Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jaki polecacie sklep odnośnie kupowania kosmetyków? Przeważnie robiłem to w deepgloss, duży asortyment, konkurencyjne ceny i jeszcze teraz promocja 12% była, ale strona mi nie działa, a chciałem wszystko już zamówić i opłacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce kupić zestaw past tylko teraz muszę wybrać

 

Menzerna 2x1kg FG400 lub FG500 – FF3000

Menzerna 3x1kg FG400 – PF2500 – SF4000

 

Ten drugi już miałem po 250 ml i było super teraz pytanie o pierwszy czy ff 3000 wyciągnie to wystarczająco czy będę potrzebował anty hologram w stylu właśnie menzerny 4000 lub kocha do tego dokupowac ??

I ewnetualnie ktore wybrac z fg400 czy 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Mam czarną skórzaną tapicerkę w dobrym stanie (żadnych przetarć i uszkodzeń) ale nie była raczej nigdy myta bo się błyszczy od brudu. Chodzą mi po głowie dwa zestawy:

- Gliptone GT15 GT11

- Colourlock STRONG

 

Który będzie lepszy? i czy taki zestaw starczy żeby oblecieć całe wnętrze razem z boczkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colourlock wystarczy SOFT w zestawie brak odżywki do impregnacji jest cleaner i versigelung który jest utrwalaczem i zapobiega wycieraniu ale i tak najlepiej położyć na niego leder protector.

Gliptone to cleaner i odżywka ma ładny zapach i daje nie śliskie ładne wykończenie ogólnie jak najbardziej dobry zestaw.

Wybór należy do Ciebie. Możesz też pomyśleć nie koniecznie o zestawie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodac ze oba zestawy spokojnie wystarcza nawet na kilka aut.:-) a na jedno to musialbyc wylewac;D colourlock kest wygodniejszy bo masz pianownczke i nakladasz na pedzelek gabke czy co tam wolisz. Cleaner od gliptone jest gestym zelem, ktory wydaje sie mniej ekonomiczny- wiecej smarujesz odruchowo "zeby dobrze przykrylo":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja-> talerz 125 pady 130, planuje zakup mniejszych pytanie iść w stronę talerza 75 i padow 80 czy moze zejść aż do talerza 50 i padow 55? jakimi wielkościami najczęściej pracujecie i jakie warto mieć zawsze pod ręką aby być przygotowanym na każdą ewentualność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wymienić żarówke h7 w golfie 6 od str kierowcy strasznie malo miejsca jest i na dodatek oprawke mam urwaną bardzo cięzko sie tam dostać. Chce wymienic rownie żarowki w halogenach i nie bardzo wiem... prosilbym o pomoc z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Mam czarną skórzaną tapicerkę w dobrym stanie (żadnych przetarć i uszkodzeń) ale nie była raczej nigdy myta bo się błyszczy od brudu. Chodzą mi po głowie dwa zestawy:

- Gliptone GT15 GT11

- Colourlock STRONG

 

Który będzie lepszy? i czy taki zestaw starczy żeby oblecieć całe wnętrze razem z boczkami?

 

Porada: zawsze potem włącz podgrzewanie foteli na zmianę z wentylowaniem (jak masz) , Pozwala to na szybkie wyschnięcie.

Gliptonem ie trzyj za mocno, ja raz zniszczyłem tarciem skórę jasną co prawda, Ty masz ciemną więc bezpieczniej.

Ja osobiście już tylko używam Colourlocka Soft i Strong i potem zawsze zabezpieczenia powierzchni - Versiegielung. Idealnie gładka matowa po tym jest powierzchnia

Na jasnych skórach odradzam noszenie skórzanych pasków do spodni. Można pięknie zniszczyć trwale skórę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :P Z przodu mam grzanie z tyłu niestety nie. Może wstrzymam się do wiosny z myciem bo teraz jest dość chłodno ale zestaw już sobie zamówię. Strong + Versiegelun. Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc :)

 

Edit:

Versiegelun można nakładać aplikatorem z mikrofibry czy tam bawełny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versiegelun nakładam albo mikrofibrą albo kawałkiem bawełnianej tkaniny / białej!

 Mniej wsiąka w bawełną niż w mikrofibrę więc przynajmniej z połowę mniej się zużywa bawełnianą szmatką bez "strzępów" i taką wolę :) i sugeruję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.