Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Glassgaurd @Glassgaurd porownalismy dane i takie same podał, tylko mi jeszcze jełop dał cały adres zamieszkania     @Sanchez77 no nie napalam się, bo coś czuję że chce mnie zbyć i odwlekać w czasie, a ja takiej patoli nie popuszczę.

Ma stałą zagrywkę, przelew i chce potwierdzenie, to najszybciej wyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usunął oba ogłoszenia miernika +butów, oczywiście mam screeny id, rozmowy, rozmowy kumpla itp. napisałem mu właśnie, że czekam dzisiaj na pieniądze i nic mu nie dało usunięcie ogłoszenia, bo porobiłem screeny, także jakieś dowody są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typek co chwilę jest online, nie odczytuje wiadomości, przekazałem sprawę do olx, i przysłali maila ze w ciągu 24h ich zespół da mi odpowiedź. Pewnie kasy i tak nie odzyskam, ale może ktoś inny nie padnie ofiarą takiej patologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać że nigdy chyba nie sprzedawałeś czegoś na OLX 😉  Wystawiasz coś np. za 50 zł , kupiec chce za pobraniem , więc wysyłasz , on nie odbiera paczki, bo mu się odwidziało i jesteś 20zł w plecy ... teraz 3 takich kupców i lepiej/taniej  byłoby ten przedmiot wywalić do kosza 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, buka napisał:

ale najpierw opłać koszt przesyłki.

To znów jest podejrzane ... jeden przedmiot tanio wystawiony (miernik/zegarek/playstation za np. 50zł ) 10 lub nawet 100 ludzi wysyła kolesiowi po 20zł  i już kasa leci, a ludzie wydymani na 20zł tym bardziej oleją sprawę i nie zgłoszą się na policję. Żeby się ustrzec przed takimi oszustwami po prostu musimy przestać szukać podejrzanych mega okazji i myśleć zdroworozsądkowo ! Jak ktoś nie pozwala na odbiór osobisty , bo najpierw ściemniamy że z sąsiedztwa jesteśmy to od razu lepiej odpuszczamy ...choć z drugiej strony jak wieść niesie kto nie ryzykuje ten szampana nie pije 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś wkurzyła urwana śruba sworznia wahacza. Od wczoraj walczę z wymianą łożyska kola. Dziś poskładane wszystko więc dokręcam 3 śruby do wahacza i nagle jedna trach i trzyma się na dwóch a auto potrzebne na jutro! :/ Myslicie że można jechać w trasę na weekend? Dopiero po weekendzie będę miał możliwość to ogarnąć... Shit!.
P.s mowa o o śrubie ze zdjęciacdf924a1fbad41257960e9c88e6995fb.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkadio_Gdansk to jest zawieszenie. Objechać może obejdziesz, ale pytanie czy chcesz ryzykować. W końcu nie bez powodu tam są trzy śruby, żeby nie jeździć na dwóch
Nie no to wiem. Chodzi o trasę 200 km. W obie strony.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien ale tą szpilkę można wybić i tymczasowo zastąpić zwykłą śrubą co i tak nie wyklucza tej części do jak najszybszej wymiany.
@Arkadio_Gdansk dobierz śrubę kup coś twardszego niż 8.8 i będzie śmigać. 
Panowie dzięki za rady. Też przez chwilę pomyślałem o dobraniu śruby 10.9 lub nawet 12.9 ale już rozeznalem temat i sworzeń TRW kosztuje 52zl u mnie lokalnie więc dziś po pracy wymiana i wyjazd nieco później. Nie będę oszczędzał na bezpieczeństwie tym bardziej że to żona częściej jeździ tym autem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.