Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Mateczek napisał:

@PiterG Dużo zdrowia i życzę, żeby przeleciało to tak jak u mnie - bezobjawowo. Aaa, instaluj apkę kwarantanny, to niebiescy nie będą Cię odwiedzać 😉

Miałem apke jeden dzień,  wysłałem dwa razy zdjęcie Kaczyńskiego ze  screena 😂 i odinstalowałem i już nik mnie nie chciał odwiedzać  A byłem 15 dni na izolacji 🤣🙈 , to wszystko to jeden wielki kit. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mateczek napisał:

@zwirek03 mozliwe, ale ja apkę miałem, też zdjęcia tylko w pierwszy dzień chciało i tyle. Rodzice nie mieli i co chwila panowie dzwonili, żeby się w oknie pokazać 😉

Ja zainstalowałem apke na telefon służbowy bo tam nic nie mam prywatnego , na prywatny nigdy bym tego nie zrobił gdyż musisz udostępnić im dosłownie wszystko od kontaktów po zdjęcia , hasła itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 21:40, rychu napisał:

Mam nadzieję 🙂

Ale znając mój fart, to pewnie dostanę po czasie pismo od jakiś windykatorów i jeszcze mnie wpiszą do rejestru dłużników.... Tak jak po ostatnim wypadku, dziwnym zbiegiem okoliczności, przyszedł do mnie do domu facet z firmy odszkodowawczej zapytać czy nie miałem wypadku.... A niby ochrona danych osobowych. No nic, zobaczę co będzie. Najwyżej znowu się w temacie pożalę 😉

Nie płaciłeś?
Nic nie przyszło póki co?

Wczoraj parkowałem pod marketem i wpisałem do komputera stary nr rejestracyjny ...

Oczywiście opłata czekała za szybą i zastanawiam się, co robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Sinus napisał:

Nie płaciłeś?
Nic nie przyszło póki co?

Wczoraj parkowałem pod marketem i wpisałem do komputera stary nr rejestracyjny ...

Oczywiście opłata czekała za szybą i zastanawiam się, co robić 😉

Na szczęście uznali moją reklamację, więc nie muszę się sprawą stresować, czy mi kiedyś czegoś nie przyślą.

Napisałem, że kwitek pewnie spadł przy zamykaniu drzwi i dołączyłem zdjęcie biletu, który sobie wziąłem od babki, która parkowała obok 😉

Co ciekawe, teraz prawie za każdym razem, gdy zamykam auto, to rzeczywiście te bilety albo lądują na podłodze, albo potrafią się odwrócić na niezadrukowaną stronę 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat mam z europarku. Napisałbym reklamacje, ale Problem w tym, ze auto przejąłem po ojcu, ktory ma od nich już 2 takie mandaty. Żadnego nie zapłacił ... ;) a oni maja to w bazie, wiec wątpię, by ktoś spojrzał na mnie przychylnym okiem.

Poza tym czytałem gdzieś, ze potrafia nie odpisywać na reklamacje przez 30 dni, a promocyjna cena opłaty obowiązuje tyko przez 3 dni od daty wystawienia.
I teraz bije się z myślami, co robić...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówniany Tapatalk albo gowniany mój telefon. Przyzwyczaiłem się do tego, że zalicza crash, jak próbuje dodac więcej, niż jedno zdjęcie na raz, ale dzisiaj to mnie wkurzył. Wylogowało mnie z forum i nie mogę się już zalogować 😞 Dostaję tylko błąd "You are not logged in (you don't say XDDD) or do not have permission to do this action". Dżizas, kur, ja pier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, damiano2007 said:

@czester rozwiń temat, bo sam nie wiem czy nakrywać auto. (Mieszkam koło odlewni)

 

Mimo solidnego związania najwyrazniej pod plandekę dostał się syf i po ostatnich wietrznych dniach mam na dwoch elementach mase swirli, ewentualnie musiał się dostać jakiś syf/piasek i przy zakładaniu porysowałem lakier.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.