Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cleaner Soft99 przy aplikacji dodanym do zestawu aplikatorem narobił mi hologramów. Skapnąłem się jak zacząłem robić drugą stronę auta przy lepszym świetle. Porównywałem na odcięciu i definitywnie przed aplikacją ich nie było. Miał ktoś taki problem? Nie używałem siły, nie dociskałem aplikatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem zderzak i plastikowe kratki i kawałek zderzaka jest w białych kropkach - jakby farba , paznokciem nie idzie tego podważyć jest to na tyle płaskie. Jest tego w cholerę , czym na to działać ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nada sie. Kto ci powiedział że qd ma być na bazie wosku ? albo masz zwykły Qd, albo Qd z woskiem/polimery albo wosk w sprayu. Stosować możesz wszystkie trzy opcje na wosk, z tym że zwykły qd nie przedłuża żywotności wosku. BSD przedłuża wyprzedzając pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyszly mi blotniki malowane pod kolor i jest problem... na blotnikach sa jakby zacieki... nie wiem jak to okreslic... troche to wyglada jakby bylo czyms ubrudzone, ale pod woda kompletnie nie schodzi. Czy to blad przy malowaniu czy jak?c63f9a384dc4a64ef8f1d60eeb4b23e5.jpg69bfbe24e4a005ec64bf80d35650e112.jpg

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]jasiek[/ref], czy Ty wszystko traktujesz nitro???? [ref=#ff3366]nerka123[/ref], delikatnie spróbuj zmywaczem silikonowym i zobaczysz co się będzie działo (ale nic nie zepsujesz), bo nitro to możesz tylko lakier zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami bo podejście masz rzeźnika z warsztatu na wszystko i do wszystkiego NITRO znam takich ale kto to słyszał albo nowicjusz radzi nowicjuszowi "papierem p2000 i pastą polerską" pewnie na ręku wyprowadzi bałagan po papierze co to za porady w ogóle najpierw podstawy potem reszta wszystko po kolei...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co nie traktowalem tego niczym, nitro i tak bym tego nie robil, bez przesady :D jutro sprobuje ipa albo zmywaczem silikonowym, tylko musze kupic bo na stanie brak :/ teraz tak myslac to nie wiem czy nie jest to pozostalosc po przylegajacym szarym papierze, w ktore byly zawiniete blotniki.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w polerkach nikt mi jakoś nie odpowiada- zapytam tu mozę to właściwsze miejsce bo w sumie krótkie pytanie krotka odpowiedz. Szukam pierwszej rotacji. Szały nie ma budżet nie powala. Rozchodzi się między Lare Lite LR10-125 a K2 Pro. Obroty te same, moc ta sama, Lare 0,8kg lżejsze, ładniej wykonane i dłuższy kabel ale droższe o 200zł. Pytanie czy jest sens. Bo skoro go nie ma to lepiej za te 200 stówki kupić środków do pielęgnacji :)

 

BARDZO proszę o pomoc bo czas mnie goni i musze zamawiać z góry dziękuje

 

 

PS: post w polerkach poproszę moda o skasowanie zeby nie dyblować tego samego pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.