Skocz do zawartości

Max Protect UNC-R


Novus

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski okres na amatorskie nakładanie powłoki, lepiej poczekać i cieszyć się naturalnym UV :-) seat 5F na którego kładłem UNCR w grudniu odstał tylko 1,5 doby w garażu i mogłem jeszcze trochę lepiej przygotować powierzchnię, ale zrzut wody po przebiegu 4500km jest niesamowity. Jednak jak wiadomo to żaden przebieg dla powłoki. Będę obserwował, ale reszcie polecam dla świętego spokoju zaczekać na słoneczne dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kicaj[/ref], I jak tam na essensie żyje mu się? bo Bardzo mnie to interesuje.

 

A pytanie ogólne - jest w ogóle jakaś powłoka lepsza na przypadek braku czasu namycie?

 

Moze do konca tygodnia uda mi sie umyć ręcznie to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy unc-r mocno smierdzi ? trzeba aplikowac w masce i wentylowanym pomieszczeniu ?? pytam bo wciaz zimno, a zachciało mi się wyważyć, wymyć i nałożyć powłokę dziś w mieszkaniu.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma swój specyficzny zapach ale nie powiedziałbym że śmierdzi :)

Ale odważyłbyś sie go nakladac w salonie w mieszkaniu ?

 

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

Tak. UNC-R to dla mnie najmniej smierdzaca powłoka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

688240 Czy UNC-r 1.5 można kłaść tylko jedną warstwe czy raczej wskazane jest położyć dwie lub trzy warstwy?

Jedna warstwa może być wystarczająca. Kolejna warstwa to lepszy look i większa trwałość powłoki ale jedna warstwa też będzie robić robotę. Trzy warstwy to przesada, docieranie tego było by trudne.

 

Dlatego chcę na pas przedni pod grillem i przód zderzaka dołożyć dwie warstwy UNC-R 1.5 (na obecne zabezpieczenie ).. albo folię na ten newralgiczne obszar (odpryski).

PS.Całe auto ma swoją powłokę ale tu potrzeba dodatkowego zabezpieczenia bo poważnie szybsza jazda naraża b.mocno ten obszar.

 

 

Cenne info , bardzo! :good:

Jeżeli chcecie bardziej zabezpieczać przed zarysowaniami, chcecie grubszą powłokę to przed UNC-R aplikuje się UNC-v1 , można jedna warstwę lub parę warstw i na górę UNC-R. Wygląd samochodu po takiej kombinacji również jest jeszcze lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas dziwie dlaczego nakładacie UNC-R na felgi ?

UNC-R nie został stworzony do zabezpieczania felg, na felgi to v1+v2, lub v2, lub v3 .

 

SzaKal witaj. :)

Który wg Ciebie na aluminiowe felgi lepszy/trwalszy wariant powłoki UNC - czy v2 czy v3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepiej v1 + v2 .

 

Niedawno został UNC-R trosze zmodyfikowany, i można go już warstwować po około dwóch godzinach.

 

wiadomo jak mozna rozroznic zwykly "starsza wersje" od zmodyfikowanej ktora mozna warstowac? pytam poniewaz w sklepie moga sami nie wiedziec co daja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.