Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@lukasz_byd Patrząc na prognozę to nie mamy na co liczyć 😕 Co prawda, auto mam z tych mało atrakcyjnych ślizgowo ale lubię sobie przypomnieć podstawy wyprowadzania z poślizgu.

A w temacie, wczoraj wymieniłem olej i filtry i nie zauważyłem jakiejkolwiek różnicy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem za ciosem i nałożyłem Gyeon Trim na resztę osprzętu 😛 

Na manetce to może i nawet zapobiegnie wycieraniu się napisów, kto wie. Tym razem pokusiłem się o 50-50

ggjP9pV.jpg

 

50-50 Gyeon Trim jeszcze mokry

rxCJCFy.jpg

 

Wytarty po chwili

UWcmbmI.jpg

 

Całość

txshaFE.jpg

 

W świetle Flesha wszystko się błyszczy ale niestety nie mam dobrego oświetlenia żeby robić bez flasha.

Tu już całość wysmarowana

ItSLfaa.jpg

Biorąc pod uwagę to, że Gyeon Trim leży mi od marca 2018 jakbym go położył dopiero wczoraj to tutaj już poleży do końca życia 😄 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, vangsta napisał:

@Fredi88 nieźle posypało - jechałem tamtędy 2 dni temu (Wiedeń - Maribor) i zimy było jak na lekarstwo - dopiero wczoraj w Zagrzebiu sypło 🙂

To jak jechałeś na ten Maribor? S6 i A9? Dziwnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vangsta napisał:

@Fredi88 nieźle posypało - jechałem tamtędy 2 dni temu (Wiedeń - Maribor) i zimy było jak na lekarstwo - dopiero wczoraj w Zagrzebiu sypło 🙂

Ale jechaleś s6? Do Gloggnitz nie ma nic... od Semmeringu dopiero się śnieg zaczyna. Leży już od zeszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj w nocy ma padać i jutro cały dzień, ja tam się cieszę, wolę coś białego za oknem niż tą brudną szarość

 

A w temacie, zaliczony bezdotyk no i cquartz się trochę zapchał bo już lekko tafluje na drzwiach. Nic dziwnego bo od aplikacji myty ręcznie nie był a teraz na ulicach tony syfu leżą plus ciągle padający deszcz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 tak wyglądało we czwartek na Slowenii:

r58pNfY.jpg

A tak po powrocie w piątek w nocy:

39yKWyo.jpg

Sonaxa a i owszem, szło - w ciągu drogi zużyłem całą bańkę ich zimowego płynu do spryskiwaczy - winowajcą są w głównej mierze spryskiwacze reflektorów - Mietek jest na pełnym ledzie, nie musi mieć sprysków i płynu wystarczy na dłużej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fredi88 napisał:

Może nie przy aucie ale przy smarcie 😂

Mycie, glinka, cleaner, ipa, wosk.

Postawiłem na hi tempa.

 

Na wiosnę korekta bo lakier jest w okrutnym stanie...

Zazdroszcze małej furki, mielismy taka w rodzinie w 2009 roku oczywiscie stara wersje w kolorze zielono żółtym ( takim jak tu http://www.carsportugal.com/index.php?action=listingview&listingID=92 ) 
Mimo tego że furka pocieszna, to przyjemnie sie nią jeździło, łatwo było utrzymac w czystosci ze wzgledu na gabaryty, wszedzie sie miescił, a przyspieszenie zawstydzało nie jedną Bete na światłach 😄 no ale turbo padało wtedy jak muchy w tamtych modelach
Od roku mam zboczenie aby znaleźć i wypolerować jakiegoś małęgo samochoda, fiat-a 125, toye iq, czy chociazby smarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.