Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@DaV przeszło mi, teraz wolałbym smarta do miasta. Jak pojeździsz to dopiero wtedy rozumiesz sens tego autka. 

Chodzi mi po głowie e46 cabrio, jako weekendowe auto, ale z drugiej strony teraz i tak mało jeżdżę Xem, że tamte to by rocznie tysiąca km może nie zrobiło. Na powrót do e30 mnie nie stać jednak 😐  chyba, że masz namiary na coś fajnego w normalnej cenie. Zaznaczam, że w grę wchodzi tylko coupe/cabrio w wąskiej lampie - czyli jak wiesz temat praktycznie nieosiągalny bez milionów na koncie. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo Auto mojego brata, 87 rocznik, 2.0 silnik, kiedyś jeździł po zlotach, teraz już więcej stoi w garażu, może kiedyś włoży 2.8 albo 3.2 bo obecny silnik już nie jest w najlepszej kondycji, to on mnie zaraził detailingiem 🙂 może kiedyś się pojawi w jakichś relacjach 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil598 napisał:

 Auto mojego brata

Niech wbija na forum i pochwali się swoim rodzynkiem. Niestety na każde auto przychodzi pora i silnikowo, czy mechanicznie muszą odżyć 😛 Ew. jak Ty masz jakieś fotki to wrzucaj 😛 

Żeby nie było Offtopu 😜 Ja przy swoim aucie wymieniłem bezpiecznik i znów cieszę się transmiterem Xiaomi (polecam bardzo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał82 napisał:

Na powrót do e30 mnie nie stać jednak 😐  chyba, że masz namiary na coś fajnego w normalnej cenie.

A wiesz, że czasami coś się trafia 🙂 Mam kilu znajomych którzy są spooro bardziej rypnięci na tym punkcie niż ja. Jak coś się trafi na pewno dostaniesz pm 🙂 Niedawno trafiła się e39 alpina za około 22 tyś 😄 ()2 głowice do remontu, dół silnika też)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV

@Michał82

Ooo E30...marzenie jeszcze na wąskiej i w cabrio.

Łezka się kręciła jak moja E36 odjeżdżała i ten dźwięk R6...może kiedyś narazie bezduszna Toyota.7a9eeafd7c8f7293a3f8365e85d1fec5.jpg&key=0bb00bd9da1ff5b4ebf1451a314dc7789695704b7180ad92cdca03a9379946eb

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, #kris napisał:

może kiedyś narazie bezduszna Toyota.

Jeszcze 2-3 zimy i e36 zniknie z ulic na dobre 😄 Jak chcesz coś kupić to radzę powoli się rozglądać, da się jeszcze wyrwać zdrową budę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, #kris napisał:

Po szwagrze którego brak wśród nas emoji3525.png jest Golf 1 cabrio i może się nim zaopiekuję

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

O ile hatchback mnie kręci o tyle cabrio mogłoby dla mnie nie istnieć. Nie trafia do mnie ta "nowoczesność" z tamtych lat poprzez napompowane plastikowe zderzaki w jakby nie patrzeć starym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 a gdyby tak ubrać te mk1 cabrio w wąskie chromowane zderzaki? 

Albo dobra nie ma co się oszukiwać. Nie robi mnie golf w ogóle. 😜 Ale potrafię docenić dobrze utrzymany i zrobiony klasyczny  wóz niezależenie od marki. 

@lukasz_byd z e61 czy innym znowu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michał82 napisał:

@Fredi88 a gdyby tak ubrać te mk1 cabrio w wąskie chromowane zderzaki? 

Albo dobra nie ma co się oszukiwać. Nie robi mnie golf w ogóle. 😜 Ale potrafię docenić dobrze utrzymany i zrobiony klasyczny  wóz niezależenie od marki. 

@lukasz_byd z e61 czy innym znowu? 

E61.... więc 😞 i 😉 

Dzis do aso idzie juz. Ubezpieczalnia krzak a... wsio raz dwa załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie szamponem kwasowym cleantech, tar&glue cleantech, deironizer SG d-tox. Na dach i maskę poszedł Soft99 liquid cleaner. Koła tire cleaner i jako zabezpieczenie Adbl black water. Plastiki Koch PSS. Auto zabezpieczyłem woskiem Infinity Wax Diablo. Dodatkowo wymiana klamki kierowcy 

Zdjęcie przed i po 

 

 

IMG_20200306_083116.jpg

IMG_20200306_114108.jpg

IMG_20200306_114112.jpg

IMG_20200306_114123.jpg

IMG_20200306_114131.jpg

IMG_20200306_114146.jpg

IMG_20200306_114147.jpg

IMG_20200306_114158.jpg

IMG_20200306_114206.jpg

IMG_20200306_114211.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.