Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

[mention=21375]alexander.p[/mention] daj znać jak wrażenia z jazdy w deszczu po zmroku  
Ok. Również czekam na takie warunki pogodowe ;)
Przypomnij mi się za jakiś czas

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawelus668 napisał:

@Pływak nieszkoda ci podwozia i blacharki przez 2 miesiace w soli ? 😄

Nie, wyznaje zasadę, ze to auto ma mi służyć, a nie ja autu 🙂 Jak warunki nie pozwalają to nie myje bo np. co z tego, ze pojadę spłukać jak codziennie robie kilkadziesiat kilometrów i za chwilę znów ulepiony blotem i solą. Za to jak warunki pozwalają to jak najbardziej umyję i wczoraj protestowałem nową myjkę i PA

 

MmLcdbj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pogody popełniłem mycie swojego auta. SG Citrus, dwa wiaderka z szamponem @RRC, @Good Stuff Piranha plus Prickbort dwa wiaderka i suszenie Work Stuff Monster (u mnie na szczęście nic się z nim nie dzieje), i na to @ADBL Quick Wax. Koła @RRC tire rubber cleaner, @EXCEDE uwc i @Good Stuff black mamba. Wnętrze odkurzone, wyczyszczone i na plastiki wleciał ADBL WOW plus testowo @Manufaktura Wosku Interior Finish HD na dekory😀 

20190216_100248.jpg

20190216_140218.jpg

20190216_134604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieplanowanie wpadł wolny dzień, więc ... man at work.

 Zielona tuga, prickbort, ADBL tire cleaner (bonusowo umył mi też łapy), roztwór DG 901 i ADBL shampoo PRO w stężeniu cleaner, Victoria Wax Deep Cleanse i Victoria Wax Yellow. Opony Migliore Tire Glaze.

20190215_152711-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na aucie leży mi bodywax, pojechalem na bezdotyk zostawiłem 8zl i z białego od soli zrobił się siwobrudny na czarnym lakierze. Trochę mnie to rozczarowało, chyba że przytkany jest i będę musiał umyć rękawica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis szybka akcja na bezdotyku🙂,mycie wstępne silna zasada i na 2 wiadra szamponem aktywnym autolanda,taki moj partyzancki sposób na szybka aplikacje zabezpieczen w spraju,w miare skuteczny bo SSW siedział mi prawie 3 miesiace 😲 i sadzac po pierwszym zdjęciu resztki owego skutecznie usunięte,tym razem zamiast SSW zapodałem Boncera Bead Juice,ciekawy przyjemny w aplikacji a efekt zaskoczyl bo niby syntetyk a efekt jak wosk i tzw.Wet look 🤩

 

 

20190212_154544.jpg

20190212_173627.jpg

20190212_180015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzisiaj spędziłem miło czas 😁 w 3 godziny umyłem 2 auta z zewnątrz plus szybkie odkurzanie 😁ciesze się strasznie ale jedno po drugim powiem szczerze ze to za dużo dla mnie bo poprostu padłem ze zmęczenia 😅

02FFD4FE-E159-4F02-943F-5DC21FF77A91.jpeg.39f002655fb57104fb99755ebd43a6fb.jpeg

79566F2E-8B0D-4ED5-ACDF-BB7B6CC7BDDB.jpeg.ebf37bc00b15a299078eafb0c566f6e5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.