Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lukasz_byd napisał:

Świeci ? 🙂 Taki żart dot. Hella.

Do BMW E61 3.0d kosztuje ~550zł około Corteco - niby producent na 1. montaż ale nie miałem konieczności wymiany ale słyszałem o przypadkach gdzie sie rozwulkanizowało.

Zamiennik dobrany wg tego samego klucza - producenta oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci ? Taki żart dot. Hella.

Do BMW E61 3.0d kosztuje ~550zł około Corteco - niby producent na 1. montaż ale nie miałem konieczności wymiany ale słyszałem o przypadkach gdzie sie rozwulkanizowało.

Tak u mnie właśnie w płaszczyźnie pionowej się odchyla i napinacz strasznie drga - przy klimie mocniej, muszę poszukać bo cena mnie zbiła z tropu.

Silnik od BMW niby N47.

Na All...o są do BMW za 500pln tylko pytanie czy podejdzie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał126 napisał:

Zamiennik dobrany wg tego samego klucza - producenta oryginału.

Domyślam się. Natomiast chyba nie zrozumiałeś mojego sarkazmu. Hella głównie jest znana z produkcji oświetlenia - wyjaśnię.

1 godzinę temu, #kris napisał:

Silnik od BMW niby N47.

 

 

Jo, ale może być że osprzęt już inny.

Do BMW to np. https://allegro.pl/oferta/kolo-pasowe-bmw-5-e60-e61-520d-n47-x1-e84-x3-e83-8860328107

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, david2888 napisał:

@lukasz_byd nie myli sie tylko ten, co nic nie robi 🙂 taka moja dewiza życiowa 🙂👍 

To samo powiedział przełożony ale to za mało 😞

Dużo czasu minie zanim odbuduje swój wizerunek i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kepa416 napisał:

Jak netto ok jak brutto to chyba killa lat temu

Netto ok? Przecież to wyjdzie ok 1600zł miesięcznie... co kupisz za to w dzisiejszych czasach? W takim zadupiu jak Pleszew w wielkopolsce 50m2 mieszkania nie wynajmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z drugiej strony > rozmowa rekrutacyjna do marketu budowlanego . Jakieś 120 CV , z tego 3/4 nigdy w handlu nie robiła, a że w Tychach są zakłady produkujące części do samochodów i rynek załamany , to takich ludzi z zamkniętych zakładów była większość .  Wytypowano mi 4 chłopaków na rozmowę (oczywiście wszyscy zero doświadczenia w handlu) i  ... jeden naćpany przyszedł (wyleciał od razu ! )  , drugi niby magazynier / wózkowy od 3 lat i z racji tego chciał 3500 netto ale papierów z UDT brak  , czyli nawet nie mógłbym go na nic oprócz paleciaka obsadzić . Trzeci nigdy nie majsterkował ... nawet nie ma młotka w domu 😳 😱  ...przyszedł bo chciał u nas przeczekać aż jego zakład wróci do produkcji ...  w sumie szacun za prawdomówność ale nie chcę inwestować w gościa na kilka tygodni.   Czwarty nie przyszedł ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netto ok? Przecież to wyjdzie ok 1600zł miesięcznie... co kupisz za to w dzisiejszych czasach? W takim zadupiu jak Pleszew w wielkopolsce 50m2 mieszkania nie wynajmiesz.

11zl netto to minimalna wiec to pewnie praca nie na pełen etat. A za 1600 da radę w Szczecinie nawet 3pok jak się postarasz :) 50m2 bez problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dareme89 no to  ma gdzie mieszkać. Do jedzenia będzie miał tynk z tego mieszkania?

Ja się odniosłem do ceny mieszkania a nie do tego czy za tyle idzie wyżyć bo nie idzie. Szczególnie przy obecnych cenach jedzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbuje naciągnąć moich rodziców na wymianę obudowy lusterka z ich OC. 

Brak nagrań, tylko świadek który twierdził ze mężczyzna kierujący pojazdem przy otwieraniu drzwi uderzył nimi w lusterko zostawiając uwaga 5 cm cienką rysę na obudowie ( jak po gwoździu), teraz świadek ten mówi że to była kobieta. Mam nadzieję że karma wróci do tej osoby... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg niestety tak to działa... Ja na podstawie zeznań sw8adkow (6 z jednego domu jeden z drugiego końca wsi) dostałem grzywnę za zakłucanie ciszy nocnej koło swojego domu. Uwaga robiłem to w okresie od marca do czerwca, bez dokładnych dat itd. A sąsiedzi mnie po prostu ci konkretnie sąsiedzi mnie nie lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2020 o 23:58, Michał82 napisał:

@xadamx ktoś Cie nie lubi?

Nie wiem. I szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. Jutro będzie poważna rozmowa, bo delikwent jest pracownikiem naszej firmy i wszystko jest idealnie nagrane na monitoringu. A ponieważ zrobił to na terenie firmy i w godzinach pracy będę się domagał naprawy bezgotówkowej w ASO VW/Audi z oc firmy, a firma jak będzie chciała niech mu ściąga z wypłaty. Nie podaruję dziadowi, bo widać na nagraniu że zrobił to celowo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestał mi działać czujnik deszczu w skodzie :(. Wyłączyłem celowo automatyczne wycieraczki jak zaaplikowałem NW, a wczoraj zorientowałem się że w deszczu nie włączają się światła mijania. Włączyłem w menu automatyczne wycieraczki w deszczu i nie działają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.