Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, jak kiedyś pisaliśmy o "ekologii". Łocz dys:

https://fb.watch/oGK-tj0Y4n/

Trzeba polecieć do Dubaju samolotami i siedzieć w klimie i protestować, żebyś Ty nie mógł pojechać samochodem po bułki albo do pracy, no czego nie rozumiesz? Ale to latanie samolotami i siedzenie w klimie nie ma znaczenia, to nieważne, jak to było w piosence Łona i Webber "To nic nie znaczy".

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 24.11.2023 o 16:08, CarlosBlack napisał(a):

zamówienie w @MOTOGO - niby pierdoła za kilka złotych ale zamiast 1 gr doliczyli po swojemu. To będzie najdroższy "gratis" odkąd gadżety zbieram 😉 

Takie rzeczy najlepiej zgłaszać bezpośrednio do nas, wtedy moglibyśmy to jakoś wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://echodnia.eu/podkarpackie/po-tragedii-w-stalowej-woli-jest-wyrok-grzegorz-g-skazany-przez-sad-na-14-lat-wiezienia-za-doprowadzenie-do-wypadku-i-smierci/ar/c1-18156917

Powiedzcie mi, jak to jest, że gnida, która po alkoholu i lekach zabiła rodziców trójce dzieci dostała 14 lat, a za podrabianie pieniędzy można dostać 25? I jak to jest, że jeszcze szczeka, że jest niewinny i powinien być wypuszczony?

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, MMCzysci napisał(a):

Powiedzcie mi, jak to jest, że gnida, która po alkoholu i lekach zabiła rodziców trójce dzieci dostała 14 lat, a za podrabianie pieniędzy można dostać 25?
 

Obowiązujące prawo ustanawia w naszym kraju Sejm. Sąd zasądził maksimum co mógł zasądzić.

Najwidoczniej, dla odchodzącego ustawodawcy, nie było gorszego czynu od podrabiania pieniędzy.

Osobiście uważam że za jazdę po pijaku czy na prochach, zakończoną zabiciem kogoś, powinno być 25 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, MMCzysci napisał(a):


Dożywocie. Dla przykładu...
 

Nie wiem. Wydaje mi się że ludzie którzy wsiadają po alkoholu za kierownicę, mają tak marną wyobraźnię że przykład czyjegoś dożywocia za to co właśnie robią, do nich nie przemówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że gdzie indziej jest lepiej? Przykład z 1 ręki bo gościa znałem. Pracował u nas. Fajny, wesoły, lubił pożartować. Tylko "przytrafiło" mu się zawołać do piwnicy żonę a tam z zimną krwią zadźgać ją nożem, bo ponoć mu ubliżała. Matka 2ki dzieci. Wyrok w Austrii za takie coś? 8 lat... bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, xadamx napisał(a):

Próba kontaktu telefonicznego ze wsparciem technicznym MS w sprawie aktywacji produktu. 

🤬 takowe już chyba jest tylko w teorii. Byle odsprzedać produkt i mieć użytkownika końcowego w dupie.

Na początku roku zmieniłem sprzęt do pracy ma MacBooka Pro i skutecznie wyleczyłem się z Windowsa 😉. Przez ten czas nie miałem żadnych problemów ze stabilnością itd. Jedynie z całego ekosystemu nie przekonuje mnie iPhone. W którym brakuje mi czytnika linii papilarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xadamx napisał(a):

@Slovak, @therioon niestety w moim  przypadku problem związany jest z pracą i Windows Server. Ale po tygodni walki widzę świateło w tunelu.

Witaj w klubie. Mi jakiś czas temu MS przeniósł usługę OneDrive z pakietem MS ( Sam bez mojej wiedzy ) na służbowego maila. Brak opcji powrotu do poprzedniego prywatnego i efekt taki musiałem zakończyć subskrypcję i jak minie czas że mi usługę wyłącza mogę spróbować aktywować na swoim mailu. Taka obsługa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Może nie dziś, od dawna mnie to już wkurza.

W Łodzi asfalt leją wszędzie i ciągle (tylko nie u mnie pod domem). Auto woskowane 4 - 5 tygodni temu a wygląda już tak:

20231216_180209.jpg.b9aebf5054fcc72244684fc07b68524e.jpg

Milion drobinek asfaltu!

Po świętach trzeba będzie znów je nawoskować😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.