Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, smerf91 napisał:

Mam nadzieję, że się pochwalisz w PSB jak wyszło 🙂 

Niestety z bólem serca muszę przyznać że nie potrafię skupić się na zdjęciach przy pracy 😁

A druga sprawa pod kątem lakierowania kondycja lakieru nie zasługuje na jaką kolwiek publikacje 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem pierwsza wizyta na myjni w tym roku, trochę zdążyło się przybrudzić ale zapomniałem o zdjęciu przed..

vampir liquid na koła, tire and wheel cleener do opon, piana od good stuff, mycie na dwa kubły z szamponem tenzi, osuszanie ręcznikiem work stuff king. Na opony black mamba,  na lakier qd od shiny garage- bardzo fajnie pachnie i dodaje ładnego połysku.

Tęskniłem za czystym samochodem od jakiegoś czasu 😉

InkedIMG_4601_LI.jpg.fd27e096270f427588761f79be5c27c8.jpgInkedIMG_4604_LI.jpg.b31390fbf383e29e3cb9dc74326c242c.jpgIMG_4596.jpeg.8e9775bf2f2e18cc7d96e2b5d5849712.jpeg

A tu już dziś w świetle dziennym 🙂

InkedIMG_4613_LI.jpg.e7992996cd04561aaa4c2fea361ada18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukeu napisał:

Wleciał Dlux na letni setup. 

PS powłoka aplikowana przy otwartym oknie 

 

Też planuję taki zabieg 😄  Tylko się zastanawiam czy kupić Duluxa czy wrzucić coś z tego co mam czyli K2 Gravon Lite lub Tenzi Quartz coat ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Slovak napisał:

@Domel, jeździsz w ogóle MK1? 😉. Od kiedy kupiłem Leona to Astrą zrobiłem 400 km 😄 

Tak w tym miesiącu zrobiłem 30 km 😛 Dziś 😛 W styczniu 0 😛 Żal mi jej sprzedać. Dostanę może 5k - za to nic nie kupię 😉 a ktoś dostanie auto wymuskane i odpicowane wizualnie i mechanicznie "lepsze niż" z salonu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziś w końcu wypucowałem swoje autko, bo od ostatniego mycia minął miesiąc 😞 Był już spory syf, więc zajęło mi to dobre 2,5h.
Była dekontaminacja, aktywna piana, 2 wiadra, osobno czyszczone felgi (zapomniałem przetestować nowego nabytku z ali - 3 szczotki w różnych rozmiarach do felg - będą musiały poczekać na swój debiut 😞), później suszenie, szyby, QD na lakier i dressing na opony (to mój pierwszy raz z dressingiem 😆).

Na przód
 wjechał ADBL MP Tire Mousse, na tył GS Black Mamba.

 

84301999_1220410578155789_5945279325249994752_n.jpg.9fbeb4fa4e159a469fdc3f7dd4fb7820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.