Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@Birkhof Spokojnie, świeci się jedynie przez ten czas wchłaniania się. Odczekujesz 5-10 min i docierasz MF. Wtedy masz idealny mat bez żadnych połysków i mega tępą skórę.
Miałem różne odżywki, ale ta od MW daje naprawdę zerową śliskość.  Mi taki efekt jak najbardziej pasuje 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzechu23 napisał:

@Birkhof Spokojnie, świeci się jedynie przez ten czas wchłaniania się. Odczekujesz 5-10 min i docierasz MF. Wtedy masz idealny mat bez żadnych połysków i mega tępą skórę.
Miałem różne odżywki, ale ta od MW daje naprawdę zerową śliskość.  Mi taki efekt jak najbardziej pasuje 😉 

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzechu23 napisał:

@Birkhof Spokojnie, świeci się jedynie przez ten czas wchłaniania się. Odczekujesz 5-10 min i docierasz MF. Wtedy masz idealny mat bez żadnych połysków i mega tępą skórę.
Miałem różne odżywki, ale ta od MW daje naprawdę zerową śliskość.  Mi taki efekt jak najbardziej pasuje 😉 

Potwierdzam 😉

Polubiłem się z tą odżywka i to bardzo. Na dniach zamawiam wosk do detali od chłopaków 😉 od dawna miaöem z tyłu głowy zymola no ale zrezygnuje na korzyść MW 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zamawiam wosk do detali od chłopaków


Zamówiłem sobie satina z limitowanej edycji, maluszka do wnętrza tez.
Jedyna różnica jest chyba taka ze MW nie zastosujesz na zewnątrz, a Zymol’a tak :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof na zewnątrz mam tego tyle że 4 pokolenia będą smarować 😁

Zamawiam głównie ze względu na zapach 😁 ma być zbliżony do rim waxa 😉 kto smarował ten wie co to znaczy. Petes się chowa 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] na zewnątrz mam tego tyle że 4 pokolenia będą smarować
Zamawiam głównie ze względu na zapach ma być zbliżony do rim waxa kto smarował ten wie co to znaczy. Petes się chowa

No rimwax to stare dzieje, ale fakt pachniał pięknie :) Dla mnie ten wosk to ma być taki gadżet dlatego musi ładnie pachnieć i mysle ze tak bedzie, dam znac jutro jak dojdzie paczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni walki i przygotowania do zimy swojego cukiereczka.

Ogarnięcie wnętrza +skóry. Dekontaminacja chemiczna, cleaner i wosk Bilt Hamber Double Speed Wax. 

Niestety juz ciemno więc szybkie fotki z parkingu marketowego 🙂

Wyszło pięknie 🙂

Jutro wrzucę jeszcze zimowy set up.😪

IMG_20181117_195736.jpg

IMG_20181117_195744.jpg

IMG_20181117_195715.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, vangsta napisał:

@piotrek305 w sumie racja - jednak z racji iż planuję używać danego samochodu do końca roku +/- miesiąc (czekam na odbiór), nie planuję więcej modyfikacji. 

na co czekasz 🙂 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to KCJ albo KJC nie pamiętam dokładnie. No i dokładnie wnętrze z kremowa skóra. 

Musze w koncu sie zebrać po nowym roku i zrobić jakąś relacje związana z moim pieszczochem... 😕 

IMG_20170708_133727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kolor to KCJ albo KJC nie pamiętam dokładnie. No i dokładnie wnętrze z kremowa skóra. 
Musze w koncu sie zebrać po nowym roku i zrobić jakąś relacje związana z moim pieszczochem...  



Oooj, jak mnie się te jasne wnętrza podobają :) do mojego niebieskiego byłoby idealne :D

Pięknie utrzymane. Ja za swoją skórę biorę się latem.



Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.