Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Kuba95 napisał:

@Marros @Sodol dzieki. 6 lat byliśmy razem.. w maju zaszła w ciążę i ciągle przede mną ukrywała... Nie życzę nikomu żeby przechodził przez takie cos

Najgorsze jest to ze gdyby nie test to całe zycie mogłbyc zyc w kłamstwie, wiec ostatecznie moze dobrze ze to wyszło teraz a nie za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Michał82 napisał:

Nie ma nic złego w wychowywaniu nie swojego dziecka. Chu..we jest tylko nie wiedzieć o tym, że ktoś Cie robi w sami wiecie co.

zgadzam się, tylko warto własnie o tym wiedzieć że to nie jest Twoje dziecko a nie żyć w świadomości że ma sie potomka z własnej krwi 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peciu @czester@Michał82 @GrzechuKR @Streat dzięki za współczucie. Sam kurde nie wiem co jest gorsze. Wiedzieć, że dziecko jest kogoś innego czy wychowywać nieświadomie. Dziecko jest niczemu winne. Napewno będzie mi jego brakowało. Kocham jego jak własne. Byłem przy pierwszym badaniu, widziałem jak brzuch rośnie, widziałem jak kopie. Zawiozłem i odebrałem z szpitala, dbałem przez 8 tygodni najlepiej jak potrafiłem. Test robiłem z łzami w oczach i nadzieja, że jest moje.. Życie płynie dalej, muszę jakoś się tego się otrząsnąć i mieć nadzieję, że w przyszłości lepiej mi się ułoży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale kwas. Stary współczuję ci takiej wiadomości. Ale powiem Ci tak. Uważam, że z dwojga złego chyba  dobrze, że teraz, na początku się tego dowiedziałeś, niż po kilku latach. Po kilku latach, kiedy to naprawdę byś się do dziecka "przywiązał" (cudzysłów celowy) taka wiadomość naprawdę by Ci złamała serce. Teraz jakoś się otrząśniesz, czas szybciej zaleczy rany, szybciej zaczniesz żyć na nowo. Młody jesteś, dasz radę. I choć nie jest Ci lekko, pamiętaj że zawsze może być gorzej. Głowa do góry, głęboki oddech i do przodu. Trzymam kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jedynie co mogę powiedzieć to daj sobie trochę czasu, co byś nie zrobił, jakbyś się nie zachowal masz u mnie pełne wsparcie. Osobiście uważam że każda twoja decyzja spotka się z dużym zrozumieniem, godnośc każdy definiuje swoją i jej się trzyma. Wytrwałości, siły i spokoju Ci życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba95 Ooo, kurde dostałeś taki strzał jak Gołota chyba od Tysona nie dostał 😯. Trzymaj się ,głową do góry ,😁. Ciężko coś lepszego napisać. Zachowaj spokój i daj sobie czas 😊. A myślę że reszta się ułoży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss jestem spokojny i póki co staram się trzymac. najgorsze siedzieć samemu w 4 ścianach. Wszyscy znajomi siedzą za granicą, a rodzina pracuje. Wróciłem do domu i próbuje znaleźć sobie pracę, bo z nimi mieszkałem 160km od miasta rodzinnego. W czasie korony ciężko dostać pracę na normalnych w warunkach w małej mieścinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba95 Nigdy dotąd nie byłem w takiej sytuacji, nie jestem w stanie wyobrazić sobie nawet co czujesz i jak chujowo musi Ci się myśleć w tym momencie. Ale o ile mogę to rzucę Ci słowem. Zawsze tak do tego podchodziłem i podchodzić będę. Nigdy nie ocenia się kogoś przez dramaty jakie go spotkały, bo nigdy nie znasz prawdy. Jak to mówią: "każdy kij ma dwa końce"

Nie wiem dlaczego była Twoja kobieta zrobiła coś takiego, nie wiem jak było u Was w domu czy łóżku i nikt nie powinien o tym wiedzieć, ale jeśli zrobiła coś takiego to są trzy powody. Albo chujowo mieliście w łóżku, albo w relacji, albo jest jeszcze opcja trzecia - Twoja była nie była tego warta, przykro że dowiedziałeś się o tym po czasie.  We wszystkich 3 przypadkach nie warto płakać, tęsknić, być smutnym. Wyciągnij wnioski co spieprzyło Ci związek i pewną część życia, nie pozwól sobie na to samo w przyszłości, upewnij się, że byłeś dobrym facetem, nie myśl jak każdy facet tylko o tym co robiłeś, myśl o tym czego nie zrobiłeś. Pomyśl ile razy coś bagatelizowałeś, omijałeś, nie zauważałeś i bądź lepszą wersją siebie. Ile razy spowodowałeś, że miała powód żeby tak zrobić? Pamiętaj, że robisz to dla siebie. 

