Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

w tamtym roku miałem problem z atomizerem DropOff, napisałem do nich na FB - odpowiedzieli od razu, wysłali mi 3 sztuki kurierem za free i dorzucili po kilka testerów piany i qd tak że mam mega pozytywną opinię na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z SG ale ja np. z ADBL miałem taką sytuację, że nie pasowała mi waga nowego Black Watera ( czarna butla nie było jak sprawdzić ile jest produktu ) a waga wskazała ok 350g ( 500ml) napisałem na dwa różne maile znalezione na stronie ADBL i dostałem dwie odpowiedzi. Obie były takie, że "ten typ tak ma" i 500ml waży mniej niż 500g i żeby przelać do miarki i sprawdzić, przy czym jedna z osób z jednego maila od razu mi napisała że wyślą nowy produkt. I tak się stało - przelałem do miarki i okazało się że faktycznie jest 500ml, a ten produkt ze względu na inną gęstość 500ml nie równa się 500g. 

Dlaczego o tym piszę? Bo pewnie zależy na kogo się trafi przy odpisywaniu. Jeden będzie miał w dupie, drugi wytłumaczy, a trzeci wytłumaczy i prześle nowy produkt 🙂 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto (lekko puknięte). Liczyłem drzwi w kolor za 900-1200zł (takie są ceny). Jednak ogłoszenia się okazały nie aktualne i kupiłem za 2100 z Pabianic wczoraj po negocjacjach z 2450.


Ech ten Brexit..

A na koniec dnia pękła sprężyna

 

spring.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśnieżałem auto i niestety popełniłem błąd. Usuwałem śnieg z klapy bagażnika i najwyraźniej pod śniegiem było trochę piachu... No i porysowałem lakier wrrr. Z drugiej strony na wiosnę i tak miałem robić lekką korektę lakieru to się spoleruje bo rysy nie są głębokie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwane lusterko...

Typ zjechał na mój pas twierdząc, że moja wina... mówię dobra rozstańmy się bez kosztów (lusterko do mojego b5 to 50zł) a on że do niego (octavia mk1 ) lusterko 250zł kosztuje i on dzwoni po Policję. Tłumacze mu, że oboje dostaniemy po 250 mandatu i tyle. A ten swoje. przyjechali Policjanci popatrzeli pogadali, i oczywiście współwina. Więc jestem biedniejszy o 250 za mandat i 50 za lusterko....

Ale policjanci w porządku mówią co i jak. Dowodu też nie zabrali mimo potrzaskanego szkła lusterka śmiali się tylko, że bede widizał świat w kratkę xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to tez nie tak łatwo. Ja miałem kamerkę. Policja oczywiście ze wina kierowcy autobusu i co z tego jak nie przyjął mandatu. Mija 1,5 roku dalej żadnego wyroku mimo ze nagranie dostarczyłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz przy zamówieniu większej ilości rzeczy coś zostało wysłane nie tak... ręce już mi opadają. Kilka lat temu może 5 procent zamówień było opóźnionych lub z błędami. Teraz mam wrażenie ze 90%. A to towaru nie maja na stanie, a to towar jest nie taki No masakra.... powoli przestaje lubić zakupy przez internet... kolejny przykład: zamówione worki do odkurzacza na Allegro- czas oczekiwania 14dni.... kiedyś nie do pomyślenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja... mam od jakoegos czasu wystawione 3 rzeczy na olx z tego jedna to kierownica z mojej audicy. Zgalasza sie dzisiaj typ przez WA i mowi ze chcialby kupic, dopytuje standardowe rzeczy i mowi czy wysylka moze byc. Ja mu wszystko ladnie opisuje, mowie ze wysylka spoko. Po chwili dostaje kolejna woadomosc i link. Chce zaplacic za pomaca olx i przez link mam wpisac dane karty. Piersze zdziwko. Chodzilo o nr karty, date i kod cvv. Mysle, mysle... wpisalem dalem dalej i przekierowalo mnie do strony logowania do mojego banku, mam wpisac nick, po nicmu haslo. I tu sie juz jestem wyczulony bo haslo zawsze wpisuje po kawalku, co ktores litery. Obejrzalem jeszcze raz wyglad strony tej i poprzedniej. Wygladaja na prawdziwe. Sprawdzam link i tu pierwsze co mi wskoczylo w oczy to zle posrawiony "-". Patrze na zakladki. Zakladki w przegladarce podobne ale nie identyczne z tymi olx lub bankiem. Hasla nie wpisuje, dzwonie do banku. Odbiera jakis chlopak i zaczynam opowiadac historie. Po kilku zdaniach chlopak przerywa i mowi: pane, to sa oszusty. Ja mowie jak to? Jak to mozliwe? I on na to ze to teraz taka moda na opierdzielanie sprzedajacych z kasy. Od razu akcja blokowania karty, nadawania nowych danych logowania itp, godzina na telefonie. Pytalem chlopa czy jezeli by mi tamci ograbili konto czy kase bym odzyskal, chlopak w bardzo kulturalny sposob mi wytlumaczyl ze raczej nie i dlaczego. Moze znaliscie takie akcje bo ja nie i moze komus moja historia pomoze na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine wejdź na wykop i tak #olx - metoda o której huczy się jakoś od 3 miesięcy i w internecie i innych mediach. Po pierwsze nie było dla ciebie podejrzane, ze gość pisał "polskim z translatora"? Po drugie, ze odzywał się na whats upie zamiast na numer telefonu zadzwonić normalnie? Po 3 te fake-linki do płątności olx wyglądają na fejki na pierwszy rzut oka.

comment_1613147223QtPkLfscPx9S6tbapweMaw

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532

1. Pisal czysta polszczyzna 

2. Nie, czesto do mnie pisza przez whats app w sprawie ogloszen i nigdy nic takiego sie nie wydarzylo

3. Te strony byly praktycznie idealne oprocz linku i samej zakladki. 

Dla mnie to cos nowego i nie slyszalem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine miałem osobiście taka sytuację, ale od razu odpisałem, że z oszustem nie robię transakcji  i zapanowała cisza 😀 tydzień przed tą akcją podobną sytuację miała moja córka i na szczęście skończyło się tylko na panice i zablokowanych kartach bankowych. Ogólnie unikam płatności kartami i przy takich próbach oszustwa od razu zapala mi się czerwona lampka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vlodek2532 napisał:

wejdź na wykop i tak #olx - metoda o której huczy się jakoś od 3 miesięcy i w internecie i innych mediach. Po pierwsze nie było dla ciebie podejrzane, ze gość pisał "polskim z translatora"? Po drugie, ze odzywał się na whats upie zamiast na numer telefonu zadzwonić normalnie? Po 3 te fake-linki do płątności olx wyglądają na fejki na pierwszy rzut oka.

Na tym zdjęciu od razu widać, że ten adres nie jest stroną olx-a. Wystarczy tylko uważnie przyglądać się adresacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyli mnie idioci za kierownicą, którzy przez automatyzację świateł samochodowych nie potrafią już samodzielnie ich używać zgodnie z przeznaczeniem. Jest mgła, widoczność poniżej 100 metrów, a co 3 samochód w tym ciężarowe jadą sobie na światłach dziennych, czyli widoczność ich spada do jakichś 50 metrów.... Ale przecież po to jest tryb auto, żeby nie musieć ingerować... Wiadomo że czujnik zmierzchu nie wie nic o przejrzystości powietrza tylko o świetle, ale właśnie to skutek uboczny automatyzacji i wygodnictwa. Wspaniałe systemy bezpieczeństwa i komfortu ON, myślenie i umiejętności OFF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.