Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęc oczywiscie jak zawsze za dużo nie zrobiłem ale ogolnie umyłem dzisiaj autko. Środki uzyte to ADBL Jelly Bean, RR customs krwawa felga, SG Tire cleaner i Coco Tire Buster, ADBL QD, Goodstuff Bumblebee i Allegrini Go GO Insect. Dzisiaj uzywałem pierwszy raz SG Coco Tire Buster i jest rewelacyjny 😉  Na aucie siedzi wosk soft 99 kiwami

adf16d547419cc32med.jpg

b73d37eabc09719amed.jpg

d0cbdf83bd639e91med.jpg

2a34e4763f714565med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj ogarnąłem trochę szczura. Mycie zgodnie ze sztuka. Na plastiki i uszczelki wskoczył dlux. Wszystkie szyby dostały Polish plus glaco ultra. Dywaniki gumowe ogarnięte tornadorem.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2018 o 16:27, Kryman napisał:

Jako, że niedawno auto było myte i woskowane to dzisiaj tylko szybkie odkurzanie i zmiana dywaników na gumowe. Koch bardzo fajnie je odżywił, nie ma mowy o żadnym ślizganiu się butów, a dywanik wygląda jak nowy 🙂

 

Co konkretnie nałożyłeś na te dywaniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze i klocki przód, tył. Na tyle upgrade wsadzone wentylowane tarcze od wersji 323, zaciski zregenerowane i pomalowane na nowo (wreszcie pozbyłem się czerwonego koloru po poprzednim właścicielu). Całość zalana ATE Dot4 SL.6 . Auto hamuje jak trzeba, ręczny w końcu łapie równo na dwa koła. 

 

h7HVhVt.jpg

wuUMEZJ.jpg

Niedługo zajmę się jeszcze sztywnymi przewodami hamulcowymi i będzie wszystko ogarnięte jak trzeba.

 

Czasem trafiają sie rarytasy, tak oto wszedłem w posiadanie kierownicy z e36 o przebiegu 147tyś km. Taśma też się przyda 🙂 

BJmeD9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega męczył bułę, to kazałem mu przyjechać i dostał biedapakiecik (bo czas gonił):

 - opony: ExceDe Tire&Rubber Cleaner w koncentracie 3x, bo z 2011 i pewnie nigdy nie ujrzały takiej chemii, więc za pierwszym razem piana była ciemnobrązowa natychmiast,
 - alukołpaki: deironizer Cartec 2x z wypracowaniem pędzlem,
 - prewash: ADBL Yeti 1:10 w PA,
 - mycie: Autoland odtłuszczający,
 - dekontaminacja: kanapka z Prickborta i deironizera Cartec,
 - znowu mycie Autolandem,
 - szyby: mleczko do polerowania Sonaxa na miękkim padzie Monster Shine ręcznie, IPA, NW Turtle Waxa (bliźniaczy produkt wobec RainXa),
 - lakier: ADBL QW v2,
 - opony: Black Mamba.

AJmFgjV.jpg

Auto niegarażowane, przed zakupem przez niego stało przez pół roku, bo właściciel podchodził do sprzedaży jak pies do jeża (dlatego kupił je za jakieś 70% ceny rynkowej i w sumie to od znajomego). Wyszło chyba spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem nietypowe zadanie, korekta okularów :-D

 

 

tlenek ceru

 

P1060417.jpg

P1060419.jpg

P1060420.jpg

 

 

finish

 

P1060422.jpg

 

 

przekaże znajomej bryle, zarzuci i ciekawe  czy cokolwiek będzie widzieć :ad:

 

 

P1060426.jpg

P1060427.jpg

P1060430.jpg

 

 

w volvo kolejne przygotowania do zimy, tym razem skórka, mycie mydełkiem AVEL, przetarcie ponownie GT15, zabezpieczone Colourlock Leder Versigelung i po 5h dorzucony GT13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.