Coś tam już tego życia przeżyłem i doskonale wiem, że miłość to uczucie, które w przypadku skrzywdzenia można zastąpić kolejnym. Dostałeś liścia w ryj wielkości Boiska do piłki nożnej i cieszyć się, że jesteś na tyle silny, aby funkcjonować po czymś takim. 

A skoro jesteś silny już na tyle, żeby ogarniać mimo wszystko życie to bierz się za nie chłopie z całych sił, bo życie masz tylko jedno. 

Pamiętaj, najważniejsze to wyciągać wnioski i nie pakować się dwa razy w to samo gówno. Szon zawsze nim będzie, tego nie zmienisz. 

Możesz zmienić tylko siebie, czego z całego serca Ci byku życzę 🙂 

Bierz się w garść i zapierdalaj. Życie masz jedno. 6 lat w dupe to wystarczająco dużo zmarnowanego czasu, aby przestać marnować je dalej 😉 

Trzymam za Ciebie kciuki 😉 

Swoją stroną taka anegdotka. Znałem parkę która zawsze przy znajomych była zajebista, kurde każdy im zazdrościł relacji. W prywatnych rozmowach również nikt nikomu nic nie mówił. Nikt nie wiedział, że facet w życiu prywatnym okropnie olewa swoją kobietę, robi awantury, pije po nocach, nie zwraca na nic w domu uwagi, ogółem tyran. Nikt też nie wiedział, że ona potrzebuje wsparcia i zrozumienia, dobrego słowa, pochwalenia obiadu, kolacji czy glupiego przytulenia. Trwało to jakiś okres czasu. Próbowała rozmawiać itp. nie dawało to żadnego skutku, w międzyczasie ona sama przestawała się starać. Po czasie odeszła. W środowisku zewnętrznym została okrzyknięta idiotką roku, miała tak dużo. Tak naprawdę nie miała nic. 

Współczuję każdemu kto znajduje się w takiej sytuacji, ale o ile nie jesteśmy od początku z laską którą dymało pół osiedla, facetem który ma sprany łeb to prawdopodobnie 70% rozpadów związków to tylko wyłącznie nasza wina. Z resztą, niech każdy sobie to sam przemyśli w jaki sposób traktuje swoją drugą połówkę 😉 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba95 masakra. Współczuję. Widzę że drugi koniec Polski to na piwo nie zaprosze i z pracą nie pomogę niesty. Daj adres na priv podeślę ci fajny wosk. Wosk problemu nie rozwiąże ale zawsze lepiej pomyśleć przy pachnącym wosku 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syrio @Karbo @analyzator @Bare Shine  dzięki Panowie za słowa otuchy. Wiem, że wina leży też po mojej stronie. Nie zrzucam całej winy na Nią. Cóż, żyje się dalej. Wiem, gdzie chętnie mnie przyjmą do pracy i czeka mnie kolejna przeprowadzka. W Poznaniu wszystko z Nią się zaczęło i tam wracam. Może zacznie się z inną.

@analyzator za wosk dzięki, chwilowo i tak nie mam czasu na pielęgnację auta. Skórę czyscilem ostatnio chyba w lipcu, a smalcowalem w październiku. Łącznie mam chyba 9 wosków, w tym 3 nieuzywane😂

@Bare Shine wszystko ogarnięte, oby było lepiej. Dzieki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkurzyła mnie dziś kobieta z "321 sprzedane " 

Trajkotała jak nawiedzona i miałem problem by w ogóle jej przerwać by się zapytać kim jest itp. 

Był to trzeci telefon z tej firmy. Mimo, że poprzednio wyraźnie zaznaczyłem, żeby więcej do mnie nie dzwonili, bo nie jestem zainteresowany. 

Teraz zablokowałem nr wkurza mnie takie natręctwo. Aż dziw bierze że ktoś im sprzedaje auta, bo znajomy był na wycenie i zaniżyli mu wartosc auta o prawie 1/3 od średniej rynkowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio chyba był jakiś wyciek z bazy danych, bo już z 5 razy w tym tygodniu dzwonili do mnie w sprawie fotowoltaiki. Następnym razem jak odbiorę, to opowiem im historię o Pawle i lodach, tak dla śmiechu. Zablokujesz numer, to dzwonią z sześciu innych.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.