Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, JakubBe napisał:

myślisz że nasi rodzice nie mieli takich samych obaw gdy słyszeli naszą muzykę?  Typowa różnica pokoleń 🙂

Z jednego punktu widzenia tak z drugiego dla nich to co ja słuchałem było nowością, teraz mam styczność z tym jak ten typ muzyki się zmienił.

11 minut temu, Michał82 napisał:

@Tomas-sg myślisz,  że Zenek dzieciom nie podpasuje?

Mialem na myśli innytyp muzyki ale przy tych których miałem dzisiaj "przyjemność" słuchać to Zenka można nazwać poetą😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JakubBe napisał:

A myślisz że nasi rodzice nie mieli takich samych obaw gdy słyszeli naszą muzykę?  Typowa różnica pokoleń 🙂

Nie wiem, bo ja nadal ZZTop, Deep Purple i Led Zeppelin, Iron Maiden.

Matka miala problem, ale ojciec nie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomas-sg napisał:

O wiele bliżej mi do przerażenia niż wkurzenia.

Trochę pomarudze na temat muzyki. Cholera wychowywałem się na czasach ZIP składu, WWO, Molesta, bez cenzury, górale i Peje, to taki tylko przykład szybki, miałem dosyć długa przerwę gdzie nie śledziłem nowych trendów muzycznych w Polsce. Cholera dzisiaj zrobiłem szybki research i martwię się na czym będą wyrastać moje dzieci 😅

Chyba jesteśmy z zbliżonych roczników bo ja też na tym samym muzyku, a teraz to jakaś maskara ostatnio oglądałam MMA Fame  i tam byl występ gwiazdy a H.... Z taka muzyką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomas-sg napisał:

 

Trochę pomarudze na temat muzyki. Cholera wychowywałem się na czasach ZIP składu, WWO, Molesta, bez cenzury, górale i Peje, to taki tylko przykład szybki, miałem dosyć długa przerwę gdzie nie śledziłem nowych trendów muzycznych w Polsce. Cholera dzisiaj zrobiłem szybki research i martwię się na czym będą wyrastać moje dzieci 😅

Jak WWO to puść dzieciom nowego Sokoła "Jak urosnę" Wojtek nadal w dobrej formie.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak WWO to puść dzieciom nowego Sokoła "Jak urosnę" Wojtek nadal w dobrej formie.  
No przesłuchałem to "NIC" już kilkakrotnie i owszem są tam dobre kawałki. Wojtek wciąż na wysokim poziomie, ale artyści zaproszeni do współtworzenia to już nie moje klimaty. Na niedosyt odpaliłem sobie "Ty przecież wiesz co" Sokół&PONO i doceniłem jakość tamtego rapu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wiem że dalej jest stara gwardia która działa i daje radę 🙂

Chodzi mi głównie o tych młodych którzy pojawili się znikąd, np jakaś Leosia czy inne oliwki, maty que coś tam 😬

Naprawdę nie da się tego słuchać a jeśli już się słucha to z przerażeniem. 

58 minut temu, audicoupe napisał:

Chyba jesteśmy z zbliżonych roczników

Rocznik 92 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomas-sg napisał:

 

Chodzi mi głównie o tych młodych którzy pojawili się znikąd, np jakaś Leosia czy inne oliwki, maty que coś tam 😬

 

Po tych nazwach artystów można wysunąć jeden wniosek. Źle trafiłeś 😉 

Można znaleźć dobrą muzykę wśród polskich artystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KUBA46 napisał:

Po tych nazwach artystów można wysunąć jeden wniosek. Źle trafiłeś 😉 

Można znaleźć dobrą muzykę wśród polskich artystów.

