Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie pytanie w sprawie konserwacji nadkoli. Chce ponownie zabezpieczyć ranty nadkoli. Jeżeli ranty zabezpieczone są dobrze, to mogę dać od razu masę uszczelniającą bez żadnych podkładów? Jeśli nie to jak to odnowić żeby nie zdzierać tego co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są. Może te typowo szczotkowe. Ja kupiłem na próbę tę z dwoma końcówkami myjącymi. Straszna porażka. Nawet nie wiem gdzie ona jest, i wcale za nią nie tesknię.

Twarde włosie.

Do czego byś ich używał?

 

Chodziło mi przede wszystkim o doczyszczanie kół czyli felgi plus opony, aktualnie jestem na etapie doczyszczania felg aluminiowych pierwszy raz w ich życiu , felgi po 8 latach, pędzel nie rusza , a chemia się skończyła, jako, że jestem w trakcie kompletowania "ostatniego" zamówienia w tym roku, wlasnie te szczotki mnie zainteresowały, bodajże jednej używam mc nowicki na swoim filmie Dot. Czyszczenia kół. Dlatego spodziewałem się nieco innej opini, skoro używa ich osoba która o detailingu coś wie.lakieru na aucie nie zamierzam tym ruszać nawet nie mam po co, ewentualnie tą szczotkę o podwójnych strukturze używałbym do czyszczenia grilla w octavii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co powiecie o liqui moly spulung - srodek do czyszczenia wtryskow. Moj golfik ma 100 tys przejechane poki co z wtryskami oki,,, czy warto go juz teraz uzyć w razie zabezpieczenia, przeczysczenia wtrysków? ponoc wlewa sie go po zatankowaniu zbiornika do wlewu,, starcza cala puszka na 70- 75 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge sie wypowiedziec na temat preparatu millersa dodawanego do paliwa. Za piewrwszym razem jak go zalalem przez okolo 150 km wydawalo mi sie ze auto troche mulilo, potem juz bylo tylko lepiej, duzo lepsza reakcja na gaz i mniejsze spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś karcher k5 ? Właśnie przymierzam się do zmiany swojej mega budżetowej myjki o parametrach 70bar i przepływności 330l/h,

Aktualnie piana z pianownicy w stęzeniu zalecanym 1:10 wychodzi słabo, czy przy myjce która cechuje się parametrami 145 bar i przepływności 400l/h uzyskam gęstą pianę jak śnieg ? I czy przy stężeniu 1:10 piana wyjdzie jakaś sensowna?

PS: Posiadam pianownicę PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś karcher k5 ? Właśnie przymierzam się do zmiany swojej mega budżetowej myjki o parametrach 70bar i przepływności 330l/h,

Aktualnie piana z pianownicy w stęzeniu zalecanym 1:10 wychodzi słabo, czy przy myjce która cechuje się parametrami 145 bar i przepływności 400l/h uzyskam gęstą pianę jak śnieg ? I czy przy stężeniu 1:10 piana wyjdzie jakaś sensowna?

PS: Posiadam pianownicę PA

 

 

spokojnie K5 daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę wykorzystać bon do julii i jedyne na co wpadłem, że by się przydało to parownica ta zwykła http://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/sprzatanie-i-pielegnacja-odziezy/czyszczenie-na-mokro/myjki-parowe/myjka-parowa-802335/ ma służyć tylko i wyłącznie jako wypłukanie apc z zakamarków. Nada się czy kupić sobie sterowany helikopter? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Troche z innej beczki. Wczoraj zapomniałem się i zostawiłem auto na ręcznym. Nie chciał puścić dlatego przejechalem ze 100 metrów i zatrzymałem sie. Po rozgrzaniu puscilo albo myślę że puscilo ale jak stoi na luzie to mogę jedna ręka pchać i jedzie. Jednak dziś po przyjeździe do pracy poczułem z lewego tylnego koła taki sam smród jak wczoraj po jezdzie na ręcznym. Czy może jeszcze trzymać? Dodam że tarcze się są rozgrzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.