Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gesiu_15 napisał:

Czy to te co w waszych butlach Shaker ?

@Gesiu_15 tak dzisiaj mi potwierdzili chłopaki z ADBL na Dub IT. Te dokładane do produktów są jeszcze stare, one po prostu muszą zejść. Jutro wrzucę porównanie  zdjęcia tych z Shakera i dodanego IQD od ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, keza napisał:

@Gesiu_15 tak dzisiaj mi potwierdzili chłopaki z ADBL na Dub IT. Te dokładane do produktów są jeszcze stare, one po prostu muszą zejść. Jutro wrzucę porównanie  zdjęcia tych z Shakera i dodanego IQD od ADBL.

muszą zejść... 

o dżizuss 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podrzucę porównanie ze starymi. Jakoś dwa tygodnie temu kupiłem Magic Mista, już z nowym atomizerem. Zmiana na plus, nie leją, butelki nie zaciagają zarówno przy mgiełce jak i pełnym naciśnięciu. Jest też mocowanie rączki do tłoczka zapobiegające braku odbijania. Zobaczymy jak będzie w dalszym użytkowaniu, póki co maks. 100tke wypsikałem 🙂

IMG_0707.jpg


IMG_0708.jpg


IMG_0709.jpg


IMG_0710.jpg


IMG_0711.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucam swoje porównanie atomizerów😀.

Mam nadziej że zdjęcia wyjaśnią trochę różnice w budowie atomizerów. 

DSCN8278.jpg

DSCN8286.jpg

DSCN8288.jpg

DSCN8283.jpg

DSCN8285.jpg

DSCN8284.jpg

DSCN8280.jpg

DSCN8279.jpg

DSCN8291.jpg

DSCN8290.jpg

Jak widać są dwie główne różnice:

1. brak przycisku do zmiany rodzaju opryskiwania 👍

2. środek atomizera jest inny począwszy od większego tłoka po wnętrzności których nie otwierałem😉

Jeżeli chodzi o pytanie @Fredi88 to jeszcze nie używałem nowych atomizerów z płynami ale myślę że na dniach coś odpowiem na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2018 o 07:12, ADBL napisał:

Nowe atomizery są już od jakiegoś czasu wysyłane do Partnerów. Nie wszyscy jednak od razu wprowadzili je do obrotu. 

W takim razie poproszę o poglądowe zdjęcie nowego atomizera, bo w Clinic4Car Łódź za każdym razem dostawałem ciut inny. Już się pogubiłem. Cała ta odyseja butelkowo-aromizerowa zaczyna mnie już męczyć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Viento napisał:

W takim razie poproszę o poglądowe zdjęcie nowego atomizera, bo w Clinic4Car Łódź za każdym razem dostawałem ciut inny. Już się pogubiłem. Cała ta odyseja butelkowo-aromizerowa zaczyna mnie już męczyć.

Przecież masz 2 posty wyżej...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Viento z zasysaniem da sie zyc 🙂

najwiekszym problemem w poprzednich byla ich zywotnosc 🙂

Mi padly atomizery przy 2x ssw IQD QW QD1 i jedna butla VL 🙂 lecialo po palcach w 90 % atomizerow z adbl ktore mialem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zasysaniem starych butli zgadzam się, ale lanie po rękach jeszcze mnie nie spotkało. Nie wiem, może akurat trafiłem na dobrą partię.
Przerobione/w trakcie 2x SSW, 2x Vampire Liquid, 2x interior Wow, QD1. Wszystkie produkty ze starymi atomizerami. Nawet kropli na ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 może Tobie to nie przeszkadza, ale mnie osobiście już to zwyczajnie zniechęca. Marketowe K2 czy inne Autolandy mają o niebo lepsze opakowania, a tutaj ruski rok testów, opracowań i finalnie znowu wychodzi fuckup. Nie przekonuje mnie twierdzenie, że trzeba naciskać trigger do końca. Jakoś w innych produktach nie muszę wciskać do końca i nic mi nie zasysa. Nie wierzę, po prostu nie wierzę  w to, że przez przeszło rok czasu nie można znaleźć porządnego triggera i przetestować go w każdych możliwych warunkach przed wypuszczeniem do masowej sprzedaży. @ADBL fajną chemię robicie Panowie, ale co z tego skoro połowa z zakupionej przeze mnie wylała mi się przez palce, a teraz to co miało być takie super (butelka + "nowy" trigger), okazuje się (przynajmniej dla mnie) po prostu mierne... Smuteczek ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy pytal na evencie RACEISM na stoisku ADBL kiedy nowe atomizery zostana wprowadzone a bylo to dokladnie 2 tygodnie temu i tez zakupil butelki w nowych opakowaniach i podobno to nowe aplikatory sa jednak Pani powiedziala ze ona nie wie dokladnie kiedy bedzie nowy atomizer wprowadzony to ktos kogos w blad wprowadza albo nadal to sa stare atomizery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zaczęliście rozsyłać nowe rozpylacze/atomizery/triggery do sprzedawców? Mam plan na dwa produkty ale nie wiem czy ryzykować stary i znowu zassaną butelkę, czy może olać to i przelać to do butelki z triggerem taki jak mam w psikaczach CarChem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 minut temu, Viento napisał:

@Domel jeśli ten drugi z zamieszczonych powyżej to nowy to tak. Końcówka jest obrotowa (z regulacją strumienia) ale już bez tego blokującego "cycka".

wklej foty dla pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.