Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Daszek śmieszny, na początku nie mogłem na niego patrzeć 😂 Myślałem nad is300, ale to moje pierwsze auto z rwd i nie chciałem od razu ponad 200 koni. Moze za parę lat, gdy będę zmieniał auto uda się wyrwać is300 w manualu (niestety swap skrzyni) 😍 Chociaż w głowie siedzi Ls400 lub Grand cherokee II 4.7 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pajko napisał:

nie wiem co to ale podejrzewam że mała tablica

Tak, nazywam to w ten sposób w ramach kpiny, bo Niemcy to wymyślili dawno temu, ale zrobili po swojemu (czyli porządnie), a w Polsce jak w Polsce - jakby polskie tablice nie były dotąd dość pogmatwane i paskudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 zimna. Ciepła barwę wole z naświetlaczy 🙂 6 lamp, podzielone na 3 włączniki 😄 zabezpieczone przeciwpyłową, przeciwwstrząsową i wodoszczelną puszka. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bielutomek napisał:

@pablo15005 zimna. Ciepła barwę wole z naświetlaczy 🙂 6 lamp, podzielone na 3 włączniki 😄 zabezpieczone przeciwpyłową, przeciwwstrząsową i wodoszczelną puszka. 

U mnie neutralna... ciekaw jestem jak to zaswieci, bede mial podzielone na strony i gora z przodem polaczona. 16 swietlowek tych chinskich 😁 wrzuce foto jak sie cos ogarnie lepiej... dopiero w maju plytka wleci to juz bedzie fajnie wygladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, paperson napisał:

@zajkos10 to ja wrzucam Titanium na swojego Leona i zrobimy jakiś mały nol-owski spocik 👊. Piękna Cupra. Coś grzebałeś przy konikach czy trzymasz fabryczną ilość? 🐎

Zrobiony jest stage 3. Chętnie zobaczęjak na żywo prezentuje się titanium😁

 

5 godzin temu, KamilJ26 napisał:

@zajkos10 od nowości masz takie zadbane blendy na zaciskach z "R", czy jakoś odnawiałeś je?  Bo mam u siebie w VW już mozno zajechane i powoli się zastanawiam jak je odnowić

Są od nowości u mnie. Mimo , że mały przebieg to niestety już się trochę zjechały😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi stwierdzic ale bardzo przyjemny ! moze cos jakby... mango, tak mi sie kojarzy 

A masz porównanie do mirage/onyxa?
Bo shield i autobahn pachną troche mniej owocowo od tych dwóch.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy dzielę się efektami swojej pracy, samochód mam jaki mam (zmasakrowany lakier, nieprofesjonalne lakierowanie, ruda szmata) ale staram się nauczyć na nim możliwie dużo sztuki detailerskiej 🙂OgmhHI5r.jpg

 

Mycie:

Pre-wash SG Citrus, mycie neutralnym szamponem RRC, glinka, Prickbort, ponowne mycie, osuszanie, IPA.

Zabezpieczenie:

Na całość wleciało fusso, plastiki RRC PC, opony ADBL TD, kołpaki również fusso. Szyby potraktowane RRC WSR i NW od Soft 99. 

 

Dzień spędzony produktywnie 🙂

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zajkos10 napisał:

Zrobiony jest stage 3. Chętnie zobaczęjak na żywo prezentuje się titanium😁

 

Są od nowości u mnie. Mimo , że mały przebieg to niestety już się trochę zjechały😑

No ja się chyba wezmę za odmalowanie u siebie, bo już praktycznie "R" wcale nie widać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] Concorso bardziej pachnie jak marakuja według mnie.

Czyli te nuty co onyx i mirage :-) mocno owocowe. Thx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ale staram się nauczyć na nim możliwie dużo sztuki detailerskiej 
 
Dzień spędzony produktywnie

I fajnie. Nie każdy zaczynał od nowego idealnego auta. Liczy sie to jak sie dba o to co sie ma :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czas na reanimacja Golfa 

 Start !!

# Dekontaminacji Lakieru
# Deironizacja Lakieru
# Glinkowanie
# Pre Wash
# Mycie Własciwe
# Zabezpieczenie Alufelg Powloka Kwarcowa

Cdn...

20190407-105324-1200x1600.jpg

20190407-132824-1200x1600.jpg

20190407-141632-1200x1600.jpg

20190407-141718-1200x1600.jpg

20190407-144412-1200x1600.jpg

IMG-20190407-210221-157-1600x1600.jpg

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem plastiki wewnątrz, niestety wiatr tak dawał, że co odkurzyłem to po otwarciu drzwi nawiewało paprochów w diabła i ciut ciut - syzyfowe prace dosłownie 🙂 Po krótkim teście czterech dressingów wybrałem SG Apple Dressing - najmniej przyciemniał plastiki, dał jednocześnie przyjemny półmat na górnej, miękkiej części. W sumie fajny dressing, szybko wysycha, po dotarciu ładnie matowieje - dziwne że SG nie ma tutaj jako partnera, poza Ironem to ich kosmetyki są całkiem spoko.

 

No nic, to bohaterowie sesji i końcowy rezultat:

8184e2e0cac2026cgen.jpg

34b8f6ee37bba406gen.jpg

8f0ee0d2f0140b8bgen.jpg

cca2d305fd992e96gen.jpg

f48cb864cd96aadagen.jpg

15a23ea89be296d4gen.jpg

56ffcd47780add3agen.jpg

74130b74c41c6770gen.jpg

f928cb7609b2a87fgen.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.