Skocz do zawartości

Max Protect UNC-R


Novus

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio to jest w piątek dla testu zdjąłem z maski Mohs'a i położyłem UNC-R. Nie było żadnych problemów. Maskę podzieliłem nietypowo tj. na 5 części i docierałem fibrą http://showcarshine.pl/polerowanie-czys ... x40cm.html - tak jak Mohsa. Warunki w garażu jakie panowały to 18 stopni. Po 24 godzinach wyjechałem autem i zrobiłem w granicach 250 km na trasie. W najbliższą sobotę wymyję auto pianą i szamponem i zobaczę jak to będzie wyglądać.

A z ciekawostek na resztę auta gdzie leży Mohs położyłem Q2 Booster :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki530, ja też jestem amatorem gdyż nie czerpię korzyści z detailignu. Jeżeli jesteś amatorem to jak przygotujesz powierzchnię lakieru pod powłokę? - bo to jest najważniejsza sprawa - a jeżeli to umiesz zrobić dobrze to z powłoką poradzisz sobie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz tacy jak Ty są najlepsi ... bo słyszałem ... a ja powiem że nie słyszałem ale wiem z własnego doświadczenia że na UNC-R jest bardzo mało podatna na powstawanie waretspotów.

 

Rafał UNC-v2 się nie warstwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, to akurat informacja zasłyszana u naszego wspólnego znajomego :) Napisałem również żeby sam to zweryfikował i podzielił się spostrzeżeniami :kox: Co jak co, ale ja kilku osobom powtarzałem, że ta powłoka może być czarnym koniem jeszcze zanim pojawiła się w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy mówią, że wiedzieli to czy tamto. Rok temu jakoś nikt o niej nawet nie wspominał. Od pewnego czasu widzę bum i nawet duże studia nazywają to ceramiką :kox:

 

U siebie mam ją od 10 miesięcy i nie widzę waterspotów więc opowieść między bajki można włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to co na DW jest o tej powłoce bo tam to na pewno nie jest traktowane jako nowość. Jeśli ktoś piszę o tym w ten sposób to nie chciałbym tam zostawić samochodu.. Nawet do internetów już się patrzeć nie chce. Takiego miejsca to ja bym studiem nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.