Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kempus napisał:

Też wkurza mnie praca. Zjeba za zjebą dla każdego. Gadanie w stylu "jak się komuś nie podoba, to chętnie przyjmę wypowiedzenia" na porządku dziennym. Żeby się ktoś w końcu nie przeliczył.

A myślałem że w PL tak mało rąk do pracy że już pracowników na Ukrainie szukają... Takie gadanie rzeczywiście wku***a więc się nie dziwię. A pół firmy na raz się nie zwolni żeby się kierownictwo obsrało bo ludzie mają dzieci, kredyty i inne rzeczy do płacenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bronicie pracodawcy. Ale koleś chce osobę ucząca się i najlepiej przez urząd pracy gdzie zarabia się grosze bo urząd płaci za pracownika. Jak by był uczciwy to by napisał ofertę czytelnie i jasno ... . To brzmi jak ogłoszenie w stylu przyjmę pracownika na stanowisko księgowej, staż pracy minimum 5 lat, wiek Max 20 lat. I wymagane jest wykształcenie wyższe.... Co jest nie do spełnienia . można takich przykładów dawać dużo. Co świadczy o pracodawcy, że ma wykształcenie podstawowe lub problemy z liczeniem...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gold_Car napisał:

Ale koleś chce osobę ucząca się i najlepiej przez urząd pracy gdzie zarabia się grosze bo urząd płaci za pracownika. Jak by był uczciwy to by napisał ofertę czytelnie i jasno .

Tylko skąd wiesz co było w ogłoszeniu, a co doczytał sobie między wierszami Alfa47?  Niech wklei ogłoszenie i wtedy można zająć  stanowisko , bo tak to tylko klepanie w klawisze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2017 o 13:40, lukeu napisał:

Kuna pod maską.... Kilka przedowód do izolacji i czyszczenie komory. Kupiłem spray Liquy Moly. Macie jeszcze jakieś patenty na kuny?

Polecam antykuna.pl mam u siebie i kilku znajomych. Dziala rewelacyjnie. 100zl i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszła turbina w C5  wyjechałem z domu na ulicę i chmura.... szybka nawrotka, wyłączenie silnika, telefon do przyjaciela i szacowany kosz ok 1,2tys w plecy  wrrrrrr...... 
Kurcze, ale ci się trafiło. A GS tyle nowości zapowiada...
Do mnie przyszło pisemko z rata ubezpieczenia i info od mojego "gumiarza", że zimowe zamowienie na chwile obecną może zrealizować na 75% Chciałem tą sprawę już zamknąć, a tak znowu się przeciągnie...

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co wkurzyło, ale martwi mnie dostępność niektórych części do mojego Focusa ST170. Ostatnio zaczynam czuć delikatne drgania przy przyspieszaniu co wskazywałoby na przegub wewnętrzny półosi... No i w sumie problemu by nie było bo kupuję nową cześć montuje i jest git. A tu niestety psikus...

Przegub w tym modelu nie występuje jako osobna część tylko trzeba kupić półoś.... I tu też by nie bylo problemu, ale znalazłem dosłownie jedną ofertę na alledrogo za 580 zł tyle, że to chiński badziew...

Nie występują w zasadzie zamienniki i ze względu na ograniczoną ilość produkcji tych aut (ok 11 tyś ) jest problem. Nic innego nie podejdzie bo skrzynia jest 6b i półoś ma inna ilość zębów niż 5b. 

Może ktoś z forumowiczów pracuje w Fordzie i mógłby podrzucić ile kosztują półosie prosto z ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz to samo, ale w 1.9 TDI :D New Beetle jest jedynym autem na tej płycie podłogowej*, w którym montowano DSG, więc półosie są tylko oryginalne i tylko dedykowane do tego auta i silnika. Ale na szczęście można zmienić same przeguby, tylko trzeba zmierzyć jakie mają być, bo w ETce nie ma ich jako osobnych części. Już mam to nagrane w ASO i nic, tylko się umawiać i szykować lekko 800 zł.

* - oprócz TT 3.2 Quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nałożyć nowa masę uszczelniająca klosza przedniego reflektora bo po tygodniu deszczy zaczęła mi lekko parować lampa ale nie mieści się do piekarnika :/ na aucie wyglądają na mniejsze ;) Musze czekać, aż mnie ktoś opalarką poratuję. BTW wyciąganie lampy w megance to max 10 minut roboty francuzi pomyśleli  :D

Inpost tez mnie lekko zirytował ale szybko naprawili błąd. Paka od wczoraj lezy w paczkomacie, a zero maila czy sms z kodem do odbioru. Dziś dzwonie na infolinie Pan od razu bez podawania moich danych czy numeru paczki stwierdził, ze faktycznie paczka która jest przypisana do numeru z którego dzwonie jest już w paczkomacie i on wysyła mi od razu kod sms oraz przedłuża termin odbioru przesyłki o kolejne 24h. Mozna? Można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszykowałem sprzęt do odkurzania,pociągnąłem kabel z balkonu wyjechałem autem.Podjazd pod balkon,wyciągnąłem dywaniki,włączyłem odkurzacz i nagle zawiało porządnie i z niczego zaczęło lać:evil::evil::evil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie dzisiaj dopadł pech... w zasadzie merc Vito, którego kierowca nie dał mi szansy uciec. Postanowił rozpocząć manewr cofania jak już miałem ruszyć i zrobić mu miejsce :x

Zb9ciS3I5kEZndMMftWdLFT7h7yCY8XhLQPdE5-D

SGC8ck-zwiTApNdPCjyGhz6kK50T1rc47FLAPtJL

Jakaś koncepcja jak to ogarnąć :?:

Myślałem, że może da się to jakoś wyciągnąć, ale...

Dwaj lakiernicy (u jednego przewinęło się kilka aut z rodziny, drugi nieznany mi wcześniej) zbierający dobre opinie wycenili naprawę podobnie. Zaproponowany proces likwidacji szkody taki sam: wyciągnięcie blachy na ile się da, cieńko szpachla i heja z "farbą". Myk taki, że obydwaj będą musieli zaatakować drzwi i kawałek błotnika - jakieś odcięcie (się nie znam). Taki kolor :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lakier nie pękł bez problemu wyciagniecie wgniotki wykonalne. Śladu nie bedzie. 
Lakier jest nieruszony. Tzn jest mała ryska, ale z nią to, imho, nawet Tempo sobie poradzi.
Tak właśnie myślę, że można by to wyciągnąć, ale największym problemem jest centralna wgniota na tym przetłoczeniu.


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.