Skocz do zawartości

Max Protect UNC-R


Novus

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zapytam jeszcze, czym najlepiej aplikować tą powłokę? i czy na bogato, skoro nie można warstwować?

Najlepiej aplikatorem dedykowanym do powłok, w tedy jest najbardziej wydajne, można również płatkiem kosmetycznym.

Nakładanie na bogato nic nie zmieni, nadmiar i tak trzeba przecież usunąć, najważniejsze to dobrze oczyszczona i odtłuszczona powierzchnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie mamy opisane przygotowanie powierzchni

jak aplikować, czym, jakie fragmenty, czym ścierać a jak wygląda sprawa z czasem ścierania?? po jakim czasie?? zaraz jak skończymy aplikacje na dany element?? nakładamy ruchami góra dół i później prawo lewo ?? po aplikacji konieczne jest zostawienie samochodu na 24h?? czy można czas skrócić ?? i czy lepiej jak temp będzie dalej utrzymywała się powiedzmy 15 stopni przez czas stania samochodu w garażu ??

pytam bo udało mi się to cudo dorwać a będzie to moja 1 aplikacja powłoki i nie chciał bym nic schrzanić...

Kolejne moje pytanie to czy na felgi również mogę nałożyć?? testował to ktoś na nich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie aplikuj szczelnie. Bez znaczenia, w którym kierunku. Podziel sobie element na mniejsze części, np drzwi na dwa. Ścieraj zaraz po aplikacji.

 

Na felgach dopiero będą testy.

 

Arek tłumaczył, że jak jest idealna, ciepła pogoda to po 2 h można startować. Ja jednak zawsze zostawiam na 24h tak jak każdą powłokę dla pewności.

 

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj nakładałem powłokę na Jeepa kolego. Aplikacja prosta, ale docieranie bez dobrej fibry potrafi być upierdliwe. Na początku spróbowaliśmy docierania fibrą niemalże bez włosia i był dramat.

Mieliśmy gdzieś kawałek jaśmina i też szału nie było, natomiast rewelacyjnie spisała się fibra właśnie z krótkim włosiem - gramatura ok 300.

 

Jak odstoi swoje to wstawię film z płukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.