Skocz do zawartości

Max Protect UNC-R


Novus

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuciłem na swój samochód UNC-R i jestem bardzo zadowolony pod względem maskowania mikro rysek od fibr, z wyglądu,samochodu również jest super, ale z domywania nie bardzo, z resztą popatrzcie sami

 

Przebieg między 200-300 km, od mycia ręcznego minęło 2 tygodnie i samochód był parkowany na zawietrzna, w tym przez jeden tydzień pod drzewami.

 

Fotki przed myciem

 

PicsArt_1426885583412_zpsfvjhn3mq.jpg

PicsArt_1426885539955_zpsrwjn6hnv.jpg

PicsArt_1426885651349_zpsr87bo7zg.jpg

PicsArt_1426885675547_zpsal0xrsfa.jpg

PicsArt_1426885695000_zpstwhhc7by.jpg

PicsArt_1426885613284_zps4wdeuhmr.jpg

 

No to lejemy, myjka nie grzeszy ciśnieniem, ale to nie zmienia faktu, że na bezdotyku 2 tygodnie wcześniej próbowałem umyć samochód, gdzie ciśnienie jest znacznie większe, a efekt był taki sam

 

 

 

jest jak widać więc piana Red Devil i na 1.3l ciepłej wody dałem około 200ml piany. Użyta pianownica ręczna

 

PicsArt_1426885718646_zps2nt252fy.jpg

PicsArt_1426885748814_zpstoju8pdr.jpg

 

strona kierowcy była mokra więc piana mogła słabiej zadziałać, od drugiej strony było lepiej, ale nie wystarczająco aby obeszło się bez mycia ręcznego

 

 

 

mycie ręczne z użyciem szamponu Shiny Garage

 

po myciu ręcznym

 

jeszcze fotka jak się samochód ogólnie prezentuje

 

20150228_142159_zpsyuvicrjm%201_zpsnvi3tog4.jpg

DSC_0759_zpseo8rmzkp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będę aplikował tę powłokę na 2 auta, pytanie jest o fibry, bo jak wywnioskowałem z wcześniejszych wypowiedzi jest to dosyć istotna kwestia. Czy takie coś zda egzamin ?

http://shiningcar.pl/pl/p/Carbon-Collec ... -Pack/1644

 

Czy szukać czegoś innego. Na "stanie" obecnie mam fibry albo bezwłosiowe zupełnie, albo bardzo puszyste o wysokiej gramaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie luźne pytanko. Niedługo będę robił czarne A5 sportback, które ma całkiem sporo blachy, roboty będzie bardzo dużo ze względu na stan, a czasu mało, więc zabezpieczenie chciałbym sobie możliwie ułatwić. Mam jeszcze trochę PA Cosmic, które fajnie się nakłada, odpada finish i daje świetny efekty wizualny, ale niestety działanie mnie nie przekonało, więc chyba pójdę w Max Protect. Czy UNC-R w nowej formule jest wyraźnie trudniejszy w aplikacji od V2 i jeśli tak, to czy jest to warte różnicy w wyglądzie/brudzeniu/trwałości? A Może ktoś używał V1 i ma jakieś porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba łatwość aplikacji UNC-R i v2 w tej chwili jest porównywalna, różnica w wyglądzie jest znaczna, UNC-R mocno przyciemnia a v2 robi fajne szkiełko, v1 sama w sobie nie jest za trwała ale można ją warstwować, i aplikować na nią UNC-R albo v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.