Nie szukałem dobrych, chciałem sprawdzić czegoś się teraz slucha 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja niezły old boy przy Was jestem. Ale Young Leosie czy inne Ekipy, które katuje moja 8 latka mnie o zawał przyprawiają. I z nieukrywaną radością zabieram jej pilota od sprzętu puszczając Claptona na przykład. Choć współczesność w muzyce mnie nie przeraża. Jest dużo fajnych utworów. Oczywiście poza polskim rapem czy hip hopem bo tego generalnie nie toleruję i nie da się tego słuchać. Wyjątki są ale mocno sporadyczne - na przykład blendy robione przez Bugi'ego albo przez SzUsty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus dokładnie tego słucha nasza młodzież 😅

Dla mnie jak nie skromnie się nazwę "dużego fana" hip hopu tego prawdziwego i zobaczyłem właśnie jak to poszło do przodu z tymi nowymi odkryciami to dla mnie masakra 😅 lub nawet Ci przytargani Polacy o ciemnwj karnacji. Tego to naprawdę nie da się słuchać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus dokładnie tego słucha nasza młodzież
Dla mnie jak nie skromnie się nazwę "dużego fana" hip hopu tego prawdziwego i zobaczyłem właśnie jak to poszło do przodu z tymi nowymi odkryciami to dla mnie masakra lub nawet Ci przytargani Polacy o ciemnwj karnacji. Tego to naprawdę nie da się słuchać 
Uff .. już myślałem że tylko ja jestem tak zacofany, że te nofości mi nie podchodzą. Ale na szczęście nie jestem sam.
Jak dla mnie, z młodszych artystów to jeszcze Zbuku .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Oczywiscie wiem że dalej jest stara gwardia która działa i daje radę 🙂

Chodzi mi głównie o tych młodych którzy pojawili się znikąd, np jakaś Leosia czy inne oliwki, maty que coś tam 😬

Naprawdę nie da się tego słuchać a jeśli już się słucha to z przerażeniem. 

Rocznik 92 🙂

Nie lubisz popijać bacardi w klubie ze szklanki? 😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło chociaż widzieć że więcej jest ludzi słuchających tego klimatycznego rapu. 

Ja jeszcze pamiętam jak VNM zdobywał rynek i on dla mnie już wtedy "był kontrowersyjny" a co dopiero teraz 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał126 napisał:

Nie lubisz popijać bacardi w klubie ze szklanki? 😆

Dżizas. Jak tego można słuchać? Kilkanaście sekund i tak mi to zaczęło działać na nerwy, że chyba nawet disko z pola mnie tak nie wnerwia.

1 godzinę temu, Grzechu23 napisał:

Ja je..ie - nie jestem w ogóle na czasie z taką 'muzyką', ale wytrzymałem do 20 sek.

👍

U mnie ostatnio króluje ta kapela

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Miło chociaż widzieć że więcej jest ludzi słuchających tego klimatycznego rapu. 

Ja jeszcze pamiętam jak VNM zdobywał rynek i on dla mnie już wtedy "był kontrowersyjny" a co dopiero teraz 😅

Klimatycznego czyli starej szkoły :-)

Ja jestem rocznik 79 i słucham od 14 roku życia po dziś dzień.

Stara miłość nie rdzewieje.

Fakt jakoś wole te stare klimaty ale i dziś mamy co nieco fajnych nowych zawodników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka cieszę się że kocioł mam na pellet ALE, już do niego też się czepiają plus ceny są wyższe niż rok temu o kilkanaście do nawet 50% zależy kto czym pali. Ja akurat palę certyfikowanym pelletem, nie mam nerwów na testowanie lokalnych gdzie może być zmieszane wszytko łącznie  z odpadami mdf, foliami itp.... nie dość że trujesz wszystkich w okolicy to jeszcze się to nie pali i może doprowadzić do szybszego uszkodzenia palnika.

 

Co do prądu:
Kochana ENEA..... na koniec czerwca podpisałem z nimi umowę itp. Jak we wrześniu nie otrzymałem faktury zadzwoniłem do nich (o zgrozo 45min czekania na infolinii...) Pani mi powiedziała, że to u nich ktoś nie klepnął w systemie i to przez to. Myśle okej załatwią to i po sprawie minęły 2 tygodnie dostaję maila że przepraszają ale mają bład systemu i nie mogą klepnąc mojej umowy ale niezwłocznie po tym wystawią fakturę.

Znowu czekałem 15.11 napisałem do nich kiedy będzie możliwośc wystawienia faktury itp.  A oni mi na to, że faktura nie zostałą nadal wystawiona.....

Mija pół roku od podpisania umowy a faktury brak i nie wiadomo kiedy będzie. Dostanę pewnie po roku z terminem płatności standardowym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.