Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej prokliencki wydział komunikacji w województwie śląskim ma teraz taki system, że zostawia się papiery i tablice i czeka aż urzędasy załatwią sprawę. A auto nie nadaje się w tym czasie do jazdy. Paradne... mogliby już przestać ludzi męczyć tym kowidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, buka napisał:

@Michał126 u mnie jest tak samo. Znajomy czekał półtora tygodnia na wpisanie haka do dowodu. 

To pół biedy, bo bez dowodu można jeździć, ale bez tablic nie za bardzo. Choć jakiś agent zajechał przy mnie na parking Audi Q7 bez tablic. I słusznie, obywatelskie nieposłuszeństwo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię jak palant do przychodni do rodzinnego. Przez 30 minut nie udało mi się dodzwonić. Zajęty, odłożona słuchawka. W czasie kawy wybiłem z pracy i poczłapałem spacerkiem do nich z buta. Stanąłem na korytarzu, zasieki, folie, małe okienko 10x10 i stoję sobie i dzwonie jakieś 20 minut - rzecz jasna bezskutecznie. Tel nie słyszę słuchawka odłożona. Widzę tylko Panią która siedzi przy telefonie. Więc cisnę na guziczek wzywający kogoś i idzie ta Pani co odbiera telefony. Co było dalej nie będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ miałem kilka dni temu to samo jak pojechałem z narzeczoną.. Tyle dobrego że przed wejściem odebrali telefon, ale nas nie przyjęli,tzn. Powiedziano nam że jedynie w zagrożeniu życia. Leczenie na telefon jest teraz ok, a jak kiedyś KASZPIROWSKI leczył przez telewizor to mówili że jest nawiedzony... Szok co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcin1992 napisał:

@V1RU$ miałem kilka dni temu to samo jak pojechałem z narzeczoną.. Tyle dobrego że przed wejściem odebrali telefon, ale nas nie przyjęli,tzn. Powiedziano nam że jedynie w zagrożeniu życia. Leczenie na telefon jest teraz ok, a jak kiedyś KASZPIROWSKI leczył przez telewizor to mówili że jest nawiedzony... Szok co się dzieje

Jasne, ale to już jest granie w kulki. Nikogo tam nie było, słuchawka odłożona i kobieta siedzi i patrzy w sufit. A ja sobie stoję i ja obserwuję i dzwonię bez skutku. Dzwonek przywołujący prawie wbiłem na stałe w ścianę. Dobrze, że USG mi przez telefon nie zrobią. 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82, ja zrobiłem 200 i, o dziwo, auto wizualnie jest całkiem czyste. Ale dosłownie przed tą trasą umyłem je i posmarowałem Luxury Glossem. Na felgach jest Dlux w dobrym stanie, więc też tragedii nie widać. W sumie tylko spłynął również świeżo nałożony dressing na oponach. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2020 o 18:47, Trewas napisał:

Wczoraj wieczorem ktoś przywalił w moje auto na parkingu... Zderzak maska i prawdopodobnie mocowania do wywalenia.... Jest świadek, ale nie ma numerów rejestracyjnych. Człowiek dba o auto jak może a tu takie coś. Oby policja coś zauważyła na monitoringu.

Po pół roku walki z policją, ubezpieczycielem, ubezpieczeniowym funduszem gwarancyjnym(bo sprawca bez oc) i serwisem auto naprawione...

Czuję jednak niedosyt bo tylko jedną lampę wymienili, a jest różnica w sile i barwie światła.

Do świadka zdarzenia udałem się z flachą i wielkimi podziękowaniami. Cieszę się, że na tym świecie są dobrzy ludzie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, polskie prawo i odpowiedzialność z OC moim zdaniem to wielkie G. Miałem przypadek że przez 2 lata moje auto dostawało co pół roku strzał w tył. Zawsze kończyło się to walka i wyjściem na minus. Ja wiem ze stare auta są traktowane jak złom, ale są ludzie którzy lubią i szanują starze auta.. A cena z OC to jest wartość 50% wartości auta na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko chciałem przelecieć furę coverem od cleantech i w garażu złapałem za buteleczkę z torby i teraz nie wiem czy to nie był interior dresing 0,2L 😂 to samo opakowanie... jeśli tak to @cleantechco wasz dresing dociera się super na lakierze ...

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 09:41, aeropro napisał:

jakaś k%%wa dostawczakiem pod castoramą zarysowała mi błotnik do podkładu na całym rancie... szkoda gadać, szkoda strzępić ryja

Pewnie specjalnie. .... ale zgadzam się z końcówką wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.