Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@AreK ok mam spytac w innym temacie czy na priv? 😛

kupilem w DE bo mieli rzeczywista promocje 😉

tu chcialem kupic kraussa, w pewnym znanym i cenionym sklepie, przed bf byl po 699 a w bf byl przeceniony z 749 na 669zl 🙂

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine Ja nie jestem "człowiekiem evoxy"a już bankowo nie mam nic wspólnego z tą firmą.Jako rotacje która Cie nie zawiedzie i naprawdę dobrze się na niej pracuje to Flex , taką mam i chwale ale to nie ten budżet.Dokupiłem hdx z evoxy i powiem ze mimo tego że ostatnio sporo nią pracuję(po kilka godzin dziennie)nic się z nią nie dzieje-dlatego zwróciłem Ci uwagę na tą firmę.Miałem kiedyś P7 komfort zdecydowanie lepszy niż K2 ale Flex to też nie jest.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco80 Bardzo dziekuje za ta informacje 🙂

czyli masz prownanie miedzy krauss a evoxa. Co z tego byc polecal?

dla ulatwienia sprawy powiem ze to pierwsza moja rotacja, ale pracowalem juz na rotacji, maly stary rupes, ciezki i mocny no name typu masner i wiadomo szybkie innych maszyn na zlotach.

no flex to nie ten budzet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AreK napisał:

Wiesz, że tak jest, niestety. Najlepszą opcją jest praca maszynami, które nas interesują . Najczęściej wybór jest uzależniony od własnych preferencji i rzadko pokrywa się z tym co dany użytkownik zakładał po lekturze internetu ;-).
W ocenie maszyn wiarygodni mogą być tylko Ci którzy pracowali wieloma modelami a tych  osób jest niewiele.
@Bare Shine zanim podejmiesz decyzję o zakupie maszyny, sprawdź dostępność i sprawność serwisu.

Niestety jest jak jest. Brak jest w tym jakiejkolwiek merytoryki a tym bardziej logiki 😉

Na tych grupach to jest skupisko niewychowanych, chamskich, wszystkowiedzących ludzi których racja jest jedyna u słuszna. Maszyna nie pracuje cały dzień tylko "napie*dala"🤨. Też niech będzie to jak to co mnie ogólnie wkurza. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TFR od ADBL od gościa, który napisał mam 5l baniaka TFR na sprzedaż za 70 zł + wysyłka (osoba spoza forum więc nie ma sensu pisać kto co gdzie)

Jak się okazało nie 5 a 4-4,2... moja wina, bo założyłem, że 5l baniak to 5l płynu i nie dopytałem...

I gdyby nie fakt, że  A) 4 litry to wychodzi +/- wartość 75 zł + to, że umówiłem się na koszt przesyłki 15 zł A wyszło 24 co koleś pokrył sam i fakt, że sporo sklepów aktualnie nie ma na stanie A ja mam auto z 2-miesięcznym brudem do ogarnięcia na bezdotyku, to pewnie bym chciał coś za taką akcję.

Nie mniej mam nauczkę na przyszłość aby prosić o dokładnie zdjęcie z miarką.

I to co najbardziej wkurzyło: otwieram, widzę, że płynu znacznie mniej A karton suchy, pisze do gościa A on mi odpisał, że sam zużył  "max 300ml" i nie wie czy ja nie odlałem sobie na bok przed zdjęciem.

Tak więc z okazji TFR za 70 zł wyszło tyle ile bym zapłacił bezpośrednio ze sklepu 

20200109_214101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, paki112 napisał:

Nie mniej mam nauczkę na przyszłość aby prosić o dokładnie zdjęcie z miarką.

To taki cwaniak doleje wody i będzie i tak 5l... na takich dupków nie ma sposobu. Dlatego chemię kupuję nową, ewentualnie na testy małe ilości od kogoś z forum.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem wosk od osoby która była mocno znana na forum. Nawet chyba zielona etykietka, było to z 6-7lat temu. Wosk przyszedł mocno srednio wyglądający, śmierdział. Złożyłem reklamacje i niby zwrot dostałem kasy ale później na forum był post ze wymyślam ze tak ten wosk wyglada. Chlopak miał pecha bo mój kolega miał taki wosk nowy i pomimo innej konsystencji zapach tez się różnił. Odcyfrowane czasu mocno uważam z używana chemia i praktycznie nic płynnego używanego nie kupuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dzban chce mnie owalić na 50zł na olx. Mianowicie jest wystawiony miernik lakieru prodigtech Gl2+ w miejscowości Kamionka. Napisałem do typka, kontakt natychmiastowy, umówiłem się na paczkomat i zrobiłem przelew. Typek w piątek miał wysłać. Nie wysłał, myślę może nie miał czasu etc. Przez weekend napisałem do niego i odpisał że wysłał. Na maila żadnego potwierdzenia do tej pory. Na olxie typek co chwilę jest online, wiadomości odczytuje z kilkugodzinnym opóźnieniem i żadnej odpowiedzi. Ogłoszenie dalej wisi. Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napisał kumpel i w minutę odpowiedź że aktualne.

https://m.olx.pl/oferta/miernik-grubosci-lakieru-prodig-tech-gl-2-CID5-IDD8fzH.html#position=11&page=3

 

Uważajcie, jutro zgłoszenie do olxa i się na komisariat wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sparco0  z ciekawości wysłałem zapytanie w sprawie tego ogłoszenia. Oczywiście aktualne, a „pani” jest w delegacji w Poznaniu, wiec odbiór osobisty niemożliwy... pozostaje jedynie zgłosić sprawę i liczyć na to, że złapią tego złodzieja. Niestety, ale zakupy na olx to wyłącznie pobranie z opcją sprawdzenia zawartości lub odbiór osobisty...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sanchez77 dzięki

 

Wkleiłem mu screena, gdzie kumpel go pyta czy aktualne, to patrzcie co odpisał. Odpisałem mu, że czekam do jutra do południa, jak nie to zgłaszam sprawę.

fd3a58679bb1.png

 

I go spytałem czy dobrze się bawi na delegacji w Poznaniu, to odpisał czy mi się nudzi że piszę z wielu kont, a ja mu odpisałem że zbieram dowody na policję wraz z pomocą znajomych 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.