Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@ Tomas-sg a no i właśnie nie do końca. W PSA działa to tak, że w momencie usunięcia usterki błąd będzie w historii po podłączeniu Lexii/DB, ale z zegarów zniknie. Czyli po prostu... źle trafiłem. Cholerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2020 o 08:26, keza napisał:

Zmarła jedna z legend koszykówki😢, jest to osoba którą znają nawet osoby nie interesujące bezpośrednio koszykówką. Szkoda jest takich osób, bo są wielką inspiracją dla młodych ludzi. Wszyscy zainteresowani wiedzą jaką pracę wkładał w to żeby być najlepszym w swoim fachu - koszykówka.  Ja sam cały czas gram w kosza i jestem zadowolony że mogłem go oglądać i podziwiać jako sportowca i człowieka. RIP KOBE 🙏

Strasznie to smutne, gościu był tytanem.

Jeśli ktoś jednak chciałby dowiedzieć się jaką pracę włożył aby być w tym miejscu gdzie był i jakich wyborów dokonał to polecam video: https://www.youtube.com/watch?v=VSceuiPBpxY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx dokładnie to była era kiedy koszykówka w Polsce miała bardzo duży rozkwit, a co do pojedynków z Jordanem🤩🤩. Dwie wielkie legendy spotkały się na boisku i to jest piękne. Obaj pokazali swoją pracą i determinacją można osiągnąć w życiu. Cieszę się że są tacy ludzie😉. My też mamy w swoich szeregach takiego Jordan czy Kobe, który pokazuje i zaraża swoją pasją, pracą 💪co można osiągnąć w detailingu. @AreK pozdrawiam😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ADBL dzisiaj mnie wkurzył...
Uzywam ich chemi od dawna i zwykle kupuje ja w bańkach 5L ze wzgledu na fajny przelicznik. 
Wszystko było by pięknie gdyby nie fakt że ADBL tak lubi zmieniać korki w swoich bańkach ze nie sposób za nimi nadążyć....

Wiekszość producentó których używam stosuje znormalizowane bańki 5L których srednica wewnętrzna korka jest 50mm, jest to fajne rozwiązanie bo jak widać mozna dokupić do takich baniek kraniki plastikowe które sprawdzają sie idealnie, łatwo mozna odmierzyć potrzebną chemie i nic nie kapie:

IMG-20200204-182738940.jpg

w tym zacnym gronie był również kiedys ADBL nawet udało mi się kupic snowballa z tym że korkiem ale u nich nić nie trwa wiecznie a juz na pewno bańki 5L:

IMG-20200204-183139229.jpg

od lewej zaczynamy:
Apc pro średnia wewnetrzna korka 34mm

Vampire liquide średnia wewnetrzna korka 36mm

TFR średnia wewnetrzna korka 45mm

Snowball średnia wewnetrzna korka 50mm

Zakupiłem taki fajny zestaw:

IMG-20200204-182856973.jpg

bo głupi myślałem że średnica korka jest 50mm a tu Ci klops 45mm. 
Nie lubie marnować chemi która rozlewa sie po bańce na ziemie ponieważ nie pasuje zaden system dozowania do nich. 
@ADBL wielki minus dla was za zmniejszenie średnicy korka. Jaki był powód zmniejszenia średnicy korka w waszych karnista 5L, w sieci nie ma dozowników/kranów na gwint 45mm... 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@#kris SG od czasu zmiany wyglądu ma swoj korek do któego mozna było dokupic dozownik i nie mam nic przeciwko temu bo maja swój system dzieki któremu mozna dozować produkt bez jego straty. a ADBL co chwile zmienia średnice korka co strasznie irytuje i uniemozliwia zastosowanie jakiegokolwiek systemu dozowania.... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Work Stuff i atomizery do osobnych butelek. Przelane 2 produkty: @Good Stuff Rims Detailer i  @Funky Witch Talisman.  W obu przypadkach płyny wodniste, atomizery padły po 2 felgach czyli jakieś 10 psiknięć. No dramat. Oryginalny biało-czerwony Canyon, gdzie jest gęsty Monster Wheel Cleaner, działa ponad rok i nic. 😤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, devilsky napisał:

Work Stuff i atomizery do osobnych butelek. Przelane 2 produkty: @Good Stuff Rims Detailer i  @Funky Witch Talisman.  W obu przypadkach płyny wodniste, atomizery padły po 2 felgach czyli jakieś 10 psiknięć. No dramat. Oryginalny biało-czerwony Canyon, gdzie jest gęsty Monster Wheel Cleaner, działa ponad rok i nic. 😤

Napisz proszę do nas wymienimy atomizery, czekamy za dostawa Canyonów w każdym razie reagujemy.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, devilsky napisał:

Work Stuff i atomizery do osobnych butelek. Przelane 2 produkty: @Good Stuff Rims Detailer i  @Funky Witch Talisman.  W obu przypadkach płyny wodniste, atomizery padły po 2 felgach czyli jakieś 10 psiknięć. No dramat. Oryginalny biało-czerwony Canyon, gdzie jest gęsty Monster Wheel Cleaner, działa ponad rok i nic. 😤

Rozumiem, że nie używałeś atomizerów Funky Witch 😄
Canyony są sprawdzone i nawet przy kwasach i zasadach dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funky Witch Nie miałem szansy. Sklep (partner forum) nie ma, nawet w opcji, dokupienia Waszego atomizera.

@CarlosBlack Może miałem pecha, bo wcześniejsze butelki z atomizerami były ok, przy tych, bym się ostrożniej z nimi obchodził. Chociaż z drugiej strony, ostatnio Pudzian się skarżył, że coraz trudniej mu ze mną wygrać w siłowaniu na rękę, także tego. 😆

Fuckupy się zdarzają, dlatego nikogo nie skreślam, szczególnie jak jestem bardzo zadowolony z innych produktów a producent reaguje. O @Good Stuff i Work Stuff cały czas mam bardzo dobrą opinię, a wkurzyłem się, bo nie miałem więcej zapasowych atomizerów i musiałem lać na fibrę z butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejna próba walki z Glass Cleaner'em od @Funky Witch (który notabene jest fantastyczny) i dalej przegrywam. Najpierw pozostawienie atomizera w pozycji "spray" powodowało ciągłe sączenie się produktu zalewając szafkę. Tym razem atomizer przykręcony na nowo, dokładnie i pozostawiony w pozycji "off", szafka dalej pływa a co gorsza wstała i widoczne ślady już nie chcą zejść 😟

LBle8rji0sAcUNl5N2KaoVXihF10zMNqmwBFCBur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Leather Star'a korzystam tylko w domu na kanapach i fotelach i sprawdza sie wyśmienicie, zdecydowanie lepiej od poorboys leather stuff. Skóra jest miękka, przyjemna w dotyku, niezbyt śliska i co najważniejsze zauważalnie mniej sie brudzi i łatwiej czyści. W zastosowaniach domowych nic lepszego nie znalazłem.  W aucie bardziej mi odpowiadał Gyeon leather coat ze względu na zauważalne przyciemnienie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.