światła oślepiły(nawet jeżeli nie, a ktoś po prostu tak powie). Wtedy jak policja weźmie te lampy to może się okazać, że będą problemy, z poszkodowanego może się stać współwinnym.

Mimo, że istnieją takie konsekwencje to sam jeżdżą na modyfikowanych przeciwmgłowych. Mam po prostu 2w1 DRL ring w kloszu z przeciwmglowymi, oczywiście DRL działa tak jak to w przepisach ustalone ale homologacji to nie ma. Przegląd przechodzi bez problemu.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób na grupie fanów marki modyfikuje oświetlenie i jakoś nikt się nie skarżył na problem z przeglądem, czy przy kontroli policyjnej. Jedynie jeden użytkownik jak miał stłuczke to tyle, że musiał drugą lampe później robić od początku. Szukacie dziury w całym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20171018_102450.jpg

W Ibizie wymieniałem olej i filtry;)  Myślę że taki zestaw będzie :good: Dzięki @Michał126 za potwierdzenie, iż Amsoli będzie dalej odpowiednim wyborem. To już drugi sezon gdzie auto będzie jeździć właśnie na tym oleju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.